Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Wodnik 21.01 - 18.02

Wodnik 21.01 - 18.02

Finanse: wodnik

Zodiakalne Wodniki nie mają problemu z tym, by przyciągać do siebie pieniądze. Wręcz przeciwnie, mają taki zestaw cech, które pozwalają im się wzbogacać w bardzo krótkim czasie. Wyobraźnia i kreatywność Wodników sprawia, że wpadają one na genialne pomysły na biznes. A łącząc to z ich zmysłem analitycznym, owe biznesy są tak zwanymi „strzałami w dziesiątkę” i przynoszą bardzo wysokie przypływy.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mają do kwestii finansowych dość specyficzne podejście. Lubią zarabiać pieniądze, lubią czuć się bogaci. Czerpią przyjemność z poczucia tego, że stać ich na spełnianie swoich zachcianek. Jednak nie mają skłonności do oszczędzania. Pieniądze przychodzą im zwykle lekką ręką i w taki sam sposób od nich odpływają. Wodnik nie gromadzi, Wodnik wydaje.

Pieniądze dla zodiakalnego Wodnika nie są czymś istotnym, czego kurczowo będzie się trzymał. Traktuje on pieniądze jako środek do realizacji swoich celów. Potrafi być wytrwały w swoich działaniach, jeśli wie, że potrzebuje określoną ilość gotówki na konkretny zakup. Nawet w sferze biznesowej sam zarobek nie jest najważniejszy. Owszem, Wodnik analizuje rentowność swojego pomysłu, ale znacznie ważniejsza będzie dla niego satysfakcja z samej pracy i końcowego jej efektu.

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.