Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Koziorożec 22.12 - 20.01

Finanse: koziorożec

Dla zodiakalnych Koziorożców pieniądze są bardzo istotną kwestią w życiu. Z tego powodu są w tej sferze bardzo uporządkowani i dokładni. Koziorożec pilnuje swoich pieniędzy jak oka w głowie. Nie umknie jego uwadze żaden ruch na jego koncie i zawsze wie o każdym grosiku, jaki ma w portfelu. Zawsze ma idealnie rozplanowany budżet – tak, by móc sporą część pensji odłożyć na konto oszczędnościowe.

Oszczędność to kolejna z głównych cech Koziorożca. Nie wyobraża on sobie, by nie mieć zapasu pieniędzy na swoim koncie. Bardzo lubi zarabiać, ale niekoniecznie lubi wydawać. Zdecydowanie woli odłożyć zarobione pieniądze, a na wydatki decyduje się wtedy, kiedy już naprawdę musi. Niekiedy pojawiają się mocne przesłanki do tego, by nazwać Koziorożca skąpcem. Potrafi on bowiem odmówić wydania pieniędzy na przyjemności swoich najbliższych.

Jeśli już nadejdzie moment, w którym zodiakalny Koziorożec musi podjąć pewien wydatek, dokładnie przeanalizuje rynek. Musi wszystko dokładnie sprawdzić, po to, by daną rzecz móc zakupić w jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Nawet, gdy różnice są znikome. Jednak dzięki takim cechom i takiemu podejściu, zodiakalne Koziorożce z reguły są bardzo majętnymi osobami.

Znak Koziorożec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.