Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Skorpion

Skorpion 10.23 - 11.22

ROK 2022

Skorpiony – zaczynacie rok w wielkim stylu. Od pierwszych dni roku ważna będzie dla Was miłość, ważne będzie uczucie. Dużo miłych niespodzianek na polu miłości, dużo szczęśliwych zbiegów okoliczności, taka dobra atmosfera. W domu zapanuje harmonia, każdy będzie się tu czuł dobrze.

Koniec zimy, początek wiosny – pewna osoba, mężczyzna może Wam sprawić przykrość, może postawić Was w trudnej sytuacji.

Drugi kwartał roku to karty przyspieszenia spraw. Dużo rzeczy będzie się działo poza Wami i możecie nie nadążyć nad zmieniającą się sytuacją. Trzeba będzie trzymać rękę na pulsie i nie puszczać z rąk spraw ważnych.

Tu także karty wyjazdu, drogi, przemieszczania się. Na wyjeździe, dzięki wyjazdowi spełni się Wasze marzenie – tego jestem pewna gdyż ten układ kart nazywamy układem spełniającym życzenia.

Dla Wolnych Skorpionów – prawdziwa miłość, związek stały, pewny, trwały – może tego dotyczy to spełnienie? Dla Skorpionów w stałych związkach karty miłości, harmonii i odrodzenia uczuć.

Dodatkowo – przyjaciel, przyjaciółka będzie potrzebować pomocy, wsparcia od Was.

Trzeci kwartał roku przynosi ważne pisma dotyczące finansów. Możliwe spadki, dziedziczenie, otrzymanie majątku, darowizny. Sprawy związane z rodem, z dziedziczeniem będą ważne.

Wszystko co dotyczy pieniędzy i przekazywania ich. Pilnujcie swoich zobowiązań, swoich płatności, pilnujcie płacenia rat, by nie powstały zadłużenia.

Ważna też będzie rodzina, która mieszka daleko do Was, nawet za granicą – jeśli taka macie. Tu jest pokazana konieczność kontaktu, bo mogą tu pojawić się sprawy, które będą wymagać uwagi lub nawet Waszej interwencji.

Ostatnie trzy miesiące roku to znowu karty przyspieszenia, karty mówiące, że trzeba będzie dużo spraw załatwić jednego dnia, jednego tygodnia, każdy będzie potrzebował Waszej pomocy, każdy będzie chciał się z Wami spotkać. Ruch, karty przemieszczania się, szybkości.

Karty domu, karty zakupów do domu, dekoracji.

Będzie dużo ludzi w domu – pełna chata, goście będą wchodzić i wychodzić, będziecie zapraszać do siebie przyjaciół. Także część z Was stanie się swatką – karty pokazują, że połączycie niejedną parę.

Dobre wieści dla osób poszukujących pracy lub chcących zmienić pracę – koniec roku jest wprost idealny do tego więc jeśli szukacie pracy to uda się znaleźć dobrą ofertę. A zmieniający pracę przeprowadzą te zmiany szybko i korzystnie.

Na koniec powiem że są wśród Was Strzelce, które – uwaga – w grudniu wezmą ślub lub też się zaręczą.

Skorpiony – życzę Wam radości, miłości, spełnienia marzeń, czasu na złapanie oddechu i wszystkiego do dobre i miłe dla Was. Niech spełniają się tylko dobre karty.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.