Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Horoskop na 2023 rok: ryby

Ryby wybiorę dla Was kartę, która będzie mówić o tym jaki może być najbliższy rok. I tak dla Ryb mam tu kartę bardzo dużych pieniędzy, kartę powodzenia w kwestiach finansowych, kartę dobrych inwestycji, a także kartę pomnażania zysków.

To także karta sprzyjającego szczęścia, fart. Czasem to także karta bardzo dużych zakupów, karta bardzo dużych inwestycji, ale i czasami możemy powiedzieć, że jest to karta wygranej.
 

Ryby pierwsze tygodnie roku to nerwy, stresy spowodowane przez mężczyznę. Może to być Wasz mąż, partner, może to być także Wasz brat, przyjaciel.

Uważajcie na zdrowie mężczyzny z rodziny, bo przy mężczyźnie jest pokazany lekarz.

Pierwszy kwartał roku przynosi awans, podwyżkę, nowe zadania w pracy i myślę też, że jest tutaj Ryba, która z początkiem roku może zmienić pracę i byłaby to zmiana na bardzo duży plus.

Podpowiem tylko że początkowe nerwy są zupełnie niepotrzebne, zostawcie sprawę swojemu biegowi.

Wiosna, to dla wolnych osób poznanie fantastycznej miłości, deklaracje dla osób w związkach, zaręczyny i planowanie ślubu.
 

2 kwartał roku upłynie Wam pod znakiem miłości, budowania relacji, budowania wartościowego związku.

Dodatkowo powiększy się Wasze grono znajomych, poznacie interesujące osoby i nie wykluczam, że zakochacie się w nowym hobby.
 

3 kwartał roku to możliwa przeprowadzka, zmiana domu. Pomoże Wam w tym, doradzi pewna bardzo mądra kobieta, która ma świetne obycie w finansach. Słuchajcie rady kobiety z waszego otoczenia, podpowiem tylko że ma Ona jasną karnację, jasne lub rude włosy.

Końcówka lata to urlop, zasłużony odpoczynek, wyjazd i relaks taki, o jakim od dawna marzyliście / marzyłyście.

Tutaj także chciałabym zwrócić waszą uwagę na dzieci, na wnuki, bo pokazana jest wyraźnie nowa szkoła i stres związany z wyborem nauki, z nowym miejscem. Wasze dzieci, wnuki potrzebują Waszego wsparcia, potrzebują otoczenia Ich opieką. Bardzo ważna teraz będzie dla dzieciaków pewność siebie, którą to Wy pomożecie im odnaleźć.
 

Początek zimy to moi kochani dalej dobre decyzje finansowe, ciekawe spotkania z ciekawymi ludźmi. Tu także rozpoczniecie podsumowanie roku.

Ryby, karty także wskazują na to by nie poddawać się stresom, przemęczeniu, tylko postawić na wysiłek fizyczny, na ruch, na gimnastykę, bo to spowoduje, że uda Wam się szybko powrócić do formy.

Końcówka roku przynosi poprawę właśnie samopoczucia, poprawę kondycji, nowe plany, nowe marzenia oraz przynosi Wam realizację świątecznych postanowień.

Ryby, to będzie naprawdę dobry rok tylko uwierzcie w siebie. Działajcie i słuchajcie się rad mądrych ludzi, i nie ryba Zosia Samosia tylko Ryba, która współdziała z innymi.
 

Powodzenia!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Ryby a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.