Mouses

Mouses

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
924 Rozmów na chat
1646 Zrelizowanych e-maili
3936 Odpowiedzi na SMS
2777 Rozmów przez telefon
2534 Rozmów przez 708
6 Lat na portalu
Ostatnio
online
195326 Wyświetleń profilu
Mouses

Dziękuję za wyrozumiałość. Staram się pomagać wszystkim, którzy się zwracają do mnie o pomoc, ale fizycznie nie jest to możliwe. Proszę też uszanować moje decyzje w wypadku kiedy komuś odmawiam wykonania usługi. Proszę mi wierzyć, mam najczęściej ku temu uzasadnione powody.

Aktualnie jestem dostępny najczęściej wieczorami (również w weekendy).

 

Mouses

Do niedawna nie sprzedawałem swoich umiejętności, choć wiele osób korzystało z nich przez lata. Nie napiszę zbyt wiele o sobie. Nie napiszę kim jestem, co robię na co dzień. To nie jest ważne.

Potrafię w niecodzienny sposób pomagać innym. Specjalizuję się w czytaniu informacji z fotografii i czymś, co sam nazywam operowaniem na „IV poziomie” świadomości. Kilka lat temu przerwałem tę aktywność, ale ponieważ niedawno, po wielu prośbach, pomogłem odnaleźć zaginioną osobę postanowiłem na powrót wykorzystywać swoje umiejętności. Potrafię odczytywać z fotografii m.in: emocje, charakter, zachowania, skrywane tajemnice, to czy osoba żyje, gdzie się znajduje…

Tarotem zajmuję się gdy nie mam dostępu do fotografii lub na życzenie.

 

Ważne!

 • Informacje, które uzyskasz ode mnie są przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.

 • Nie wolno Ci próbować uzyskać za moim pośrednictwem informacji, które zamierzasz wykorzystać przeciwko komukolwiek. Nie wolno Ci mieć złych intencji. Jeśli będę miał choć cień wątpliwości, że twoje intencje nie są dobre, nie wykonam usługi.

 • Zanim wyślesz zapytanie i fotografię osoby o której chcesz dowiedzieć się za moim pośrednictwem więcej niż wiesz sama / sam, muszę z Tobą chwilę porozmawiać, to krótka rozmowa w której powiem Ci jakie zdjęcie osoby o której chcesz uzyskać informacje musisz mi wysłać, bym mógł z nim pracować. W czasie tej rozmowy nie wolno Ci mówić nic na temat osoby ze zdjęcia. To bardzo ważne.

 • W rozmowie ze mną uzyskasz też inne informacje istotne dla Ciebie, o których musisz pamiętać korzystając z moich umiejętności.

 • Moje dane są chronione przez serwis wrozbyonline.pl – nie ma możliwości spotkania się ze mną, uzyskania większej ilości informacji niż te, które wyślę Tobie w pierwszej i jedynej wiadomości. Wiem, że dla wielu osób, dla których pracowałem to trudne, ale musisz się z tym pogodzić.

 • Informacje, które uzyskuję dzięki zdjęciom są zdaniami, poszeregowanymi w punkty. Czasem jest ich kilka, czasem kilkanaście lub kilkadziesiąt. Niekiedy są wyjątki od tej reguły ale nie mam na to większego wpływu.

 

WYMOGI DOTYCZĄCE FOTOGRAFII

 • zdjęcie musi być dobrej jakości (nie może być małe ani rozmazane)

 • twarz musi być dobrze widoczna i nie może być zasłonięta, najlepiej bez okularów i bez nakrycia głowy.

 • osoba na fotografii musi „patrzeć” na wprost obiektywu.

 

CZAS I WARUNKI WYKONANIA SESJI

 • SESJA Z POJEDYNCZĄ FOTOGRAFIĄ TRWA NIE KRÓCEJ NIŻ GODZINĘ. DZIENNIE WYKONUJĘ NIE WIĘCEJ NIŻ 8 SESJI, BO KAŻDA BARDZO WYCZERPUJE. DO KAŻDEJ SESJI MUSZĘ SIĘ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ, NIE KAŻDY DZIEŃ JEST KU TEMU ODPOWIEDNI. 

 • Z POWODÓW OPISANYCH POWYŻEJ NA OPIS SESJI TRZEBA POCZEKAĆ, NAJCZĘŚCIEJ DWA, TRZY DNI. BYWA JEDNAK, ŻE NAWET TYDZIEŃ LUB DŁUŻEJ. MAM PROŚBĘ BY TO USZANOWAĆ I ZROZUMIEĆ. 

 • BEZ UPRZEDZENIA PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ MI ZDJĘĆ NIEŻYJĄCYCH LUB ZAGINIONYCH OSÓB (WYKONUJĘ TAKIE SEJSE ALE RZADKO I WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH).

 

W wypadku gdy jest problem z wysłaniem fotografii do sesji przez stronę można ją wysłać bezpośrednio na adres serwisu: biuro@wrozbyonline.pl z dopiskiem w temacie "Doradca Mouses" oraz podpisując się imieniem/pseudonimem.

 

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Runy, Tarot, Jasnowidzenie, Biała Magia, Kojarzenie Par, Wróżba dla biznesmenów, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
różnie
Wtorek
różnie
Środa
różnie
Czwartek
różnie
Piątek
różnie
Sobota
różnie
Niedziela
różnie

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.