Data urodzenia
Baran

Baran 03.21 - 04.20

Finanse

Osoby urodzone pod znakiem Barana należą do mocno rozrzutnych. Bardzo często gotowi są wydać ogromne pieniądze na zachciankę dla siebie lub bliskiej im osoby.

Baran należy do tej grupy ludzi, którzy na bieżąco wydają wszystkie swoje zasoby pieniężne, zarówno te które trzymają w portfelu jak i te trzymane na koncie bankowym.
Nie spotkasz Barana, który odłożyłby jakiekolwiek pieniążki na czarną godzinę albo na starość. Baran nie dba o składki emerytalne i ubezpieczenia. Swoją kartę kredytową traktuje jak skarb. Wchodząc do sklepu nie patrzy na ceny. Jeśli ma ochotę kupi markowe perfumy lub strój od znanego projektanta.
Jeśli ma ochotę na kawior lub owoc z dalekich zakątków świata nie waha się ani chwili i kupuje owe smakołyki.
Świat techniki też go pociąga więc nie odmówi sobie lepszej jakości telewizora albo komputera.
Barany środki na swoje zachcianki zdobywają przemierzając świat w poszukiwaniu złota i podejmują każde ryzyko by zdobyć kurę znoszącą złote jajka. Pieniądze dają radość, o radość warto zabiegać, to gra warta świeczki. To codzienne motto Baranów.
Barany posiadają świetną intuicję i dokładnie wiedzą gdzie się znaleźć, gdzie powędrować aby zdobyć brzęczące monety. Posiadają cechy dzięki, którym mogą stać się bogaci. Czasem wyczuwają odpowiedni moment na giełdzie, a kiedy indziej intratną transakcję handlową.
Żądny zbytku, niezwykle spontaniczny i trochę dziecinny Baran nie wie co to świnka skarbonka. Bank omija z daleka gdyż nie wyobraża sobie aby mógł przez dwadzieścia lat gromadzić na koncie swoje oszczędności. Woli szybkie transakcje postawić sporą sumę i zyskać dużo i szybko.
Barany żyją nie patrząc w przyszłość jeśli na ich drodze pojawi się widmo długów i zaczną tonąć w finansowych zobowiązaniach nie wpadną w depresję. Przeanalizują sytuację, zbiorą siły do walki i staną na głowie żeby zwrócić co do grosza.
Barana przebiega dreszcz na samą myśl o komorniku, który cały w czerni staje w jego drzwiach i rzuca twarde słowa.

Filozofię Barana można krótko ująć w słowach: zadłużyć się by zrealizować marzenia to nie grzech, zwrot zaś pieniędzy jest przewidziany w kontakcie a kontrakt to rzecz święta.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.