Marcin Kasjan

Marcin Kasjan

teraz dostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
599 Rozmów na chat
76 Zrelizowanych e-maili
439 Odpowiedzi na SMS
342 Rozmów przez telefon
228 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
9238 Wyświetleń profilu
Marcin Kasjan

Witam serdecznie.
Wróżeniem zajmuję się od kilkunastu lat. Uważam, że przypadków nie ma, to więc też przypadkiem nie jest. Od około 20 lat zajmuję się parapsychologią, rozwijam swoje umiejętności mieszczące się w tej dziedzinie.
Od lat pracuję z własną podświadomością, rozwijam pewne zdolności, dzięki czemu ufam swojej intucji. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego. Swego czasu pojawiałem się tam często, przekazywałem swoją wiedzę, ale też sam wiedzy
sporo zdobywałem. Do wróżenia używam Tarota Anielskiego- to moje ulubione karty. Używam też kart z Radą Anielską, dających ciekawe podpowiedzi. Doradzam we wszystkich sferach życia.


Parapsychologia pojawiła się w moim życiu około 20 lat temu. Szybko wciągnął mnie ten ciekawy świat i zapragnąłem zdobywać coraz to więcej wiedzy. Zacząłem tej wiedzy szukać, więc, trochę automatycznie, w moim życiu zaczeły pojawiać się osoby, książki, dzięki którym zacząłem się rozwijać. Szybko uświadomiłem sobie to, że to my sami mamy największy wpływ na nasze własne życie. Moje życie zaczęło się zmieniać, jakaś siła zaczęła mnie kierować w stronę osób, okoliczności, które pozwoliły mi na większe poznanie samego siebie i poznanie moich własnych zdolności, predyspozycji i słabości. Z czasem zrozumiałem, że ta siła to moja podświadomość, moja intuicja.
Ona nas nigdy nie oszukuje. Nie jestem, nie czuję się wyjątkowy. Każdy z nas ma pewne zdolności i umiejętności, jednak nie każdy z nas jest ich w pełni świadom, nie każdy z nich korzysta każdego dnia.


Najważniejszą sprawą, uważam, jest to, byśmy sami potrafili słuchać naszego wewnętrznego głosu. Ja postanowiłem wykorzystywać moje rozwninięte umiętności do niesienia pomocy innym. Każdy z nas jest inny, a ja, każdą osobę z którą 
rozmawiam traktuje indywidualnie. Co zawsze powtarzam i powtarzać będę, przyszłość nie jest na sto procent określona i możemy ją zmienić, możemy, w dużym stopniu, naszym życiem kierować. Codziennie dokonujemy wyborów,
podejmujemy decyzje, które mają wpływ na nasze dalsze życie, jedynie nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, nie zawsze o tym pamiętamy. Karty z których korzystam bardzo trafnie opisują sytuację obecną, uważam, że komunikuję się z nimi bardzo dobrze. Wiem, że moje wróżby w dużym stopniu się sprawdzaja, jednak jeśli chodzi o przyszłość, zawsze możemy ją zmienić, możemy zmienić to, co o przyszłości mówią karty- przynajmniej w naszym osobistym życiu. 
Nie zawsze wpłyniemy na innych w oczekiwany przez nas sposób, ale przyszłość to suma naszych decyzji, emocji, naszego zachowania. Przekazy płynące od moich kart są konkretne. 


Korzystam również z oryginalnych kart z Radą Anielską. Każda z nich niesie ciekawy przekaz, konkretną radę i ostrzeżenie. Tak samo jak w przypadku interpretacji kart Tarota, to intuicja podpowiada mi najistotniejszy, w danej chwili, przekaz.
Karty kładę najchętniej na pół roku w przód, maksymalnie do roku czasu. Chętnie skupiam się na emocjonalnych aspektach relacji międzyludzkich, związków. To właśnie w kwestiach związanych z emocjami Tarot Anielski jest, wg mnie, wspaniały. 
Korzystam rówież z wahadełka. Używam go, gdy szukam odpowiedzi "tak" lub "nie" i do oczyszczenia energetycznego, do pracy z czakrami.


Zawsze możemy zmienić sprawy, z których aktualnie nie jesteśmy zadowoleni, w których nie czujemy spełnienia. Właśnie w tym pomagam, odszukuję informacje, które pomogają podjąć danej osobie dobre decyzje- nie tylko na chwilę, ale biorąć pod uwagę tę dalszą przyszłość. To my, naszymi emocjami, decyzjami, oczekiwaniami, wyborami, nasze życie tworzymy. Naszą przyszłość tworzymy w każdej chwili obecnej.

Zapraszam serdecznie, chętnie pomogę, powiem co moje karty chcą przekazać, podpowiedzieć.


Pozdrawiam,

Marcin

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Tarot, Karty Anielskie, Wahadełko

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
11-3
Wtorek
11-3
Środa
11-3
Czwartek
11-3
Piątek
11-3
Sobota
11-3
Niedziela
11-3

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.