NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

Horoskop na 2024 rok:
skorpion

Skorpiony, początek roku to pewne utrudnienia, ale – one tak naprawdę pokazują się tylko w pierwszych tygodniach roku, a później już karty są stabilne, bez większych burz i niepokoi.

Pierwsze tygodnie roku przynoszą Wam zdenerwowanie, przynoszą trudności, ale one są do pokonania. Powiem tak – z dużej chmury mały deszcz. To co początkowo wydawało się nie do przejścia, trudne i skomplikowane, węzeł po węzełku rozwiąże się. Nie mówię, że w 100% pozytywnie dla Was, ale powiem, że tu nie będzie Waszej straty, może jedynie początkowa niedogodność.

Koniec zimy to czas wyjazdu na ferie, krótkiego urlopu.

To także możliwość dodatkowego zarobku, dodatkowych pieniędzy, korzystnych spotkań i dobrych interesów.

To dobre karty dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą.

II kwartał roku to dobre wiadomości dla domu, wiadomości dla Waszych dzieci, karty wsparcia spraw rodzinnych i domowych. Będziecie czuć bliskość i to zarówno od ukochanej osoby jak i od rodziny. Będziecie szukać kontaktów z rodziną, będziecie zapraszać bliskich do domu.

Natomiast w pracy karty drobnych nieporozumień, trudności, możecie nie mieć „większości” po swojej stronie, ciężko Wam będzie przekonać innych do swoich pomysłów. Ale nie są to karty trudne, raczej takie niewielkie kłopoty do przejścia.

Lato – tu świetne finanse, tu powodzenie w temacie miłości, tu dla singli poznanie nowej osoby do związku i tu przyspieszenie w realizacji marzeń i Waszych zamiarów.

Zaliczycie III kwartał roku do bardzo udanego czasu, gdzie przeszkody będą same schodzić Wam z drogi, a okazje pchać się do rąk.

Powodzenie w pracy, powodzenie w finansach, wyjazd wakacyjny, na który będziecie mogli sobie pozwolić, a dla chętnych nowa praca lub też dodatkowe zadanie, które poprzedzi Wasz awans.

Jesień to czas spokoju, odcinanie kuponów od gorącego lata. I tu zwróćcie uwagę na starsze osoby w Waszej rodzinie, bo potrzebna będzie większa troska, zwłaszcza mam tu na myśli starszą kobietę.

Tu także trzeba będzie baczniej spojrzeć na własne zdrowie, bo pokazuje się zmęczenie, trudności w zasypianiu, osłabienie.

Koniec roku to złapanie steru, mocny kurs na sukces i na realizację planów.

Uważajcie także na osoby, które próbują coś ugrać Waszymi rękoma, coś przed Wami ukrywają, gdzieś nie pokazują swojego prawdziwego oblicza.

Koniec roku – miłe wydarzenie, dobra wiadomość, spełnienie marzenia.

Wszystkiego dobrego!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Skorpion

Najlepszy dzień

Wtorek

Szczęśliwe liczby

2, 7, 9, 45

Najlepsze zawody

Policjant, Detektyw, Inżynier, Doradca finansowy, Bankier

Celebryci

Kayah, Edyta Górniak, Jakub Rzeźniczak, Maja Bohosiewicz, Leonardo DiCaprio

ŻYWIOŁ: Woda

Posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni że będziecie...

PLANETA: Pluton

Pluton rządzi domeną Skorpiona 
i pokazuje jak jednocześnie 
pragniemy i radzimy sobie z władzą ...

NAJLEPSZE CECHY

Lojalny

Wierny

Pracowity

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Czarny

Czarny

Rośliny

Bazylia Bazylia Cis Cis

Zapachy

Jaśmin Jaśmin Trufle Trufle Lotos Lotos

Kamienie szlachetne

Turmalin Turmalin Jaspis Jaspis Opal Opal

Zrób to każdego dnia

Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter Spaceruj nocą w blasku gwiazd Spaceruj nocą w blasku gwiazd Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy

Znak Skorpion a...