NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Luna

Luna

teraz niedostępny
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Kariera i praca, Rozwój duchowy, Finanse, Wsparcie duchowe

Metody : Tarot, Jasnowidzenie, Karty klasyczne, Czytanie ze zdjęcia, Oczyszczanie, Numerologia, Astrologia

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
17309 Ilość
porad
Ostatnio
online
5 Lat na
portalu
68340 Wyświetleń
profilu

Witam Cię na moim profilu,

Zapewne w twoim życiu, jak w życiu każdego człowieka pojawiają się wątpliwości i pytania, na które chcesz znać odpowiedź. Może zaburzenia energetyczne w Twojej aurze, albo w aurze bliskich Ci osób utrudniają odnalezienie Ci szczęścia i miłości. W szalonym biegu przez współczesne życie każdy potrzebuje odrobiny czarów, magii oraz wyciszenia. Jestem tu aby Ci pomóc.

Zajmuje się białą magią, tarotem, jasnowidzeniem, numerologią, interpretacją snów. Mam również bogatą wiedzą na temat ziół oraz jestem dietetykiem z wykształcenia. Chętnie zadbam nie tylko o piękno Twojej duszy, ale również o piękno Twojego ciała. Mogę ułożyć dla Ciebie dietę która zapewni Ci wymarzoną figurę oraz pozwoli długo cieszyć się młodością.

Pochodzę z rodziny, w której kobiety posiadają dar jasnowidzenia od pokoleń. Pomogę Ci pokierować twoim losem tak, aby wszystko w Twoim życiu ułożyło się jak najlepiej. Kluczem do szczęścia są nasze działania i tylko Ty sam możesz to szczęście osiągnąć. Wspólnie znajdziemy najlepszą drogę do tego szczęścia.

Odprawiam również rytuały przyciągające miłość, pieniądze, prace. Mogę również oczyścić aurę Twoją, Twoich bliskich, Twojego domu, a nawet Twoich zwierząt. Oczyszczę Twoje otoczenie z negatywnej energii jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
10-14
Wtorek
10-14
Środa
10-14
Czwartek
10-14
Piątek
10-14
Sobota
14-18
Niedziela
14-18

Opinie klientów (599)

loading
1 z 67
1 2 3 4 5