NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Zrób to każdego dnia: Skorpion

Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli

Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli

Prowadzenie dziennika – Skorpion nie jest zbyt dobry w zwalnianiu tempa, a jego umysł działa bardzo szybko. Prowadzenie dziennika to świetny sposób dla Skorpiona, aby na chwilę zwolnić i przelać na papier wszystkie skumulowane emocje i problemy. Nie lubi tego wyrażać głośno, bo to zbyt przypomina mu utratę kontroli, ale intymny charakter dziennika to dobra alternatywa i świetny rytuał, który można odprawiać zawsze, gdy jest to wygodne dla Skorpiona. 

Dokumenty o prawdziwych zbrodniach – Gdy pojawiają się problemy, Skorpion chce je naprawić, a czym są dokumenty o prawdziwych zbrodniach, jak nie połączeniem problemu i zagadki (czasami nierozwiązanej)? Skorpiony nie mają zbyt wielu dni, gdy mogą się lenić, ale jeśli się już na to zdecydują, relaksowanie się na tapczanie, jedząc przekąski i oglądając dokumenty o prawdziwych zbrodniach jest dla nich idealnym relaksem. Do szczęścia potrzebują tylko kartkę i długopis, aby spisywać swoje myśli, uwagi i podejrzenia co do potencjalnych złoczyńców.

Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter

Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter

Kickboxing - Chociaż Skorpion lubi rywalizację, to osobą, z którą najczęściej konkuruje, jest on sam, bo wie, że zawsze można coś zrobić lepiej. Oznacza to, że traktuje on ćwiczenia bardzo poważnie. Skorpion uwielbia intensywny trening, dlatego kickboxing jest dla niego idealny. Daje dużo energii, można go uprawiać samemu i pomimo zmęczenia, pod koniec treningu każdy poczuje się lepiej.

Medytacja – Skorpion jest bardzo empatyczny. Nie mogąc nic robić na pół gwizdka, ma skłonności do pochłaniania emocji ludzi, którzy są wokół niego, zwłaszcza tych negatywnych. Na szczęście prosta medytacja pomoże Skorpionowi rozładować energię i emocje oraz chronić go przed ich nadmiarem. Taką medytację można wykonać na kilka sposobów, na przykład głęboko oddychając trzymając jednocześnie kryształy, medytując ze świeczkami lub wodą. Każda metoda, która najbardziej pasuje Skorpionowi jest tą najlepszą.

Spaceruj nocą w blasku gwiazd

Spaceruj nocą w blasku gwiazd

Obserwowanie gwiazd - Skorpion uwielbia tajemnice, ponieważ interesuje go wszystko, co niejasne. I chociaż trudno mu znieść myśl o nierozwiązanym problemie, jest coś w tajemnicach wszechświata, połączonego z majestatycznością natury, co sprawia, że Skorpion znajduje spokój w obserwowaniu gwiazd. Jest w tym coś, co uspokaja jego duszę i świadomość, że istnieje coś większego niż on sam i zawsze będzie coś do odkrycia i zbadania.

Aktywności na świeżym powietrzu - Skorpion kocha spędzać czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza w pobliżu wody. Spokojne aktywności takie jak spacery po plaży lub praca w ogrodzie są nie tylko dla niego relaksujące, ale pozwalają również podnieść jego poczucie własnej wartości. Skorpion jest zawsze uważny, gdy wokół niego są inni ludzie, a tylko, gdy otacza go natura, może się poczuć jak w domu.

Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy

Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy

Czytanie – Skorpion czuję się bardzo komfortowo we własnym towarzystwie i pragnie czasami trochę samotności. Zdobywanie nowej wiedzy jest dla niego bardzo relaksujące, ponieważ wiedza to siła. Nie jest więc zaskoczeniem, że Skorpion uważa czytanie książek za bardzo relaksujące. Literatura faktu to jeden z jego ulubionych gatunków, ale nigdy nie odrzuci też książki z innego gatunku, jeśli go zaciekawi.

Tajemnice - Skorpion kocha tajemnice. To co kocha nawet jeszcze bardziej, to próby ich rozwiązania więc książki, filmy lub seriale działają na Skorpiona, jak przynęta. Zawsze stara się wyprzedzić intrygę i rozwiązać problem, robiąc jednocześnie notatki podczas oglądania lub czytania i porównując wszystko na koniec. Szukacie doskonałego prezentu dla Skorpiona? Dajcie mu bilety do teatru na spektakl o morderstwie - zwariuje ze szczęścia.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie