Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

Mouses
teraz niedostępny

Mouses

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 57774

Średnia ocen: 5
(263)
Ilość rozmów na chacie

(1110)
Ilość rozmów przez email

(2649)
Ilość rozmów przez smschat

(75)
Ilość rozmów przez telefon

(453)
Ilość rozmów przez 700

(15)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Mouses

POLSKIANGIELSKINIEMIECKIROSYJSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Kojarzenie Par, Wróżba dla biznesmenów, Jak ją/ jego uwieść?

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Mouses

Do 1 lutego będę nieuchwytny, poza Polską. Odpowiem na wszystkie pytania i otwarte sesje z początkiem lutego. 

Mouses

Kontakt telefoniczny najlepiej po wcześniejszym uzgodnieniu (najlepiej poprzez callback). 
 

Dziękuję za wyrozumiałość. Staram się pomagać wszystkim, którzy się zwracają do mnie o pomoc, ale fizycznie nie jest to możliwe.

Proszę też uszanować moje decyzje w wypadku kiedy komuś odmawiam wykonania usługi. Proszę mi wierzyć, mam najczęściej ku temu uzasadnione powody.

Mouses

Do niedawna nie sprzedawałem swoich umiejętności, choć wiele osób korzystało z nich przez lata. Nie napiszę zbyt wiele o sobie. Nie napiszę kim jestem, co robię na co dzień. To nie jest ważne.

Potrafię w niecodzienny sposób pomagać innym. Specjalizuję się w czytaniu informacji z fotografii i czymś, co sam nazywam operowaniem na „IV poziomie” świadomości. Kilka lat temu przerwałem tę aktywność, ale ponieważ niedawno, po wielu prośbach, pomogłem odnaleźć zaginioną osobę postanowiłem na powrót wykorzystywać swoje umiejętności. Potrafię odczytywać z fotografii m.in: emocje, charakter, zachowania, skrywane tajemnice, to czy osoba żyje, gdzie się znajduje…

Tarotem zajmuję się gdy nie mam dostępu do fotografii.

 

Ważne!

 • Informacje, które uzyskasz ode mnie są przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.

 • Nie wolno Ci próbować uzyskać za moim pośrednictwem informacji, które zamierzasz wykorzystać przeciwko komukolwiek. Nie wolno Ci mieć złych intencji. Jeśli będę miał choć cień wątpliwości, że twoje intencje nie są dobre, nie wykonam usługi.

 • Zanim wyślesz zapytanie i fotografię osoby o której chcesz dowiedzieć się za moim pośrednictwem więcej niż wiesz sama / sam, muszę z Tobą chwilę porozmawiać, to krótka rozmowa w której powiem Ci jakie zdjęcie osoby o której chcesz uzyskać informacje musisz mi wysłać, bym mógł z nim pracować. W czasie tej rozmowy nie wolno Ci mówić nic na temat osoby ze zdjęcia. To bardzo ważne.

 • W rozmowie ze mną uzyskasz też inne informacje istotne dla Ciebie, o których musisz pamiętać korzystając z moich umiejętności.

 • Moje dane są chronione przez serwis wrozbyonline.pl – nie ma możliwości spotkania się ze mną, uzyskania większej ilości informacji niż te, które wyślę Tobie w pierwszej i jedynej wiadomości. Wiem, że dla wielu osób, dla których pracowałem to trudne, ale musisz się z tym pogodzić.

 • Informacje, które uzyskuję dzięki zdjęciom są zdaniami, poszeregowanymi w punkty. Czasem jest ich kilka, czasem kilkanaście lub kilkadziesiąt. Niekiedy są wyjątki od tej reguły ale nie mam na to większego wpływu.

 

WYMOGI DOTYCZĄCE FOTOGRAFII

 • zdjęcie musi być dobrej jakości (nie może być małe ani rozmazane)

 • twarz musi być dobrze widoczna i nie może być zasłonięta, najlepiej bez okularów i bez nakrycia głowy.

 • osoba na fotografii musi „patrzeć” na wprost obiektywu.

 

CZAS I WARUNKI WYKONANIA SESJI

 • SESJA Z POJEDYNCZĄ FOTOGRAFIĄ TRWA NIE KRÓCEJ NIŻ GODZINĘ. DZIENNIE WYKONUJĘ NIE WIĘCEJ NIŻ 8 SESJI, BO KAŻDA BARDZO WYCZERPUJE. DO KAŻDEJ SESJI MUSZĘ SIĘ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ, NIE KAŻDY DZIEŃ JEST KU TEMU ODPOWIEDNI. 

 • Z POWODÓW OPISANYCH POWYŻEJ NA OPIS SESJI TRZEBA POCZEKAĆ, NAJCZĘŚCIEJ DWA, TRZY DNI. BYWA JEDNAK, ŻE NAWET TYDZIEŃ LUB DŁUŻEJ. MAM PROŚBĘ BY TO USZANOWAĆ I ZROZUMIEĆ. 

 • BEZ UPRZEDZENIA PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ MI ZDJĘĆ NIEŻYJĄCYCH LUB ZAGINIONYCH OSÓB (WYKONUJĘ TAKIE SEJSE ALE RZADKO I WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH).

 


W wypadku gdy jest problem z wysłaniem fotografii do sesji przez stronę można ją wysłać bezpośrednio na adres serwisu: biuro@wrozbyonline.pl z dopiskiem w temacie "Doradca Mouses" oraz podpisując się imieniem/pseudonimem.


 


OPINIE:

KH
(2018-01-27 13:27:21) 5
Dziękuję za miłe słowa :) Nie, nie gniewam się, że trochę musiałam czekać na odpowiedź. Nieco się po prostu zaniepokoiłam :)
grzesw
(2017-12-28 20:14:12) 4
Rady Pana Mousesa są bardzo cenne i pomocne uwagi. Jednak 4 miesiące temu zrobiliśmy rytuał na przyciągnięcie pewnej kobiet. Skutki mało zadowalające. Dzwoniąc czasami do tego Pana miałem wrażenie tak jakby odbierał telefon z lotniska albo dworca, tak jakby nie do końca był danym momencie w gabinecie. Niewiele rzeczy się spełniło. Możliwe że Pan Mouses jest dobrym psychologiem i na pewno potrafi doradzić ale z tą sferą ezoteryczną jest różnie.
adawroblewska95
(2017-12-25 13:45:32) 5
Najlepszy, najbardziej wiarygodny doradca na tym portalu(!) Pan posiada takie umiejetnosci, ze przecietna wrozka nie jest w stanie wyczytac z samych z kart, tego co potrafi zobaczyc Pan Mouses. Wszystkie przepowiednie zarowno te sprzed 2 lat jak i te sprzed kilku miesiecy sie sprawdzaja. Jest dokladnie tak jak Pan Mouses pisze. Bardzo konkretnie, precyzyjnie opisuje dana sytuacje/problem, co czasami moze wprowadzic w oslupienie osobe, ktora ta sesja dotyczy. Przemily kontakt. Pan bardzo kulturalny i uprzejmy. Porady naprawde na wysokim poziome. Szczerze polecam :)
KH
(2017-12-14 16:31:55) 5

Grafik:

Poniedziałek:
21-23
Wtorek:
21-23
Środa:
21-23
Czwartek:
21-23
Piątek:
21-23
Sobota:
21-23
Niedziela:
21-23



Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.