Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Horoskop tygodniowy: ryby - 25.09-01.10

Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny w tym tygodniu zwolnić tempo i przystopować. Ciągła gonitwa i walka o lepszy status stanie się w pewnym momencie wykańczająca. Obniż poprzeczkę i skup się na detalach, które składają się na całość Twojego życia. Doceń małe rzeczy i nastawiaj się wyłącznie na zdobywaniu kolejnych celów.

 

Karty sugerują, byś zaczął żyć wolniej i uważniej. Skupiaj się na tym, co naprawdę dla Ciebie ważne. Poświęć swój czas relacjom, które są dla Ciebie wartościowe i wzbogacają Twoje życie. Znajdź chwilę, by zadbać o swoje potrzeby i poprawić swoje samopoczucie. Przestań traktować innych jak konkurencję w konkursie o lepsze życie.

 

Nie angażuj się we wszystkie problemy, z jakimi masz styczność. Naucz się od nowa organizować swój czas wedle priorytetów. Nie poświęcaj się innym, kosztem siebie i swoich potrzeb. Zbuduj hierarchię wartości, która będzie z Tobą zgodna. Zanurz się w sobie i odpowiedz sobie na pytania, które ułatwią Ci budowanie nowej rzeczywistości.

 

Pod kątem zawodowym to będzie dobry tydzień dla zodiakalnych Wodników. Możesz się ubiegać o awans na wyższe stanowisko. Pamiętaj o pewności siebie i wykorzystanie wszystkich swoich umiejętności. Zachowaj jednak zdrowy rozsądek i umiar w dążeniu do celu. Nie podejmuj się czegoś za wszelką cenę i nie poświęcaj tylko temu jednemu obszarowi.

 

Na finanse nie będziesz w tym tygodniu narzekać, choć pozwolisz sobie zdecydowanie na więcej, niż zazwyczaj. Może Cię ponieść szał zakupów i odczujesz różnicę na swoim koncie. Szybko jednak uda Ci się odrobić wydane pieniądze.

 

Osoby urodzone pod znakiem Ryb, które są na etapie poszukiwania pracy muszą uzbroić się w cierpliwość i nie zniechęcać się nieudanymi rozmowami. Profesjonalnie podchodź do swojej roli i nie pozwól, by strach przejął nad Tobą kontrolę. Miej realne oczekiwania wobec pracodawcy i nie umniejszaj swoim kompetencjom.

 

Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, karty zwracają w tym tygodniu uwagę na układ odpornościowy. Pogłęb wiedzę, jak mógłbyś wspomóc funkcjonowanie swojego organizmu i pamiętaj o higienie snu. Nie zaniedbuj podstawowych czynności, które naturalnie wzmacniają procesy zachodzące w Twoim ciele.

 

Na życie uczuciowe może zabraknąć Ci w tym tygodniu czasu i przestrzeni. Chociaż samotność może momentami dawać się we znaki, będziesz zbyt zajęty innymi rzeczami, by cokolwiek w tym kierunku zrobić.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Ryby a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.