Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

Finanse: skorpion

Podejście zodiakalnego Skorpiona do pieniędzy jest równie skomplikowane i tajemnicze, jak cała jego osobowość. Niewątpliwie finanse są dla niego bardzo ważne. Jest niezwykle operatywny, przez co udaje mu się zyskał spory kapitał już w bardzo młodym wieku. Nie ma problemów z przyciąganiem pieniędzy. Wyjątkowe okazje do zarobku przyciąga do siebie niczym magnes.

Zodiakalne Skorpiony lubią dużo zarabiać i dużo wydawać. To osoby, które pomimo tego, że bardzo poważnie myślą o zabezpieczeniu finansowym na daleką przyszłość, to nie odmawiają sobie korzystania z życia tu i teraz. Gdy tylko uda im się zarobić większą sumę, część z niej przeznaczają na to, by nagrodzić siebie za ten sukces.

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona niekoniecznie lubią obnosić się ze swoim bogactwem. Ciężko dowiedzieć się od Skorpiona ile tak naprawdę zarabia. Zwykle nie rozmawia o pieniądzach – chyba, że temat nie dotyczy jego własnych zasobów. Nie chodzi tu jednak o wstyd, bowiem zwykle nie musi on narzekać na swoją sytuację materialną. Bardziej obawia się zazdrości ze strony innych oraz tego, że ktoś będzie chciał pożyczyć od niego pieniądze. A Skorpion nie bardzo lubi dzielić się swoim majątkiem.

Znak Skorpion a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.