Heart_5
Luna

Luna

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 37357

Średnia ocen: 5

3478 Rozmów na chat
147 Zrelizowanych e-maili
9152 Odpowiedzi na SMS
775 Rozmów przez telefon
6 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Luna

POLSKI 
Luna

Witam cię na moim profilu.

Zapewne w twoim życiu, jak w życiu każdego człowieka pojawiają się wątpliwości i pytania na które chcesz znać odpowiedź. Może zaburzenia energetyczne w twojej aurze, albo w aurze bliskich ci osób utrudniają odnalezienie ci szczęścia i miłości. W szalonym biegu przez współczesne życie każdy potrzebuje odrobiny czarów, magii oraz wyciszenia. Jestem tu aby ci pomóc.

Zajmuje się białą magią, tarotem, jasnowidzeniem, numerologią, interpretacją snów. Mam również bogatą wiedzą na temat ziół oraz jestem dietetykiem z wykształcenia. Chętnie zadbam nie tylko o piękno twojej duszy ale również o piękno twojego ciała. Mogę ułożyć dla ciebie dietę która zapewni ci wymarzoną figurę oraz pozwoli długo cieszyć się młodością .

Pochodzę z rodziny w której kobiety posiadają dar jasnowidzenia od pokoleń. Pomogę ci pokierować twoim losem tak aby wszystko w twoim życiu ułożyło się jak najlepiej. Kluczem do szczęścia są nasze działania i tylko ty sam możesz to szczęście osiągnąć. Wspólnie znajdziemy najlepszą drogę do tego szczęścia.

Odprawiam również rytuały przyciągające miłość, pieniądze, prace. Mogę również oczyścić aurę twoją, twoich bliskich, twojego domu a nawet twoich zwierząt. Oczyszczę twoje otoczenie z negatywnej energii jeśli zajdzie taka potrzeba.

Grafik:

Poniedziałek
10-14
Wtorek
10-14
Środa
10-14
Czwartek
10-14
Piątek
10-14
Sobota
14-18
Niedziela
14-18

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Sennik, Tarot, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Astrologiczne biuro matrymonialne, Dieta a znak zodiaku, Jedz zgodnie z grupą krwi, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.