Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Lew 23.07 - 23.08

Finanse: lew

Lew kocha dostatek i życie na wysokim poziomie. Nie boi się ciężkiej pracy, a to przekłada się na zasobność jego portfela. Dąży do tego, by mieć jak najwięcej. Potrafi ustawić się tak, by podejmować tylko takie działania, które przyniosą mu naprawdę wysokie zyski. Ma też dar przekonywania, więc dobrze radzi sobie w negocjacjach. Lew nie spocznie, kiedy nie wynegocjuje dla siebie takich warunków, jakie faktycznie go interesują.

Zodiakalne Lwy uwielbiają wydawać pieniądze. Zarabiają ich sporo, ale bardzo szybko się ich pozbywają, chcąc sprawić sobie przyjemność. Gdy wychodzą na zakupy, często nie patrzą na ceny przedmiotów, które wpadną im w oko. Lew uwielbia być podziwiany, dlatego nie szczędzi pieniędzy na markowe ciuchy, drogie auto, czy też inne gadżety, które podwyższą jego prestiż.

Życie na wysokim poziomie jest dla zodiakalnego Lwa bardzo istotne. Nie wyobraża on sobie sytuacji, w której musiałby obniżyć standard swojego życia. W razie kłopotów finansowych, zacznie imać się wielu różnych przedsięwzięć, by szybko zażegnać kryzys. Gdy już mu się uda, od razu wyda sporą sumę, by nagrodzić się za swój sukces lub lepiej – wyprawi wystawne przyjęcie, by pochwalić się tym większemu gronu osób.

 

 

Znak Lew a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.