Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Marcin Kasjan

Marcin Kasjan

teraz dostępny
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Finanse, Rozwój duchowy, Twoja przyszłość, Wsparcie duchowe, Rodzina i przyjaciele

Metody : Karty anielskie, Tarot, Numerologia, Wahadełko, Oczyszczanie, Karty klasyczne

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
8189 Ilość
porad
Ostatnio
online
3 Lat na
portalu
33703 Wyświetleń
profilu
USŁUGI DODATKOWE

Witam serdecznie.
Chętnie pomagam używając kart, korzystając jednocześnie z mojej wrodzonej, ale i wypracowanej intuicji.
Jako wróżbita spotykam się z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i zawsze zależy mi na tym, by dać konkretne podpowiedzi w określonej sprawie. Robię również większe układy na wskazaną sferę życia. Karty to nie wyrocznia jeśli chodzi o przyszłość, więc zawsze zależy mi na tym, by, osobie z którą rozmawiam, dać podpowiedź, w jaki sposób można daną kwestię zmienić, w jaki sposób można osiągnąć więcej.
To my sami jesteśmy kreatorami naszego życia, a karty traktuję jako drogowskaz prowadzący daną osobę do osiągnięcia sukcesu, szczęscia. Żyjemy po to, byśmy byli szczęśliwi, a często kluczem do sukcesu jest prawidłowe zrozumienie sytuacji, n.p. emocji drugiej osoby.
Co możemy zrobić by było lepiej? Co możemy zrobić byśmy byli szczęśliwi, spełnieni?


Posiadam kilunastoletnie doświadczenie w pracy z kartami, od około 20 lat zajmuję się parapsychologią. W pewnym momencie udzielałem sie więcej w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym. Chętnie dzielę się swoją wiedzą ezoteryczną, parapsychologiczną.
Korzystam głównie z Tarota Anielskiego. Poza tymi kartami, do narzędzi mojej "pracy" należy wahadełko i Złoty Tarot. Mam również bardzo ciekawe i oryginale karty z Radą Anielską.


Zapraszam serdecznie. Chętnie spojrzę w karty, podpowiem czy i w jaki sposób można zmienić stan obecny. Każdy z nas, w bardzo dużej mierze, swoimi decyzjami i emocjami, odpowiada na własne życie. Niech ono będzie takie, jakiego pragniemy, jakiego nam potrzeba.


Marcin

USŁUGI DODATKOWE

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
00-14 16-24
Wtorek
00-14 16-24
Środa
00-14 16-24
Czwartek
00-14 16-24
Piątek
00-14 16-24
Sobota
00-14 16-24
Niedziela
00-14 16-24

Opinie klientów (63)

loading
1 z 7
1 2 3 4 5