Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia

Ryby 02.19 - 03.20

Ryby 02.19 - 03.20

05.12 - 11.12

Przesłanie:

Słuchaj swojej intuicji. Nie zagłuszaj swojego rozumu i sygnałów, jakie wysyła Ci organizm. Życie w zgodzie ze sobą przyniesie Ci ukojenie i pełnie szczęścia. Przy podejmowaniu ważnych decyzji możesz liczyć na swoją intuicję i podpowiedzi, jakie daje Ci serce. Zaufaj sobie, nie poddawaj w wątpliwość swojej wiedzy i doświadczenia. Przekuj swoją wrażliwość w atut i nie wstydź się swoich emocji. Zaakceptuj wszystkie, jakie do Ciebie przychodzą. Pozwól im zaistnieć i odejść. Bądź wierny swoim przekonaniom nawet wtedy, gdy są one niezgodne z większością. Nie idź za tłumem, podążaj za sobą. Unikaj sytuacji i relacji, które nie są dla Ciebie dobre i wysysają z Ciebie całą energię.

 

Uczucia:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Ryby będą zamknięte na nowe znajomości, a tym bardziej bliższe relacje. Życie w pojedynkę będzie Ci odpowiadać i nie będziesz miał przestrzeni na otwieranie się przed drugim człowiekiem. Skupisz się głównie na sobie i najbliższych Ci ludziach.

Osoby urodzone pod znakiem Ryby, które są już w relacji, staną w tym tygodniu przed podjęciem trudnych decyzji. To będzie tydzień pełen wątpliwości i niepewności. Spędzisz dużo czasu na rozmyślaniach i analizowaniu. Wnioski, do których dojdziesz mogą być dla Ciebie trudne do przyjęcia i rozczarowujące.

 

Praca i finanse:

W sferze zawodowej zodiakalne Ryby będą miały dużo pracy i nowych obowiązków. Początkowo możesz czuć się przytłoczony nadmiarem zadań, lecz szybko odnajdziesz się w nowej sytuacji i opanujesz swoje działania. Twoja praca zostanie nagrodzona, co będzie wiązało się z premią lub stałą podwyżką. Głównie dzięki temu Twoja sytuacja finansowa ulegnie poprawie. Uda Ci się spłacić zaległości, które nad Tobą ciążyły i zacząć wszystko z nową kartą. Pozwól sobie na kilka dni odpoczynku i zresetowanie zmęczonego umysłu.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W kwestii zdrowia osoby urodzone pod znakiem Ryby poświęcą sporo czasu na profilaktykę i holistyczne podejście. Nie będziesz skarżyć się na żadne dolegliwości, lecz zajdzie w Tobie potrzeba, by lepiej o siebie zadbać i traktować swoje ciało, jak i organizm z szacunkiem i oddaniem. Jeśli chodzi o samopoczucie, możesz mieć w tym tygodniu więcej trudniejszych momentów i chwil wyciszenia. Pozwól sobie na wszystkie emocje i bądź dla siebie czuły. 

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.