Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Lew 23.07 - 23.08

Zapachy: lew

Czy jesteś zodiakalnym Lwem? Jeśli tak, to prawdopodobnie jesteś stworzeniem pełnym mocy, mistrzem skradania się i zaskakiwania. Lubisz mieć kontrolę i wiesz, jak wzbudzać szacunek swoją obecnością. Nie da się też odmówić Ci bycia czarującym.

Jakie zapachy podkreślą Twoją naturę najlepiej? Zodiakalne Lwy to siła i magnetyzm, więc musimy upewnić się, że Twoje perfumy lub woda kolońska są tak samo silne, jak Twoja osobowość.

Wybierając zapach dla Lwa, należy pamiętać, że ma on zamiłowanie do nut piżma i drzewa sandałowego. Zapachy te od razu przywodzą na myśl Afrykę, gdzie lwy swobodnie poruszają się wśród traw sawanny.


Jeśli chcesz zrobić wrażenie na Lwicy, rozważ użycie perfum o ziemistych tonach, takich jak paczula i drzewo cedrowe. Zapachy ziemi sprawią, że poczuje się ona bardziej swobodnie w Twoim towarzystwie.

Jeśli jako Lew chcesz szczególnie zwrócić na siebie uwagę, spróbuj użyć perfumy z cytrusami, takimi jak grejpfrut lub bergamotka. Pokażesz w ten sposób, że jesteś skłonny do podejmowania ryzyka - i nie cofniesz się przed żadnym wyzwaniem!

Znak Lew a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.