Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Rak 23.06 - 22.07

Zdrowie: rak

Raki są niesamowicie wrażliwe. Ich zdrowie fizyczne zależy w dużej mierze od tego, czy są one aktualnie zrównoważone emocjonalnie. Jak Rak może zadbać o swoją równowagę? Skutecznie zrobi to, dbając o relacje interpersonalne. W skrócie Raku zadbaj o dobre kontakty z bliskimi, przyjaciółmi i współpracownikami, a zauważysz, że zdrowie ci dopisuje.

W astrologii medycznej Raki powiązane są z żołądkiem. Wszelkie emocjonalne odchylenia od normy, stresy czy trudności Rak od razu poczuje w swoim żołądku właśnie jako bóle, czy niestrawność. 

Jako znak zodiaku powiązany z żywiołem wody, Rak ma tendencję do wczuwania się w nastroje innych i często zbyt mocno przejmuje się nawet niewinnymi uwagami pod swoim adresem. Oczywiście to go obciąża i odbija się negatywnie na jego zdrowiu.

Jak więc radzić sobie z rzeczywistością i jednocześnie dbać o swoje zdrowie, będąc urodzonym w tym znaku zodiaku? Przede wszystkim Raku ćwicz asertywność i dystans, aby Twoja wrażliwość na innych nie zaszkodziła Ci. Jeśli chodzi o praktyczne porady, to będąc Rakiem, nie należy przesadzać w spożywaniu używek i kawy, aby układ nerwowy nie był nimi obciążony i abyś mógł z łatwością panować nad sobą i emocjami.

Znak Rak a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.