Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Rak 23.06 - 22.07

Planety a znaki zodiaku: rak

Księżyc jest patronem zodiakalnych Raków. Wiąże się z nim wiele wierzeń, zarówno mitologicznych jak i pogańskich. Mitologicznie odpowiada mu bogini Diana – mistrzyni łowów, której atrybutem jest łuk. Bogini snów pożądania i kobiecości. Księżyc, niezależnie od tego z jakim bóstwem utożsamiany odwiecznie kojarzony jest z cyklem menstruacyjnym, co za tym idzie jest symbolem płodności. Ponieważ króluje w nocy, związany jest także z ulotnym światem marzeń sennych.


Kolorem Księżyca jest delikatny, subtelny perłowy, symbolizujący niejednoznaczność ludzkich emocji.


Jako patron, obdarza zodiakalne raki dużą wrażliwością, czułością, emocjonalnością. Potęguje ich uczuciowość. Osoby spod znaku raka są bardzo rodzinne, duża uwagę skupiają na swoich dzieciach – to właśnie przez księżyc. Zamiłowanie do sztuki oraz potrzebę uwidaczniania swych emocji to także wpływ planetarnego patrona.

 

W negatywnych aspektach swego patronatu księżyc może powodować zagubienie w życiu, ciągłe uczucie bycia we mgle, szukania właściwej drogi. Niejasność emocji, skłonność do fantazjowania, oraz negatywnego postrzegania otaczającej rzeczywistości. Może odbierać osobom, którym patronuje pewność siebie.


Mężczyźni, którym patronuje księżyc będą cechowali się dużą wrażliwością, odpowiedzialnością za innych oraz empatią. Negatywny wpływ księżyca może przejawiać się zamknięciem, trudnościami w mówieniu o swoich emocjach, życiową nieporadnością.

 

Kobiety, którym patronuje księżyc duża uwagę poświęcają roli matki, która jest im przypisana przez naturę. Czułe wrażliwe i opiekuńcze, będą dawały dużo ciepła swych pociechom. Niestety mogą charakteryzować się nadwrażliwością emocjonalną, osobowością, która wiele emocji skrywa w sobie.

Znak Rak a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.