Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Baran 03.21 - 04.20

ROK 2022

Przepowiednia dla Baranów singli

Rodzina - to hasło będzie Wam przyświecać w 2022 roku. Mocniej zapragniecie spełnić swoje oczekiwania co do związku i założenia rodziny. W tym kierunku też poczynicie niepewne kroki i zobowiązania. Samotne Barany przestaną czuć się dobrze we własnym towarzystwie i będą chciały dzielić swoje życie z drugą połówką. Nabierzecie też większej odwagi, by swój cel zacząć realizować krok po kroku. Zauważycie też, że więcej czasu będziecie spędzać z własną rodziną i pomimo, że nadal jesteście singlami, to myśl o założeniu rodziny będzie Wam towarzyszyć częściej niż w ostatnim czasie. W pierwszej połowie roku nawiążecie też interesujące znajomości, które mogą w późniejszym czasie być zalążkiem stworzenia nowej rodziny. Osoby spod tego znaku będą też chciały zasmakować zarówno przyjemności miłosnych jak i romantycznych chwil w objęciach drugiej osoby. Staniecie się bardziej otwarci na nowe związki i relacje. Konsekwentnie będziecie realizować cele, które sobie założycie w tym względzie tak, by pod koniec roku Wasze nowe znajomości nabrały większego tempa.

Przepowiednia dla Baranów w związku

Jeżeli jesteście w związkach, to w 2022 roku przeżyjecie miłosną sinusoidę. Początek roku może nie nastrajać Was do pogłębiania swoich relacji, co może też przynieść momentami potrzebę nieco spowolnienia, a wręcz nawet izolowania się w związkach. Postanowicie, że potrzebujecie czasu na zastanowienie się i przemyślenie dalszych kroków. To przyniesie Wam większą energię do pójścia do przodu i ożywienia swoich związków. Niektórzy mogą chcieć nawet na chwilę wyjechać i w samotności oddać się przemyśleniom. Te analizy w drugiej połowie roku mogą doprowadzić do tego, że będziecie się czuli nieco oszukiwani w swoich relacjach. Niektórzy wręcz będą usiłowali po kryjomu dowiedzieć się co o Was myśli i co do Was czuje druga połówka. Dopiero w końcowej części roku Wasze relacje związkowo-rodzinne będą bardziej przejrzyste A wy będziecie z tego czerpali większą satysfakcję i psychiczny spokój.

Rada miłosna dla Baranów

Niewykluczone, że część z Was będzie miała większe skłonności do nawiązywania relacji opartych na zasadach romansu. Jeśli nie zapanujecie nad tym, to może to doprowadzić nawet do rozpadu Waszych związków, więc warto wcześniej rozważyć, czy tego naprawdę chcecie. Z drugiej strony będziecie dążyć do tego żeby Wasze związki były nie tylko oparte na samych uczuciach, ale miały również życiową, a wręcz nawet materialną podbudowę.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.