Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Rak 23.06 - 22.07

Rak 23.06 - 22.07

Finanse: rak

Zodiakalne Raki dobrze radzą sobie w sferze finansowej. To osoby obdarzone smykałką do interesów. Są bardzo pilne i sumienne, co pozwala im na zdobycie kwalifikacji do pracy z dobrymi zarobkami. Choć akurat w sferze pracy to nie pieniądze są dla Raków najważniejsze. Bardziej zależy im na tym, by czuć się dobrze ze swoimi obowiązkami. A jeśli za tym idą dobre pieniądze, to tym lepiej.

Osoby spod znaku Raka cenią sobie stabilizację finansową. W swoim życiu nie dążą do tego, by zarabiać miliardy. Chcą czuć się po prostu bezpiecznie. I to bezpieczeństwo bardzo łatwo im osiągnąć. Ze względu na to, że nie tworzą przed sobą wygórowanych oczekiwań, nie mają też żadnego napięcia. A to przekłada się na swobodę w przyciąganiu finansów. Zodiakalne Raki nie mają problemów finansowych, o ile w swoim życiu nie trafią na osoby, które na tym tle będą chciały ich wykorzystać.

Raki ostrożne podchodzą do wydatków. Każdy ich wydatek musi być dokładnie zaplanowany. Nie dają się ponosić emocjom na zakupach. Jeśli wybierają się do sklepu, to zawsze wiedzą po co idą. I wychodzą dokładnie z tym, po co przyszli. Są dobrze zorganizowane i oszczędne. Zodiakalny Rak ma też bardzo dobrą intuicję do korzystnych inwestycji.

Znak Rak a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.