Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Koziorożec

Koziorożec 12.22 - 01.20

Koziorożec

Koziorożec 12.22 - 01.20

Finanse

Pieniądze dla Koziorożca to rzecz nadrzędna. To co najbardziej sobie ceni i jest dla niego największym bogactwem jest praca.

Dla Koziorożca stosunek do pieniędzy wynika z poczucia bezpieczeństwa o własne dobro. Koziorożec ma wrodzoną zdolność przewidywania dlatego jego posunięcia finansowe są bardzo przemyślane. Niektórzy uważają go za skąpca ale jego natura skłania go do oszczędności i zachowania ostrożności o dobytek rodzinny. Koziorożec jest skromny, nigdy nie obnosi się swoim bogactwem i nie ufa za ludźmi którzy tak robią. Cieszy się tym co ma i skupia się na swych życiowych celach nawet jeśli wymaga to ciężkiej pracy. Jest uczciwy, ma zmysł do rachunków wiec sprawnie zarządza swoimi finansami. Woli obracać gotówką niż ją wydawać, nie ulega więc kaprysom i rozrzutność jest mu zupełnie obca. Koziorożec w interesach jest tradycjonalistą, nie wierzy w szybki zarobek, dlatego inwestycje krótkoterminowe, lokowanie pieniędzy w drogich kamieniach czy obcej walucie, nie jest dla niego. Dla niego liczy się spokojna egzystencja a najlepszą inwestycją jest praca, która na przyszłość procentuje najlepszymi korzyściami. Swoje życie poświęca więc pracy ale dzięki temu unika przykrych niespodzianek jak straty finansowe na skutek złych operacji finansowych.
Koziorożec potrafi jednak być dobrym inwestorem i pomnażać swoje pieniądze ale wybiera bezpieczniejsze opcje : inwestuje w nieruchomości i ziemię. A wszystko to żeby zapewnić sobie byt i spokojne życie. Ufa tylko sobie, jest podejrzliwy i nieufny, dokładnie sprawdza wyciągi bankowe, strzeże każdej złotówki. Jak już musi wydać trochę gotówki, skrupulatnie pilnuje limitu. Zabiera mu sen z powiek sytuacja kiedy zmuszony jest do jego przekroczenie i czym prędzej oddaje cały dług.
Osoby urodzone pod znakiem Koziorożec może na zapas martwi się o swoje finanse ale woli dmuchać z zimne niż wpakować się w kłopoty. Charakteryzuje go silna wola i racjonalizm, które pozwalają mu skutecznie i sprawnie zarządzać finansami. Koziorożec ma w sobie wrodzoną zapobiegliwość dlatego najczęściej pierwszą inwestycją jaką dokonuje jest fundusz emerytalny, mimo, że cieszy się dobrym zdrowiem i dożywa sędziwego wieku. Ceni sobie swoje życie i spokój nie lubi zmian i komplikacji dlatego żyje uczciwie, odrzuca ciemne interesy i spekulacje. Jest realistą i twardo stąpa po ziemi. Unika hazardu, nawet ryzykowne wydaje się mu granie w toto-lotka czy obstawianie meczu piłki nożnej. Pieniądze traktuje poważnie więc odrzuca takie niepewne zabawy na rzecz prostego i pewnego rozwiązania jakim jest praca.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.