Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

Horoskop na 2024 rok: skorpion

Skorpiony, początek roku to pewne utrudnienia, ale – one tak naprawdę pokazują się tylko w pierwszych tygodniach roku, a później już karty są stabilne, bez większych burz i niepokoi.

 

Pierwsze tygodnie roku przynoszą Wam zdenerwowanie, przynoszą trudności, ale one są do pokonania. Powiem tak – z dużej chmury mały deszcz. To co początkowo wydawało się nie do przejścia, trudne i skomplikowane, węzeł po węzełku rozwiąże się. Nie mówię, że w 100% pozytywnie dla Was, ale powiem, że tu nie będzie Waszej straty, może jedynie początkowa niedogodność.

 

Koniec zimy to czas wyjazdu na ferie, krótkiego urlopu.

 

To także możliwość dodatkowego zarobku, dodatkowych pieniędzy, korzystnych spotkań i dobrych interesów.

 

To dobre karty dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą.

 

II kwartał roku to dobre wiadomości dla domu, wiadomości dla Waszych dzieci, karty wsparcia spraw rodzinnych i domowych. Będziecie czuć bliskość i to zarówno od ukochanej osoby jak i od rodziny. Będziecie szukać kontaktów z rodziną, będziecie zapraszać bliskich do domu.

 

Natomiast w pracy karty drobnych nieporozumień, trudności, możecie nie mieć „większości” po swojej stronie, ciężko Wam będzie przekonać innych do swoich pomysłów. Ale nie są to karty trudne, raczej takie niewielkie kłopoty do przejścia.

 

Lato – tu świetne finanse, tu powodzenie w temacie miłości, tu dla singli poznanie nowej osoby do związku i tu przyspieszenie w realizacji marzeń i Waszych zamiarów.

 

Zaliczycie III kwartał roku do bardzo udanego czasu, gdzie przeszkody będą same schodzić Wam z drogi, a okazje pchać się do rąk.

 

Powodzenie w pracy, powodzenie w finansach, wyjazd wakacyjny, na który będziecie mogli sobie pozwolić, a dla chętnych nowa praca lub też dodatkowe zadanie, które poprzedzi Wasz awans.

 

Jesień to czas spokoju, odcinanie kuponów od gorącego lata. I tu zwróćcie uwagę na starsze osoby w Waszej rodzinie, bo potrzebna będzie większa troska, zwłaszcza mam tu na myśli starszą kobietę.

 

Tu także trzeba będzie baczniej spojrzeć na własne zdrowie, bo pokazuje się zmęczenie, trudności w zasypianiu, osłabienie.

 

Koniec roku to złapanie steru, mocny kurs na sukces i na realizację planów.

 

Uważajcie także na osoby, które próbują coś ugrać Waszymi rękoma, coś przed Wami ukrywają, gdzieś nie pokazują swojego prawdziwego oblicza.

 

Koniec roku – miłe wydarzenie, dobra wiadomość, spełnienie marzenia.

 

Wszystkiego dobrego!

 

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Skorpion a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.