Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Strzelec 23.11 - 21.12

Planety a znaki zodiaku:
strzelec

Patronem astrologicznym Strzelca jest Jowisz – grecki Zeus władca panteonu bogów. Obdarzony potężną mocą starał się trzymać w ryzach kłótliwe „boskie” grono, które nie raz starało się przejąć władzę. Władał niebiosami i błyskawicami. Doprowadzony go gniewu, szybko rozprawiał się z tymi, którzy ośmielili się stanąć mu naprzeciw. Sędzia i rozjemca konfliktów, kojarzony w astrologii ze sprawiedliwością i prawem. Znany ze swej skłonności do romansów, spłodził wielu herosów pół-bogów pół-ludzi.


Kolorem Jowisza jest zieleń – kolor witalności.


W pozytywnych aspektach Jupiter obdarza swych podopiecznych przywódczą, charyzmatyczną osobowością. Zamiłowanie do prawdy i szczerości. Prostolinijność iw wyrażaniu swych opinii, co w sercu to na języku zdecydowanie charakteryzuje osoby, którym patronuje Jowisz.


W negatywnych aspektach swego patronatu Jowisz odpowiada za ekspansyjny i despotyczny charakter. Często, osoby którymi opiekuje się ta planetą mogą mówić co myślą, nie zważając na opinię innych ludzi. Podatni na negatywne emocje potrafią wybuchać, zupełnie nie licząc się z konsekwencjami swych działań.


Panowie spod wpływu Jowisza są bardzo prawi i szlachetni. Zdecydowani zdobywcy, rozpieszczający swe partnerki. Charyzmatyczni i opiekuńczy. Niestety, wpływ planetarnego opiekuna może powodować, że stają się agresywni i autorytarni, mogą mieć problemy z budowaniem trwałych związków.

Panie, którym przewodzi Jowisz to kobiety sukcesu. Odważne i zdeterminowane w dążeniu do celu, to więcej niż pewne, że osiągną w pracy wszystko to, do czego dążą. Przebojowe i optymistyczne nie zwracają uwagi na drobne potknięcia. Mogą być bardzo trudne do okiełznania. Pod maską kobiety sukcesu skrywają duże potrzeby erotyczne. Jowisz, może obdarzać je charakterem kobiety „singiel ki”, dla której przelotne znajomości są ważniejsze niż ciepło domowego ogniska.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Strzelec

Najlepszy dzień

Czwartek

Szczęśliwe liczby

3, 5, 8, 23

Najlepsze zawody

Pilot wycieczek, Lekarz, Prawnik, 
Sędzia, Sportowiec

Celebryci

Miley Cyrus, Mikołaj Roznerski, Britney Spears, Sandra Kubicka, Jimi Hendrix

ŻYWIOŁ: Ogień

Jeśli masz za dużo ognia, może się to objawiać tym, że szybko się złościcie...

PLANETA: Jowisz

Jowisz rządzi Strzelcem i oferuje szczęście, 
pozytywny wzrost i mnóstwo dobrych rzeczy. 
A gdy na horyzoncie...

NAJLEPSZE CECHY

Kreatywny

Odważny

Wytrwały

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Brąz

Brąz

Rośliny

Fiołek Fiołek Jarzębina Jarzębina

Zapachy

Wanilia Wanilia Róża Róża Bergamotka Bergamotka

Kamienie szlachetne

Ametyst Ametyst Opal Opal Lapis Lazuli Lapis Lazuli

Zrób to każdego dnia

Czytaj, podróżuj palcem po mapie, planuj wycieczki Czytaj, podróżuj palcem po mapie, planuj wycieczki Ćwicz jogę dla relaksu 
i dobrego samopoczucia Ćwicz jogę dla relaksu 
i dobrego samopoczucia Dbaj o swoich przyjaciół 
i bliskich, oni są Twoją siłą Dbaj o swoich przyjaciół 
i bliskich, oni są Twoją siłą Spaceruj na łonie natury wraz z ukochanym czworonogiem Spaceruj na łonie natury wraz z ukochanym czworonogiem

Znak Strzelec a...