Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 06:33

Zachód: 18:18

Faza księżyca:

pełnia

piątek 29 września 2023

IMIENINY: Gabriel, Michał, Rafał, Sylwia

Skorpion 23.10 - 22.11

Skorpion 23.10 - 22.11

Horoskop na 2023 rok: skorpion

Miłe Skorpiony zaczniemy od karty przewodniej dla Was na 2023 rok.

I będzie to karta wskazująca na silną, władczą kobietę. Jeżeli jesteście paniami, to karta tam może mówić o Waszej osobowości, o Waszym charakterze w nadchodzącym roku. Jeżeli jesteście panami, to ta karta może wskazywać na to, że należałoby zwrócić uwagę na silną, czasem dominującą kobietę.

Co ważne - może to być kobieta na wysokim stanowisku i może to być kobieta, która Wam pomoże w pewnej trudnej sprawie.
 

Skorpiony początek roku przyniesie informacje o chorobie młodego mężczyzny / młodego człowieka z Rodziny. Natomiast od razu spieszę powiedzieć, że ta choroba nie będzie poważna, może to być coś w rodzaju przeziębienia, może to być dłuższy odpoczynek w łóżku, natomiast nie jest to poważna choroba.

Dalej karty wskazują na wiadomości, które będą dotyczyły Waszej pracy i wiadomości te wyraźnie wskazują, że ktoś Waszego biura, z Waszej pracy odejdzie, ale zaznaczam - nie jesteście to Wy. Natomiast może zaistnieć taka sytuacja, że stracicie jedno z zadań lub też zmieni się charakter Waszych obowiązków.
 

2 kwartał roku przynosi wiadomości mówiące o tym, że osoba stanu wolnego może poznać interesującą osobę do związku. Osoba ta może przyjechać z daleka, wręcz może to być obcokrajowiec.

Dalej karty wskazują na to, że pewna znajoma dla Was para niestety zdecyduje się na rozwód i ta wiadomość może Was bardzo zaskoczyć.

Wiosna, początek lata to plany wakacyjne, szeroko zakrojone poszukiwania idealnego miejsca na wypoczynek. Inie ukrywam, że możecie wyjechać w bardzo egzotyczne, ciekawe miejsce i mogą to być wakacje marzeń. Super - uruchomcie wyobraźnię.
 

3 kwartał roku to skupienie na sprawach urzędowych, skupienie na pomnażaniu pieniędzy, skupienie na nauce. Nie wykluczam, że ktoś z Was zdecyduje się na kurs, szkolenie czy też rozpocznie studia.

Koniec jesieni zaprasza do Waszego domu gości, będzie kolorowo, wesoło i nie zabraknie Wam zdecydowanie towarzystwa. Wrzawa, goście, tańce - to co najbardziej lubicie.
 

Ostatni kwartał roku to karty urzędowe, układ kart wyraźnie wskazuje na Wasze skupienie na sprawach ważnych, na sprawach typowo urzędowych.

A i mam tu karty dobrych wiadomości. Pewna sprawa, która mogła Was od pewnego czasu męczyć rozwiąże się dzięki pomocy Kobiety. Nie wykluczam, że to ta wspomniana w pierwszym słowach kobieta - silna, władcza, ale pomocna.

Na koniec jeszcze powiem, że jest tutaj karta ślubna, więc zdecydowanie są tutaj Skorpiony, które w grudniu powiedzą sobie tak.
 

Skorpiony - rok będzie w kratkę, natomiast zdecydowanie zaliczycie go do lat dobrych. Karty wskazują na to, że trzeba będzie pochylić się nad obowiązkami i pilnować tego co robicie, ale co najważniejsze będą wokół Was osoby, które pomogą Wam i uda Wam się wyjść z kłopotów obronną ręką. A i miłości, przyjaciół Wam na pewno nie zabraknie.

Dobrego Roku!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Skorpion a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.