Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Lew 23.07 - 23.08

Lew 23.07 - 23.08

Zdrowie

Lew powiązany jest z żywiołem ognia. Aby zachować dobre zdrowie, potrzebuje dużo światła, słońca, ciepła i ruchu. W astrologii medycznej zodiakalne Lwy powiązane są z układem sercowo-naczyniowym.

Lwy zasadniczo cieszą się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak dojdzie do jakichś zaniedbań, wynikających z niehigienicznego trybu życia, należy zwrócić uwagę na stan tętnic i żył. Jeśli więc Lwie masz pracę siedzącą, nie bagatelizuj bólów czy puchnięcia nóg, bo może to być wstęp do poważniejszych schorzeń. Jeśli zdiagnozowano by u Ciebie zakrzepicę, do której masz predyspozycje, będzie musiał bardziej niż inne znaki zodiaku uważać na swoją dietę.

W jaki sposób najlepiej dbać o układ sercowo-naczyniowy, aby wspierać zdrowie i zapobiegać, zamiast leczyć? Należy ten układ regularnie stymulować, poprzez aktywność fizyczną. Nie ma potrzeby wysilać się ponad miarę i katować ciało ciężkimi treningami. Wystarczy wdrożyć w życie prozaiczne rady i wybierać schody zamiast windy czy wysiąść przystanek wcześniej, jeśli dojeżdża się do pracy komunikacją miejską.

Znak zodiaku a...

Przyjaźń i uczucia

Przyjaźń i uczucia

Dar uwodzenia

Dar uwodzenia

Finanse

Finanse

Praca

Praca

Słabości

Słabości

Wróć do znaku zodiaku

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.