Data urodzenia
Lew

Lew 07.23 - 08.23

Planety a znaki zodiaku

Słońce traktowane w astrologii jako „planeta” patronuje zodiakalnym Lwom. Gwiazda, która daje nam życie a mitologii była kojarzona z Apollem – Bogiem sztuki, magii i światła. Przemierzając nieboskłon w ognistym rydwanie Apollo decydował, gdzie jest dzień gdzie noc. Tak jak charakter słońca, wybuchowy i ciężki do przewidzenia tak i Apollo był Bogiem, który zawsze miał swój pogląd, ciężko było go utrzymać w ryzach.


Kolorem słońca jest złoty – kolor życia.

 

Patronujące Lwom słońce obdarza ich przede wszystkim dużym poczuciem własnej wartości. Dumne i pewne siebie Lwy emanują siłą spokoju, którą potrafią obdarzać też innych ludzi. Tak jak Apollo podróżujący ognistym rydwanem, słońce obdarza swych podopiecznych dużą witalnością, niezmierzonymi pokładami energii. W życiu uczuciowym wpływ słońca daje dużą potrzebę opiekowania się partnerem/partnerką.


W negatywnych aspektach Słońce może powodować zbyt dużą chęć dominacji. Wpływ tej planety powoduje dążenie do perfekcji, chęć bycia przywódcą – z tego powodu gdy tylko osoby objęte patronatem słońca zauważą, że są w czymś słabsze, gorsze niż inni będą popadali w bardzo duże kompleksy. Chęć do dominacji i władzy, to także negatywny wpływ Słońca.


Panowie objęci patronatem Słońca często będą bardzo dumnymi osobami. Charakteryzują się bardzo rycerskimi zasadami, dbaniem o osobę, z którą kroczą przez życie. Potrafią niestety być bardzo niedowartościowani, skrywać głęboko w sobie kompleksy.


Panie, którym patronuje Słońce są bardzo rzetelnymi, szczerymi osobami. Duże poczucie moralności sprawia, że mogą sprawiać wrażenie osób, które nie potrafią się bawić. Lubią zdobywać mężczyzn, bardzo łase na komplementy. Jako matki bywają surowe i ciężkie w negocjacjach.

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.