Heart
Wyszukaj Eksperta
LiliiAuri

Lilii Auri

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 21479

Średnia ocen: 5

408 Rozmów na chat
72 Zrelizowanych e-maili
3110 Odpowiedzi na SMS
68 Rozmów przez telefon
163 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Lilii Auri

POLSKIWŁOSKI 
Lilii Auri

 Możesz oczekiwać ode mnie obiektywnego, absolutnie bezstronnego i wolnego od osobistych poglądów spojrzenia na Ciebie i Twoje życie. Rzetelnie przygotowanych prognoz dotyczących Twojej przyszłości, oraz analiz sytuacji obecnej: zawodowej uczuciowej itp., W tej materii zawsze służę pomocą, zaangażowaniem i serdecznym stosunkiem. Możesz być też pewna/wien, że na tyle na ile pozwolą mi moje kompetencje będę wspierać Ciebie w najtrudniejszych nawet momentach i postaram się udostępnić Tobie wszelkie znane mi sposoby (magiczne:)) aby znaleźć lub/i sprowadzić szczęśliwe rozwiązania. Wiem bowiem, że niczego w życiu nie mamy na zawsze, musimy zatem dbać o to na czym nam zależy i skutecznie przywoływać do siebie dobrą energię.....Moim zadaniem jest podać Ci rękę w każdej sytuacji. Nie oceniam, nie moralizuję, CZYTAM Z KART. Obiektywnie, uczciwie, rzetelnie ...Wejdź, porozmawiajmy:)

Cartomancy by Lilii to w sumie 20 lat doświadczenia ! Zapraszam!

Na rozmowę telefoniczną można się umówć poprzez zostawienie mi wiadomości z informacją dot. terminu i formy kontaktu ( tel. miejski, lub 0700).

  Kochani, mam ogromną prośbę :) Zadajecie mi wiele rozbudowanych pytań poprzez sms-y. Musicie wiedzieć, że nie mam możliwości zrobić prognozy, czy też udzielić Wam satysfakcjonującej odpowiedzi tą drogą. Na odpowiedź mam ograniczoną ilość znaków, najczęściej starcza mi ich na półtora zdania...:) Bardzo proszę i zachęcam do zadawania pytań via e-mail. Mogę się wówczas rozpisać i kompleksowo potraktowac Wasze zapytania. Możecie także korzystać z kontaktu przez chat, lub telefonicznego ( sprawdzajcie grafik, będę tam zamieszczać informację o dostępności usługi telefonicznej).

PROMOCJE odnajdziecie w zakładce *Usługi Dodatkowe*

Grafik:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
------------------------------------

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Tarot, Karty Klasyczne, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Horoskop numerologiczny, Horoskop tygodniowy partnerski, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading

Lista nagrań doradcy Lilii AuriFacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.