Marcin Kasjan

Marcin Kasjan

teraz niedostępny
Marcin Kasjan

Witam serdecznie.
Chętnie pomagam używając kart, korzystając jednocześnie z mojej wrodzonej, ale i wypracowanej intuicji.
Jako wróżbita spotykam się z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i zawsze zależy mi na tym, by dać konkretne podpowiedzi w określonej sprawie. Robię również większe układy na wskazaną sferę życia. Karty to nie wyrocznia jeśli chodzi o przyszłość, więc zawsze zależy mi na tym, by, osobie z którą rozmawiam, dać podpowiedź, w jaki sposób można daną kwestię zmienić, w jaki sposób można osiągnąć więcej.
To my sami jesteśmy kreatorami naszego życia, a karty traktuję jako drogowskaz prowadzący daną osobę do osiągnięcia sukcesu, szczęscia. Żyjemy po to, byśmy byli szczęśliwi, a często kluczem do sukcesu jest prawidłowe zrozumienie sytuacji, n.p. emocji drugiej osoby.
Co możemy zrobić by było lepiej? Co możemy zrobić byśmy byli szczęśliwi, spełnieni?


Posiadam kilunastoletnie doświadczenie w pracy z kartami, od około 20 lat zajmuję się parapsychologią. W pewnym momencie udzielałem sie więcej w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym. Chętnie dzielę się swoją wiedzą ezoteryczną, parapsychologiczną.
Korzystam głównie z Tarota Anielskiego. Poza tymi kartami, do narzędzi mojej "pracy" należy wahadełko i Złoty Tarot. Mam również bardzo ciekawe i oryginale karty z Radą Anielską.


Zapraszam serdecznie. Chętnie spojrzę w karty, podpowiem czy i w jaki sposób można zmienić stan obecny. Każdy z nas, w bardzo dużej mierze, swoimi decyzjami i emocjami, odpowiada na własne życie. Niech ono będzie takie, jakiego pragniemy, jakiego nam potrzeba.


Marcin

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Praca i kariera, Finanse, Rozwój duchowy, Twoja przyszłość, Wsparcie duchowe, Rodzina i przyjaciele

Metody: Karty anielskie, Tarot, Numerologia, Wahadełko, Oczyszczanie, Karty klasyczne

Styl porady: bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
17-12
Wtorek
17-12
Środa
17-12
Czwartek
17-12
Piątek
17-12
Sobota
17-12
Niedziela
17-12

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.