Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Strzelec 23.11 - 21.12

Strzelec 23.11 - 21.12

Finanse: strzelec

Zodiakalne Strzelce są dobre w zarabianiu pieniędzy. Głównie dlatego, że nie jest to dla nich nadrzędna wartość w życiu. Traktują je jako środki do realizacji swoich planów, ale i przyjemności. Nie starają się o wielki zarobek. Za to starają się, by w pracy dawać z siebie wszystko. Jeśli praca satysfakcjonuje Strzelca, to oddaje się jej całkowicie, nie bacząc na to, jakie otrzyma za to wynagrodzenie. Z tego powodu finanse przypływają do niego w sposób naturalny.

Osoby spod znaku Strzelca mają tendencję do wydawania pieniędzy lekką ręką. Przez ludzi ze swojego otoczenia mogą być oceniane jako rozrzutne. To ze względu na fakt, że Strzelec nie żałuje pieniędzy na to, by zorganizować sobie egzotyczną wycieczkę, kupić sobie droższy ciuch lub gadżet czy przeprowadzić remont. Uwielbia też dobrze się bawić, dlatego spore sumy pieniędzy przeznacza na organizowanie hucznych przyjęć.

Swoboda w wydawaniu pieniędzy przez zodiakalne Strzelce jest tylko pozorna. Nie można przypisać im rozrzutności. Uwielbiają wydawać pieniądze – to fakt. Ale tylko wtedy, kiedy faktycznie ich na to stać. Wbrew pozorom Strzelec bardzo ostrożnie podchodzi do swoich pieniędzy. Kontroluje swoje wydatki, by nie zostać z ręką w nocniku.

 

Znak Strzelec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.