Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Finanse: baran

Zodiakalny Baran to człowiek czynu, dlatego działanie i zarabianie pieniędzy jest dla niego równie naturalną czynnością co oddychanie. Nie wyobraża on sobie sytuacji, w której mógłby pasywnie czekać, aż pieniądze skapną mu z nieba. Baran wie, że nie skapną. Dlatego zakasuje rękawy i podejmuje starania, by zarobić pieniądze na swoje potrzeby i przyjemności.

Osoby urodzone pod znakiem Barana są jednak bardzo impulsywne. Czasami zdecydowanie zbyt szybko podejmują decyzję, przez co ładują się w straty finansowe. Barana nęcą wszystkie ciekawe okazje do zarobku. Zanim coś dokładnie przeczyta i przeanalizuje, to już zainwestuje swoje środki w dane przedsięwzięcie. Często potem zostaje z ręką w nocniku.

Baran pieniądze raz ma, raz ich nie ma. Głównie ze względu na wspomnianą wyżej impulsywność, ale też skłonność do podejmowania ryzyka. Dodatkowo Baran jest dość rozrzutną osobą. Nie oszczędza na swoich przyjemnościach. Jednak gdy brakuje mu gotówki, nie siedzi i nie rozpacza z tego powodu. Nie obwinia się też za swoje nieroztropne działania i decyzje. Nawet większa strata nie jest w stanie pogrążyć go na długo. To wojownik, więc od razu powstaje z kolan i brnie odważnie przed siebie.

 

 

Znak Baran a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.