Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Ryby 19.02 - 20.03

Ryby 19.02 - 20.03

20.03 - 26.03

Przesłanie:

Mętlik w głowie i chaos są spowodowane tym, że nie ufasz sobie i swojej intuicji. Wycisz się i zajrzyj w głąb siebie. Tylko tam jesteś w stanie znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Podejdź z większym szacunkiem i zaufaniem do własnej osoby. Ciało wysyła Ci znaki, musisz je tylko dostrzec. Nie ignoruj swoich emocji i głosu serca. Wsłuchaj się w siebie, poznaj swoje potrzeby i pragnienia. Jeśli nadal nie jesteś w stanie podjąć żadnej decyzji – daj sobie czas. Nie rób nic na siłę, pod presją. Odpowiedzi prędzej czy później do Ciebie przyjdą, nie musisz niczego przyspieszać. Decyzje, które podejmiesz, muszą być zgodne z Tobą. Tylko w ten sposób będziesz mieć pewność, że wybrałeś dobrze.

 

Uczucia:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Ryb niechętnie będą podchodzić do nowych znajomości. Zamkniesz się w sobie i nie będziesz gotowy na rozpoczynanie jakiejkolwiek bliższej relacji. Dzięki rodzinie i przyjaciołom możesz mieć poczucie, że masz na kogo liczyć i nie jesteś samotny. W Twoim życiu może pojawić się ktoś, kto będzie próbował zdobyć Twoje względy. Nie znajdziesz jednak przestrzeni na to, by kontynuować tę znajomość.

Zakochane, zodiakalne Ryby postarają się w tym tygodniu zaskoczyć swojego partnera na dowód swoich uczuć. Przed Wami romantyczna randka, która pozwoli Wam się nacieszyć swoją obecnością.

 

Praca i finanse:

To będzie nudny, monotonny tydzień w sferze zawodowej. Brak wyzwań i nowych, interesujących projektów sprawi, że będziesz znużony codziennymi obowiązkami i panującą rutyną. Atmosfera w firmie również nie będzie najlepsza. Plotki i knucie w grupach przeciwko sobie całkowicie zniechęci Cię do tego miejsca. Mogą pojawić się myśli o zmianie pracy lub dłuższym urlopie.

W sferze finansowej sytuacja klaruje się stabilnie. Karty co prawda nie wróżą większych zastrzyków gotówki, lecz możesz być spokojny, jeśli chodzi o swoją sytuację.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Ryb nie będą narzekać na żadne dolegliwości zdrowotne. To dobry moment na porzucenie niezdrowych nawyków. Małymi krokami jesteś w stanie osiągnąć zamierzony cel.

Jeśli chodzi o samopoczucie, mogą zdarzyć się momenty, w których będziesz przytłoczony swoją obecnością. Postaraj się znaleźć czas na to, by każdego dnia sprawić sobie choć małą przyjemność.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.