Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Lew 23.07 - 23.08

Przyjaźń i uczucia: lew

Zodiakalne Lwy są bardzo komunikatywne, uwielbiają rozmawiać i nawiązywać nowe znajomości. To też przekłada się na ich liczne grono znajomych. Z głębszą przyjaźnią bywa jednak różnie. Lwy nie przyznają tak łatwo miana przyjaciela. By go zdobyć, trzeba z Lwem spędzić bardzo dużo czasu i przeżyć wiele różnych sytuacji. A to nie jest łatwe, bowiem osoby spod znaku Lwa bywają nieprzejednane i konfliktowe. Bardzo trudno z nimi o jakikolwiek kompromis. Przetrwać to udaje się tylko osobom, które są wyrozumiałe i potrafią schować swoją dumę do kieszeni.

Osoby spod znaku Lwa są odważne i szalone. Zawsze mają głowę pełną ciekawych pomysłów. To też ich przyjaciele nie mogą narzekać z nimi na nudę. Spotkania zawsze przebiegają w inny sposób, zawsze jest coś ciekawego do zrobienia lub przegadania. Dodatkowo Lew lubi przejmować inicjatywę, więc nie zachodzi tu nigdy problem z tym, kto do kogo ma pierwszy zadzwonić. Lwy nie zastanawiają się, tylko wybierają numer i proponują spotkanie.

Lwy z natury są bardzo kochliwe. Czasami ich uczucia mogą stawać się męczące, bowiem Lew nie wyobraża sobie spokojnego i ustabilizowanego związku. Lubi intensywność we wszystkim, co robi. Nawet w okazywaniu uczuć może być dość napastliwy, co może być z biegiem czasu przytłaczające. Osoby spod znaku Lwa potrafią przyciągać uwagę innych i chętnie to wykorzystują, bowiem kochają atencję. Sympatię czy uczucia Lwa zaskarbisz sobie prawiąc mu komplementy.

Znak Lew a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.