Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Strzelec 23.11 - 21.12

Planety a znaki zodiaku: strzelec

Patronem astrologicznym Strzelca jest Jowisz – grecki Zeus władca panteonu bogów. Obdarzony potężną mocą starał się trzymać w ryzach kłótliwe „boskie” grono, które nie raz starało się przejąć władzę. Władał niebiosami i błyskawicami. Doprowadzony go gniewu, szybko rozprawiał się z tymi, którzy ośmielili się stanąć mu naprzeciw. Sędzia i rozjemca konfliktów, kojarzony w astrologii ze sprawiedliwością i prawem. Znany ze swej skłonności do romansów, spłodził wielu herosów pół-bogów pół-ludzi.


Kolorem Jowisza jest zieleń – kolor witalności.


W pozytywnych aspektach Jupiter obdarza swych podopiecznych przywódczą, charyzmatyczną osobowością. Zamiłowanie do prawdy i szczerości. Prostolinijność iw wyrażaniu swych opinii, co w sercu to na języku zdecydowanie charakteryzuje osoby, którym patronuje Jowisz.


W negatywnych aspektach swego patronatu Jowisz odpowiada za ekspansyjny i despotyczny charakter. Często, osoby którymi opiekuje się ta planetą mogą mówić co myślą, nie zważając na opinię innych ludzi. Podatni na negatywne emocje potrafią wybuchać, zupełnie nie licząc się z konsekwencjami swych działań.


Panowie spod wpływu Jowisza są bardzo prawi i szlachetni. Zdecydowani zdobywcy, rozpieszczający swe partnerki. Charyzmatyczni i opiekuńczy. Niestety, wpływ planetarnego opiekuna może powodować, że stają się agresywni i autorytarni, mogą mieć problemy z budowaniem trwałych związków.

Panie, którym przewodzi Jowisz to kobiety sukcesu. Odważne i zdeterminowane w dążeniu do celu, to więcej niż pewne, że osiągną w pracy wszystko to, do czego dążą. Przebojowe i optymistyczne nie zwracają uwagi na drobne potknięcia. Mogą być bardzo trudne do okiełznania. Pod maską kobiety sukcesu skrywają duże potrzeby erotyczne. Jowisz, może obdarzać je charakterem kobiety „singiel ki”, dla której przelotne znajomości są ważniejsze niż ciepło domowego ogniska.

Znak Strzelec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.