Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Rak 23.06 - 22.07

Sławne pary:
rak

Tom Cruise i Nicole Kidman
Rak - Bliźnięta

Poznali się na palnie filmu „ Szybki jak błyskawica”. Ich ślub odbył się w wigilię Bożego Narodzenia w 1990 roku. Tom to typowy Rak : spokojny, opanowany ale uparty, pragnął stworzyć szczęśliwy dom i rodzinę. Ona rozsądna, mocno stąpająca po ziemi pragnęła wspólnego szczęścia i była skłonna do poświęceń. Zdecydowali się na adopcje dwóch córek. Potrafili ze sobą rozmawiać i jasno określać problemy jakie pojawiają się w małżeństwie. Poróżniła ich kwestia wiary, ona praktykująca katoliczka i on zagorzały scjentolog, oboje nie potrafił zrezygnować ze swoich przekonań.

 

Line Rebaud i Louis Gaste

Rak - Ryby

Połączyło ich przeznaczenie, ona wspaniała piosenkarka i aktorka rewiowa, on spokojny, romantyczny kompozytor i autor tekstów. Byli stworzeni dla siebie. Line zrobiła wielką karierę ale to był dla niej najważniejszy i jemu poświęciła swoje życie, opiekowała się nim jak dzieckiem. On w każdej piosence, którą dla niej napisał wyrażał swoje uczucia. Otoczył ją czułością, która jest niezbędna dla każdej pani Rak. Żyli zgodnie, spokojnie aż 44 lata. Kiedy los zabrał jej ukochanego męża, Line powiedziała:” Gdy go spotkałam pojawił się w słońcu, ale usunął się w cień, by blask mógł paść na mnie”. Los ich rozdzielił ale żar miłości nadal ogrzewał jej serce.

 

Edward VIII i Bessie W.W. Simpson
Rak - Bliźnięta

Najsłynniejsza para angielskiego dworu. On król Wielkiej Brytanii, ona rozwódka mieli przeciwko sobie rodzinę królewską, Kościół, rząd i opinię publiczną. Edward by spędzić życie u boku swej ukochanej zdecydował się na abdykację. W nocy 11 grudnia 1936 r. książę Edward wygłosił na falach BBC mowę pożegnalną do narodu .Wyjaśnił w niej motywy swojej abdykacji. Słynne zdanie z tego przemówienia brzmi: Uwierzcie mi, gdy mówię do was, że uznałem za niemożliwe dźwiganie wielkiego ciężaru odpowiedzialności bez pomocy i wsparcia kobiety, którą kocham. Edward wraz z Bessie zdecydowali się więc zamieszkać w Paryżu. W 1953 r. przeprowadzili się do domku przy Lasku Bulońskim wynajętym od władz Paryża. Tam spędzili najbliższe lata, urozmaicane podróżami do Nowego Jorku i Marbelli w Hiszpanii.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Rak

Najlepszy dzień

Poniedziałek

Szczęśliwe liczby

4, 24, 41, 7

Najlepsze zawody

Nauczyciel, Niania, Weterynarz, 
Kucharz, Pielęgniarka

Celebryci

Cleo, Blanka Lipińska, Marcin Prokop Selena Gomez, Tom Cruise

ŻYWIOŁ: Woda

Posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni że będziecie...

PLANETA: Księżyc

Księżyc rządzi Rakiem i wszystkim, 
co stymuluje emocje w twoim życiu. Miłość, 
nastrój, rodzina, wrogowie, zazdrość...

NAJLEPSZE CECHY

Lojalny

Wrażliwy

Pomocny

NAJGORSZE CECHY

Porywcze

Niecierpliwy

Ostry

SZCZĘŚLIWY KOLOR Srebrny

Srebrny

Rośliny

Dzika grusza Dzika grusza Melisa Melisa

Zapachy

Cynamon Cynamon Piwonia Piwonia Drzewo sandałowe Drzewo sandałowe

Kamienie szlachetne

Kamień księżycowy Kamień księżycowy Jaspis Jaspis Szmaragd Szmaragd

Zrób to każdego dnia

Rozwijaj swoje umiejętności kulinarne Rozwijaj swoje umiejętności kulinarne Uprawiaj sporty 
artystyczne Uprawiaj sporty 
artystyczne Dbaj o swoje ciało 
i duszę oddając się zabiegom pielęgnacyjnym Dbaj o swoje ciało 
i duszę oddając się zabiegom pielęgnacyjnym Zadbaj o poranne 
rytuały Zadbaj o poranne 
rytuały

Znak Rak a...