Data urodzenia

Ryby 02.19 - 03.20

08.08 - 14.08

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Ryb będą twardy stąpały po ziemi. Najważniejsza dla Ciebie będzie w tym czasie materia. A dzięki swoim działaniom, będziesz mógł cieszyć się z pomyślnych okoliczności pod kątem czy finansów, czy pracy czy też biznesu. Na horyzoncie pojawi się nowa, spora szansa na rozwój pod kątem kariery zawodowej lub biznesowej. Warto podejść do niej odważnie. Ze śmiałością wejdź w to, co nowe, bo ma to szanse całkowicie odmienić Twoją obecną sytuację. I będzie to odmiana zdecydowanie na Twoją korzyść. Karty mówią w tym tygodniu również o poczuciu stabilizacji i bezpieczeństwa, więc decyzje, które będziesz w tym tygodniu podejmował, podejmiesz ze spokojną głową.

Uczucia
Samotne Ryby w tym czasie nie będą skupiały się na poszukiwaniach drugiej połowy. Jeśli chodzi o nawiązywanie nowych znajomości – owszem, uda Ci się takowe nawiązać, jednak będą to kontakty przede wszystkim biznesowe. Jeśli chodzi o kwestie uczuciowe, zamkniesz się na nowe kontakty czy też rozwój obecnych znajomości. Całą swoją energię poświęcisz kwestiom pracy i finansów.
Osoby urodzone pod znakiem Ryb, które są obecnie w relacji partnerskiej, muszą liczyć się z dość burzliwym czasem. W tym tygodniu pomiędzy Tobą, a Twoją drugą połową będzie częściej dochodziło do kłótni. Będą to coraz cięższe spory. Karty pokazują Waszą relację w tym czasie jak pole bitwy.

Praca i Finanse
Pod kątem zawodowym będzie to bardzo pomyślny czas dla zodiakalnych Ryb. Co prawda obowiązków do wykonania będzie sporo, dlatego nie będziesz miał głowy do tego, by zajmować się innymi sferami swojego życia. Ale to skupienie na rozwoju kariery będzie Cię zadowalało i motywowało do podejmowania nowych kroków w tym kierunku. Za sprawą swojego zaangażowania możesz liczyć nawet na propozycję awansu.
W finansach zodiakalnym Rybom będzie wiodło się równie dobrze, co w sferze zawodowej. W tym okresie możesz spodziewać się znacznie większych przypływów. W związku ze swoim zaangażowaniem w pracę, możesz otrzymać także sporą premię.

Zdrowie i Samopoczucie
Osoby urodzone pod znakiem Ryb pod kątem zdrowotnym nie będą miały powodów do obaw. W tym czasie problemy, jakie mogą się pojawić, będą związane przede wszystkim ze zbyt dużymi wysiłkami fizycznymi. Uważaj na to, by nie działać ponad swoje siły i możliwości.
Samopoczucie zodiakalnych Ryb będzie równie pozytywne, co sytuacje wokół. Na zmianę Twojego pozytywnego nastawienia nie wpłyną nawet przejściowe problemy w sferze uczuciowej.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.