Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Byk 04.21 - 05.21

ROK 2022

Przepowiednia dla Byków singli

To może być Jeden z lepszych uczuciowo okresów w Waszym życiu. Wiele osób spod znaku Byka rozpocznie bądź już rozpoczęło i będzie rozwijać nowe relacje. Osoby samotne będą dążyć do spełnienia się uczuciowego i rodzinnego. To z pewnością będzie dobry czas zarówno na obdarzanie uczuciami drugiej osoby jak i bycie spełnionym w uczuciach. Będą wśród Was również tacy, którzy nie tylko zakończyli swój okres bycia w samotności, ale wręcz tak rozwiną swoje relacje, by na przykład w drugiej połowie roku sformalizować swoje związki. Rok 2022 będzie dla Was rozkwitem uczuć, a tworzone przez Was relacje będą nie tylko przelotnym romansem, ale także szansą na zbudowanie czegoś trwałego. Panie spod znaku Byka będą się zakochiwać w swoich nowo poznanych partnerach i będą ich chciały obdarzyć najszczerszymi uczuciami. Sporo się będzie działo w tym względzie, szczególnie w drugiej połowie roku. Część samotnych dotychczas Byków pożegna się ze swoją samotnością, tworząc nowe rodziny.

Przepowiednia dla Byków w związkach

W 2022 roku będziecie poszukiwali harmonii i stabilizacji w Waszych związkach. Wasze myśli i działania będą nakierowane na wsparcie ukochanych osób i tego też będziecie oczekiwać od swojej drugiej połówki. Poczujecie się potrzebne/potrzebni ze świadomością tego, że zawsze możecie liczyć na drugą osobę. Nawet jeżeli w Waszych związkach pojawiają się trudne chwile, a takich niestety też nie będzie brakowało, to dzięki wzajemnemu wsparciu pokonacie wszelkie nieporozumienia. Wasze dążenia do opieki i wsparcia drugiej osoby będą miały na celu jeszcze głębsze podbudowania Waszych związków.

Rada miłosna dla Byków

Czasem trzeba coś odpuścić, żeby później coś zyskać. Nie zawsze i nie wszędzie musisz kurczowo trzymać się tego co ci nie służy. Jeśli czujesz już wypalenie w związku, bądź nie jesteś już w stanie utrzymywać tego co jest, odpuść. Może gdy wrócisz ponownie, to już z innym nastawieniem i inną energią przystąpisz do budowania na nowo swojej relacji.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.