NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Zrób to każdego dnia: Strzelec

Czytaj, podróżuj palcem po mapie, planuj wycieczki

Czytaj, podróżuj palcem po mapie, planuj wycieczki

Czytanie – Gdy nie może podróżować, Strzelec wykorzystuje każdą okazję do rozszerzania swojej wiedzy czytając książki. Uwielbia filozofię, inspirujące opowiadania i relacje z podróży. Aktywna wyobraźnia to atut podczas podróżowania po świecie i spotykania nowych ludzi.

Podróżowanie – Strzelec jako znak wędrowny kocha podróżować i nie ma dla niego nic bardziej kojącego niż turystyka. Nie jest ważne, czy leci samolotem przez cały świat lub czy wybrał się po prostu na jednodniową podróż do pobliskiego miasta. Wystarczy, że miejsce jest nowe, a jego horyzonty się rozszerzają. Pozwala mu to się w pełni zrelaksować. Najbardziej relaksuje się, gdy jest to samotna podróż, bo mimo tego, że Strzelec to dusza towarzystwa, to nawet on potrzebuje trochę czasu w samotności. Nie musi to być nawet w pełni samotna podróż, wystarczy mu kilka godzin, aby wyskoczyć na pobliski targ lub plażę, aby zrzucić z siebie napięcie, które w sobie nosi.

Ćwicz jogę dla relaksu 
i dobrego samopoczucia

Ćwicz jogę dla relaksu 
i dobrego samopoczucia

Joga - Strzelec łatwo się denerwuje, więc joga jest dla niego doskonałą aktywnością. Joga pomaga uspokoić głowę, gdy reszta ciała jest zajęta. To również coś, co Strzelec może zrobić ze swoimi przyjaciółmi lub wygodnie we własnym domu, jeśli potrzebuje trochę ciszy i spokoju. To jest to dla niego świetny sposób na koncentrację na obszarze ciała, który może powodować problemy.

Spinning/Jazda na rowerze - Strzelec ma dużo energii do spalenia i lubi być aktywny, więc spinning to dla niego świetne ćwiczenie. Jeśli nie chce być zamknięty wewnątrz, zaproszenie przyjaciół do jazdy na rowerze przez kilka godzin jest świetnym wyjściem z tej sytuacji.

Dbaj o swoich przyjaciół 
i bliskich, oni są Twoją siłą

Dbaj o swoich przyjaciół 
i bliskich, oni są Twoją siłą

Przyjaciele – Przyjacielski i otwarty Strzelec ma duży krąg przyjaciół. Kiedy potrzebuje relaksu i śmiechu, zwraca się do swoich przyjaciół. Przyjaciele to również osoby na jakie Strzelec jest gotów wydać wszystkie swoje pieniądze, ponieważ uwielbia wychodzić gdzieś z ludźmi i dbać o nich. To o czym charyzmatyczny Strzelec musi jednak pamiętać, to to, że nikt nie będzie go kochał mniej tylko dlatego, że nie zapłaci za każdą kolejkę drinków lub gdy zapłaci czasami tylko za swoje własne jedzenie.

Piesze wycieczki – Strzelec kocha piesze wycieczki. Długie weekendy na pustkowiu i piesze wędrówki po górskich szlakach wraz z przyjaciółmi, to jedne z jego ulubionych rozrywek. Pozwalają mu się uspokoić, ponieważ jak większość znaków ognia, natura ma na niego kojący wpływ, jak również spełnia jego potrzebę aktywności. A aktywność z przyjaciółmi to coś, co jest dla Strzelca arcyważne.

Spaceruj na łonie natury wraz z ukochanym czworonogiem

Spaceruj na łonie natury wraz z ukochanym czworonogiem

Spędzanie czasu ze zwierzętami – Strzelec uwielbia spędzać czas z ludźmi, ale to powoduje, że czasami wiele osób zakłada, że jest on bardziej zaangażowany niż to faktycznie ma miejsce. Takie oczekiwania mogą sprawić, że spędzanie czasu z innymi staje się stresujące, dlatego tak bardzo kocha spędzać czas ze zwierzętami. Zwierzęta nie mają od niego żadnych oczekiwań, a on sam może po prostu się zrelaksować i cieszyć ich obecnością, co jest wszystkim, czego obie strony potrzebują od odpoczynku.

Jazda konna – Strzelec uwielbia przebywać na świeżym powietrzu i kocha zwierzęta. Czy to podróż na pustkowie jedynie w towarzystwie konia, czy zaplanowanie urlopu, który będzie obejmować jazdę konną, Strzelec będzie się czuć wolny i spełniony, a to wszystko, czego naprawdę szuka w życiu.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie