Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Przyjaźń i uczucia: ryby

Zodiakalne Ryby są bardzo oddane. Tak samo w przyjaźni, jak i w miłości. Zawsze chętnie angażują się w problemy swoich przyjaciół. Można powiedzieć, że jednym z najważniejszych celów w ich życiu jest niesienie pomocy innym. Mają tendencję do przyciągania do siebie ludzi, których sytuacja jest trudna. Wtedy mogą realizować się, niosąc im wsparcie. A wsparcie, które Ryba daje swojemu przyjacielowi jest całkowicie bezinteresowne. Nawet więcej, Ryba nie potrafi przyjmować. Dlatego jej przyjaciel, chcąc odwdzięczyć się za pomoc, będzie miał nie lada problem.

Przyjaciele zodiakalnych Ryb mogą zawsze liczyć na ich lojalność i uczciwość. Ryby bardzo przywiązują się do osób, a gdy obdarzą kogoś prawdziwą przyjaźnią, to nigdy nie zrobią niczego, co mogłoby zranić bliską im osobę. Osoby spod tego znaku tworzą silne przyjaźnie na bardzo długie lata, a często nawet do końca życia.

Niesamowicie uczuciowe Ryby pragną miłości. Pragną kochać i być kochane. Uwielbiają romantyzm. Marzą o miłości jak z bajki. Często mogą mieć problem w relacjach ze względu na swoją wyjątkową wrażliwość, ale i przez tkwienie w wizjach miłości oderwanych od rzeczywistości. Ryby kochają na zabój, przez co zdarza im się idealizować swojego partnera. Zdarza się też tak, że swoimi uczuciami potrafią przytłoczyć drugą osobę, zawłaszczając jej prywatną przestrzeń.

 

 

Znak Ryby a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.