Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Lew 23.07 - 23.08

Dar uwodzenia: lew

Zodiakalne Lwy to niewątpliwie najbardziej pewne siebie osoby. To przekłada się na ich pewność w uwodzeniu. Lew z odwagą zagaduje do osoby, która mu się podoba. Jest przekonany, że nikt nie jest w stanie mu odmówić. Ma świadomość swoich atutów i potrafi je dobrze wyeksponować. Potrafi robić piorunujące wrażenie, nie męcząc się przy tym wcale. Zdobywanie uwagi innych wychodzi mu z niezwykłą lekkością i naturalnością.

Jest jednak pewna wada, którą posiadają Lwy, a przez które mogą zrazić osobę, której względy będą starali się zdobyć. A mianowicie – uwielbiają rozpływać się nad samym sobą. We flircie bardzo szybko zaczynają mówić wyłącznie o sobie i swoich zaletach, a przestają skupiać się na poznawaniu drugiej strony. Przy tym oczekują atencji – bez niej mogą szybko zrezygnować z rozpoczętego flirtu, zanim dojdzie do czegokolwiek więcej.

W seksie Lwy to oczywiście ogień. Osoby spod tego znaku cechują się bardzo gorącym temperamentem. Bez wahania przejmują inicjatywę. Z natury są to osoby dominujące – niełatwo zmusić Lwa do uległości. Mają również skłonność do patrzenia głównie na swoją przyjemność. W końcu są przekonani, że druga strona musi być zachwycona ich umiejętnościami. Lew chętnie chwali się swoimi podbojami uczuciowymi i możliwościami w łóżku.

Znak Lew a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.