Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Ryby

Ryby 02.19 - 03.20

Horoskop na 2022 rok - Ryby

Ryby 02.19 - 03.20

ROK 2022

Ryby – dobry rok, ważny rok. Będzie obfitował w wydarzenia, które będą przełomowe. Dla części z Was nowa miłość, nowy związek, dla części nowa praca, dla innych nowy dom. A przy tym dużo podróży, wyjazdów.

Początek roku – tu od razu „z grubej rury”. Finanse, dobre pieniądze, możliwa nowa oferta pracy, zmiana pracy, nowe dochody, kupno nieruchomości, zmiana domu, remonty. Dużo się będzie działo na polu finansowo – zawodowym, dobre zakupy, inwestycja, kariera. Działajcie na 200%, a wszystko się fajnie ułoży po Waszej myśli.

Panowie Ryby – dużo stresu, a zdrowie nie najlepsze – marsz do lekarza kochani, bo nie ma co zwlekać! Uważajcie także drodzy Panowie na kontuje.

Ryby – uważajcie jedząc samochodem – możliwa stłuczka.

Drugi kwartał roku to karty powrotów i rozstań, rozstań i powrotów – tu będą przetasowania w związkach, głównie oczywiście dla wolnych Rybek.

Dla Ryb w stałych związkach – uważajcie na awantury, ale takie we włoskim stylu – będą latać talerze. Szybko się pogodzicie i możne nawet… spłodzicie potomka. Dobre karty, kłótnie odejdą w zapomnienie.

Dużo ruchu, przyspieszenie spraw, odwiedziny, imprezy z przyjaciółmi, gości w domu.

Trzeci kwartał roku zaczynacie wyjazdem – koniec lata podroż, raczej gdzieś daleko, wyjazd poza granice kraju.

Karty pozytywnego obrotu spraw, karty zbiegów okoliczności, karty powrotu do harmonii, powrotu spraw na właściwy bieg.

Część z Was zostanie zaproszona na ślub, ale kompletnie się tego nie spodziewaliście, nie przypuszczaliście, że ta dwójka zechce być razem na dobre i na złe.

Uwaga na skoki w bok, głownie Panie Ryby – uwaga na pokusy – ten przystojny, pięknie zbudowany blondyn w pracy. Pokusa silna i czy dacie rade się jej oprzeć? Powiem tak – karty radzą jednak trzymać się tego co już mamy i znamy, bo jeśli romans wyjdzie na jaw, może nie być już tak słodko i trudno będzie powrócić do stanu pierwotnego. Postarajcie się zostać na etapie patrzenia i fantazji.

Koniec roku przynosi wiadomości urzędowe, służbowe, firmowe, sądowe – wszystko co nazwiemy oficjalnym pismem, listem. Pilnujcie tego, a dzięki tym informacjom uda Wam się zarobić, otrzymać dodatkowe pieniądze.

Kwestie edukacji młodego pokolenia – nie wykluczam, że dziecko, wnuk zmieni szkołę, pójdzie do nowej szkoły, pójdzie na studia.

Mam tu wyjazd do sanatorium na leczenie, wyjazd do spa na dłuższy relaks połączony z leczeniem.

Koniec roku część z Was zechce spędzić na wyjeździe. Będziecie albo gościć się u Rodziny lub też wybierzecie opcje hotelu z pełną ofertą świąteczną.

Ryby – wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla Was, zdrówka, szczęścia, uśmiechu i tylko dobrych chwil dla Was.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.