Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Mouses
teraz niedostępny

Mouses

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 109855

Średnia ocen: 4.9
(634)
Ilość rozmów na chacie

(1487)
Ilość rozmów przez email

(3936)
Ilość rozmów przez smschat

(877)
Ilość rozmów przez telefon

(1493)
Ilość rozmów przez 700

(24)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Mouses

POLSKIANGIELSKINIEMIECKIROSYJSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Runy, Tarot, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Kojarzenie Par, Wróżba dla biznesmenów, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Mouses

Dziękuję za wyrozumiałość. Staram się pomagać wszystkim, którzy się zwracają do mnie o pomoc, ale fizycznie nie jest to możliwe. Proszę też uszanować moje decyzje w wypadku kiedy komuś odmawiam wykonania usługi. Proszę mi wierzyć, mam najczęściej ku temu uzasadnione powody.

Aktualnie jestem dostępny najczęściej wieczorami (również w weekendy).

 

Mouses

Do niedawna nie sprzedawałem swoich umiejętności, choć wiele osób korzystało z nich przez lata. Nie napiszę zbyt wiele o sobie. Nie napiszę kim jestem, co robię na co dzień. To nie jest ważne.

Potrafię w niecodzienny sposób pomagać innym. Specjalizuję się w czytaniu informacji z fotografii i czymś, co sam nazywam operowaniem na „IV poziomie” świadomości. Kilka lat temu przerwałem tę aktywność, ale ponieważ niedawno, po wielu prośbach, pomogłem odnaleźć zaginioną osobę postanowiłem na powrót wykorzystywać swoje umiejętności. Potrafię odczytywać z fotografii m.in: emocje, charakter, zachowania, skrywane tajemnice, to czy osoba żyje, gdzie się znajduje…

Tarotem zajmuję się gdy nie mam dostępu do fotografii lub na życzenie.

 

Ważne!

 • Informacje, które uzyskasz ode mnie są przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.

 • Nie wolno Ci próbować uzyskać za moim pośrednictwem informacji, które zamierzasz wykorzystać przeciwko komukolwiek. Nie wolno Ci mieć złych intencji. Jeśli będę miał choć cień wątpliwości, że twoje intencje nie są dobre, nie wykonam usługi.

 • Zanim wyślesz zapytanie i fotografię osoby o której chcesz dowiedzieć się za moim pośrednictwem więcej niż wiesz sama / sam, muszę z Tobą chwilę porozmawiać, to krótka rozmowa w której powiem Ci jakie zdjęcie osoby o której chcesz uzyskać informacje musisz mi wysłać, bym mógł z nim pracować. W czasie tej rozmowy nie wolno Ci mówić nic na temat osoby ze zdjęcia. To bardzo ważne.

 • W rozmowie ze mną uzyskasz też inne informacje istotne dla Ciebie, o których musisz pamiętać korzystając z moich umiejętności.

 • Moje dane są chronione przez serwis wrozbyonline.pl – nie ma możliwości spotkania się ze mną, uzyskania większej ilości informacji niż te, które wyślę Tobie w pierwszej i jedynej wiadomości. Wiem, że dla wielu osób, dla których pracowałem to trudne, ale musisz się z tym pogodzić.

 • Informacje, które uzyskuję dzięki zdjęciom są zdaniami, poszeregowanymi w punkty. Czasem jest ich kilka, czasem kilkanaście lub kilkadziesiąt. Niekiedy są wyjątki od tej reguły ale nie mam na to większego wpływu.

 

WYMOGI DOTYCZĄCE FOTOGRAFII

 • zdjęcie musi być dobrej jakości (nie może być małe ani rozmazane)

 • twarz musi być dobrze widoczna i nie może być zasłonięta, najlepiej bez okularów i bez nakrycia głowy.

 • osoba na fotografii musi „patrzeć” na wprost obiektywu.

 

CZAS I WARUNKI WYKONANIA SESJI

 • SESJA Z POJEDYNCZĄ FOTOGRAFIĄ TRWA NIE KRÓCEJ NIŻ GODZINĘ. DZIENNIE WYKONUJĘ NIE WIĘCEJ NIŻ 8 SESJI, BO KAŻDA BARDZO WYCZERPUJE. DO KAŻDEJ SESJI MUSZĘ SIĘ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ, NIE KAŻDY DZIEŃ JEST KU TEMU ODPOWIEDNI. 

 • Z POWODÓW OPISANYCH POWYŻEJ NA OPIS SESJI TRZEBA POCZEKAĆ, NAJCZĘŚCIEJ DWA, TRZY DNI. BYWA JEDNAK, ŻE NAWET TYDZIEŃ LUB DŁUŻEJ. MAM PROŚBĘ BY TO USZANOWAĆ I ZROZUMIEĆ. 

 • BEZ UPRZEDZENIA PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ MI ZDJĘĆ NIEŻYJĄCYCH LUB ZAGINIONYCH OSÓB (WYKONUJĘ TAKIE SEJSE ALE RZADKO I WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH).

 


W wypadku gdy jest problem z wysłaniem fotografii do sesji przez stronę można ją wysłać bezpośrednio na adres serwisu: biuro@wrozbyonline.pl z dopiskiem w temacie "Doradca Mouses" oraz podpisując się imieniem/pseudonimem.


 


OPINIE:

(2019-11-15 14:21:02) 5
Empatia, ciepełko, które dajesz, zamienia się wg wzoru E=mc2 w energię do działania
(2019-11-13 14:06:01) 5
Dziękuję z całego serca. Z anielską dobrocią i głębokim wglądem w to, co zakryte pozorną kurtyną czasu, wyciąga mnie Pan z dołków energetycznych i wskazuje światełko na horyzoncie. Polecam Pana Mousesa wszystkim wątpiącym i poszukującym swojej właściwej ścieżki.
(2019-11-10 18:51:02) 5
Moje życie nabiera barw. Przy Twojej pomocy Przyjacielu, kreują swoją pozytywną, realną przyszłość. Dziękuję za poświęcony mi czas.
(2019-11-10 15:37:01) 5
Bardzo dziękuję :-)
(2019-11-10 13:22:02) 5
Krótko-sprawdzalność 100%.Polecam wszystkim.
(2019-11-06 11:54:02) 5
Dziękuję. Jak zawsze stawia mnie Pan na nogi energetycznie i duchowo. Wraca nadzieja, odrastają skrzydła. Jestem z powrotem na właściwej drodze, zgodnej z planem Duszy. Głęboki wgląd z wyższych wymiarów, Dar przewidywania tego, co dla nas najwłaściwsze, zgodne z rozwojem Duszy, ciepło i dobroć -to jest Pan Mouses. Pozdrawiam z całego serca.
(2019-11-05 18:56:02) 5
Jestem jak zawsze pod wrażeniem trafności uwag :-) Bardzo, bardzo dziękuję :-)
(2019-11-05 17:50:01) 5
Z Twoją pomocą Mouses niemożliwe staje się możliwe...Dziękuję serdecznie za cenne wskazówki
(2019-11-04 17:13:01) 5
Pan Mouses to moje odkrycie roku a moze i dziesieciolecia
(2019-11-04 16:35:02) 5
Pan Mouses to moje odkrycie roku pewnie i dziesięciolecia. Jestem bardzo surowa w ocenach do tego sama też mam dużą intuicję.5 to za mało.Pan Mouses to Mistrz ja Małgorzata. Od kilku miesięcy rozmawiamy i jest cudownie. Przez moje życiowe zwątpienia przeprowadził mnie jak dziecko we mgle.Jest Osoba,której można o wszystkim powiedzieć,zaufac i jak Przyjaciel wysłucha, doradzi a obdarzony darem jasnowidzenia pomaga optymistycznie patrzeć w przyszlosc w oczekiwaniu tego co daje nam los. Dziękuję Mistrzu-Małgorzata

Grafik:

Poniedziałek:
różnie
Wtorek:
różnie
Środa:
różnie
Czwartek:
różnie
Piątek:
różnie
Sobota:
różnie
Niedziela:
różnieStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.