MarcinKasjan

Marcin Kasjan

teraz dostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 5620

Średnia ocen: 5

361 Rozmów na chat
49 Zrelizowanych e-maili
0 Odpowiedzi na SMS
212 Rozmów przez telefon
162 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Marcin Kasjan

 
Marcin Kasjan

Witam serdecznie, na imię mam Marcin. Dlaczego zajmuję się wróżeniem? 
Uważam, że nie ma przypadków i wszystko co się dzieje ma swoją przyczynę. Parapsychologią zacząłem zajmować się prawie dwadzieścia lat temu, a ponad dziesięć lat temu, pierwszy raz, wziąłem do ręki pierwsze karty. Dzięki temu, że wcześniej dużo pracowałem z podświadomością i rozwijałem świadomie pewne zdolności, karty dosyć szybko zaczęły do mnie konkretnie przemawiać. Do dziś ufam swojej intuicji i zawsze się jej słucham. Intuicja nas nie oszukuje, a najważniejszą sprawą, uważam, jest to, byśmy potrafili jej słuchać. Nie stoję jednak w miejscu i nie przestałem pracować nad sobą. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego, gdzie do dziś często zdobywam nową wiedzę, ale też dziele się z innymi osobami własną wiedzą, moim spojrzeniem na świat duchowy, świat ezoteryczny, świat energii i magii.

Jeśli chodzi o narzędzia mojej "pracy", korzystam, przede wszystkim, ze wspaniałego Tarota Anielskiego. To karty z którymi dobrze się komunikuję, ich przekaz jest są bardzo konkretny. Zawsze zależy mi na tym, by osobie z którą rozmawiam, dać wskazówki, podpowiedzi. Co zawsze powtarzam, przyszłość nigdy nie jest z góry ustalona, a my, naszym podejściem do konkretnych spraw, problemow, decydujemy o tym, jak dana kwestia się rozwiąże, zakończy. Każdego dnia życie każe nam decydować, stawia przed nami konieczność dokonywania wyborów. Jestem po to, by pomóc właśnie w takich kwestiach.
Chetnie kładę karty na przyszłość, przeważnie do roku czasu w przód. Chętnie skupiam się również na emocjonalnych aspektach międzyludzkich relacji, związków. Właśnie w sprawach związanych z emocjami Tarot Anielski jest, wg mnie, wspaniały. Posiadam również bardzo ciekawe karty z Radą Anielską. Jest ich tylko 20, ale każda z nich zawiera konkretny przekaz, radę i ostrzeżenie. To jednak intuicja mi podpowiada, co w konkretnej sytuacji te ciekawe karty chcą mi powiedzieć. Kładę karty na wszystkie sfery życia, mogę podpowiedzieć sporo w kwestiach związanych z rozwojem duchowym. Korzystam również z wahadełka. Używam go, gdy chcę uzyskać odpowiedź "tak" lub "nie". Używam go również do układania energii przepływającej przez czakry, do oczyszczenia energetycznego.

Najbardziej lubię rozmawiać, w takiej formie kontaktu moge przekazać najwięcej informacji w dosyć krótkim czasie.


Chętnie dzielę się swoją wiedzą, a właściwie, moim osobistym spojrzeniem na kwestie związane z szeroko pojętą ezoteryką, parapsychologią. Chętnie położę karty.
 
Zapraszam

Marcin

Grafik:

Poniedziałek
Jestem
Wtorek
dostępny
Środa
często
Czwartek
a
Piątek
dosyć
Sobota
rzadko
Niedziela
niedostępny

Pozostałe usługi eksperta: video-chat pryw. Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Karty Anielskie, Wahadełko

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.