Data urodzenia

Ryby 02.19 - 03.20

20.06 - 26.06

Dla zodiakalnych Ryb niestety nie będzie to szczególnie udany tydzień. Karty wskazują, że sytuacja nie powiedzie się tak, jak ją sobie zaplanowałeś. Możesz odczuwać frustrację, która chwilowo zatrzyma Twoje działania. Nie poddasz się jednak całkowicie. Będziesz szukał nowych możliwości, zdarzy Ci się także improwizacja. I będzie to znacznie lepsza postawa niż całkowita rezygnacja z danego przedsięwzięcia.

Miłość: W sferze uczuciowej karty wróżą dość napięty okres. Będzie to przekładało się na częstsze wybuchy złości pomiędzy Tobą, a Twoją drugą połową. Staraj się jednak wytłumaczyć i szybko łagodzić zaognione sytuacje.

Praca: W tym tygodniu na Twoją głowę spadnie wiele obowiązków. Możesz poczuć się przytłoczony nadmiarem zadań do wykonania.

Finanse: Ten czas zodiakalnym Rybom przyniesie niestety straty materialne. Będą one związane z niewłaściwą inwestycją, na której więcej stracisz, niż zyskasz. Jeśli to nie jest konieczne, powstrzymaj się przed nowymi inwestycjami w tym czasie.

Zdrowie: Mogą pojawić się problemy w obrębie układu moczowego. Mogą być odczuwalne dolegliwości związane z nerkami, nadnerczami i cewką moczową.

Rada: Staraj się dostrzegać plusy nawet w tych trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Jeśli dobrze przeanalizujesz sprawę, znajdziesz właściwy punkt zaczepienia do wyjścia z kryzysu.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.