Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Skorpion 10.23 - 11.22

ROK 2022

Przepowiednia dla Skorpionów singli

W 2022 roku będziecie pełną garścią korzystać ze swojego życia uczuciowego. Nawet jeśli nadal jesteście samotni, to już za chwilę może się okazać, że Wasza samotność będzie tylko wspomnieniem. Ten rok przyniesie Wam wspaniałe nowe horyzonty. To będzie też możliwość na zawiązanie trwałego związku. Będziecie adorowani i zauważani przez innych. Ten rok będzie rokiem miłości Skorpionów. Nowo poznane osoby, będą mocno pobudzać Wasze uczucia i emocje. Dlatego przyniosą również bardzo przyjemne uciechy cielesne. To, co musicie zrobić, to jedynie zwrócić uwagę na przydarzające się Wam sytuacje. Wszędzie, gdzie się pojawicie, wzbudzicie zainteresowanie innych. Nie czas jest na rozpamiętywanie przeszłości tylko trzeba się wziąć w garść i swoje życie uczuciowe ułożyć na nowo. Użyjcie swojej wyjątkowej magii, która drzemie w Waszym wnętrzu i postanówcie, że to właśnie w tym roku przestaniecie być sami. Niektóre Skorpiony na tyle mocno zatracą się w nowych relacjach, że już w połowie roku będą planowały ich sformalizowanie. Możliwe, że już w Sylwestra na koniec 2022 roku będziecie chcieli ogłosić zaręczyny lub ślub.

Przepowiednia dla Skorpionów w związkach

Początek roku przyniesie głębokie przemyślenia na temat przyszłości Waszych związków. Z czasem poniesie Was fantazja i dojdziecie do wniosku ,że czas na zmiany. Mogą też paść przykre słowa, z których później trudno będzie Wam się wycofać. Dla skorpionów w związkach, ten rok może nie być łatwy. Część relacji nie przetrwa próby czasu. To będzie trochę jak igranie z losem i pójście w ciemno nieznaną drogą. To będzie dla Was rok podejmowania trudnych decyzji. Ukrywanie czegokolwiek przed partnerką lub partnerem nie będzie korzystnie wpływać na poprawę relacji w Waszych związkach. Będziecie też musieli i popracować nad komunikacją pomiędzy sobą.

Rada miłosna dla Skorpionów

Przemyślcie dobrze każdy kolejny krok. Pochopne decyzje mogą przynieść odwrotny skutek od spodziewanego. Jeżeli czujecie, że coś nie idzie po Waszej myśli, to dajcie sobie czas na przemyślenia.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.