Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Strzelec 11.23 - 12.21

ROK 2022

Przepowiednia dla Strzelców singli

Cierpliwość to będzie dobra słowo na ten rok. Strzelce będą musiały poczekać na swoją odpowiednią okazję. Nawet jeżeli poznacie kogoś interesującego, to być może stwierdzisz, że to jeszcze nie jestem ten czas i że nie jesteście gotowi na nowe związki. Z jednej strony doskwierać Wam będzie odczucie samotności, ale z drugiej strony zabraknie odwagi, by tę sytuację zmienić. Poczucie bezsilności będzie utrudniać Wam podjęcie działań. Pojawią się czasami koszmary nocne, a w nich wizja, że już na zawsze będziecie sami. Ae to poczucie będzie tylko i wyłącznie odzwierciedleniem Waszych myśli, a nie tego, co dzieje się w rzeczywistości. Aby zmienić ten stan rzeczy, musicie zmienić swoje myślenie. Nikt nie jest skazany na samotność a Wy nie jesteście w tym przypadku wyjątkiem. W nowym roku powinniście podjąć stanowcze postanowienie, że odtąd nie chcecie być już sami i podjąć kroki, by dokonać pozytywnych zmian w naszym życiu. Nawet jeżeli jesteście po przejściach i trudno Wam zakochać się w drugiej osobie, to trzeba podjąć to wyzwanie. Ten rok może nie być obfitujący w Wasze pozytywne doznania emocjonalno-uczuciowe, ale jeśli nadal nic z tym nie zrobicie, to ten stan rzeczy może potrwać znacznie dłużej.

Przepowiednia dla Strzelców w związkach

Z pewnością nie macie się czego obawiać. Wasze związki będą kwitnąć uczuciem miłością. Nie nastąpią spektakularne zmiany, ale Strzelce, które są w związkach, mogą spać spokojnie. Waszym relacjom będzie przyświecać dobra energia, pozytywne nastawienie i wzajemne zrozumienie. Dobre relacje z partnerką lub partnerem będą Was także motywować do jeszcze większego zrozumienia siebie nawzajem. |Korzystajcie z tych dobrych momentów i bawcie się swoją miłością.

Rada miłosna dla Strzelców

Pamiętaj, że to co teraz zasiejesz, przyniesie plony w późniejszym okresie. Tak jak rolnik, który sieje zboże, pielęgnuje je, by później dały mu obfite owoce. Ale na wszystko przychodzi odpowiedni moment i dlatego czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Tak też będą wyglądały Wasze miłosne relacje. Zasiejcie dobre uczucia, by później kiełkowały miłością.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.