Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Sławne pary: baran

Spancer Tracy i Katherine Hepburn
Baran - Skorpion

To jedna z najsłynniejszych par aktorskich. Poznali się na planie filmowym podczas kręcenia filmu „Kobieta roku”. Legenda mówi, że gdy spotkali się pierwszy raz panna Hepburn powiedziała: Obawiam się, że jestem za wysoka dla pana. Riposta była natychmiastowa: Niech panią o to głowa nie boli, przytnę panią do moich rozmiarów – odciął się Tracy. Jednak prasa była zgodna: Spencer Tracy i Katharine Hepburn to najdziwniejsza para, jaką widziało Hollywood. Spencer zakochał się w Hepburn od pierwszego wejrzenia i pozostał jej wierny. Ich miłość była podobna do scenariusza filmowego, który nie raz odgrywali w swych wspólnych filmach. Ona pełna temperamentu i klasy, on silny i gotowy stanąć w obronie pokrzywdzonych potrafili znaleźć wspólny język. Uzupełniali się, nie potrafili bez siebie żyć i wiele czasu spędzali ze sobą, zachowując jednak indywidualność i swobodę w związku. Ich miłość trwała do końca ich dni.

 
Simone Signoret i Yves Montand
Baran - Waga

Kolejna aktorska para. Ich historia jest jak z bajki. Ona żądna przygód pani Waga nie potrafiła oprzeć się urokowi wspaniałego, przystojnego pana Byka. W tym przypadku można powiedzieć, ze połączyło ich przeznaczenie i mimo przeciwności losu jakim było małżeństwo Simone z Yves Allégretem zdecydowali się być razem .Spotkali się w sierpniu 1949 roku a pobrali dwa lata później, kiedy to Simone otrzymała rozwód . Byli nierozłączni w życiu prywatnym a zawodowo też potrafili znaleźć wspólny język. Zagrali wspólnie w wielu filmach. Łączyły ich wspólne pasje, jak polityka i zamiłowanie do muzyki. Można powiedzieć, że Montand śpiewając swym ciepłym głosem wyznaczał ton temu małżeństwu. Spędzili razem 30 lat, aż do śmierci aktorki w 1985 roku.

 
Serge Gainsbourg i Jane Birkin
Baran - Strzelec

Poznali się na planie filmowym i od razu między nimi zaiskrzyło. On pan Baran musiał zwrócić uwagę na panią Strzelec, a ona musiała mu ulec. Przeznaczenie dało im szanse na zgodne życie bo oba te znaki uzupełniają się .On trochę szalony, ona delikatna ale o zniewalającym głosie rzucili się sobie w ramiona nie patrząc na konwenanse i zasady. Oboje tak różni czuli się wspaniale w swoim towarzystwie. Połączyła ich wolna miłość i dali się porwać namiętności, a kiedy minęła zostali dobrymi przyjaciółmi.

Znak Baran a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.