Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Waga 09.24 - 10.22

Horoskop miłosny na 2022 rok

Waga 09.24 - 10.22

ROK 2022

Przepowiednia dla Wag singli

Cieszcie się i rozkoszujcie sytuacjami jakie przyniesie Wam życie w tym roku. To będzie wspaniały czas na nawiązywanie nowych znajomości. Poznacie osoby, z którymi będziecie mogli stworzyć trwałe związki, być może i na całe życie. Szczególnie wyjątkowa będzie pierwsza połowa roku, dlatego wykorzystajcie wszystkie szanse jakie przyniesie Wam los. Samotne Wagi będą mogły zakończyć etap bycia samemu i wkroczyć na zupełnie nowe ścieżki swojego życia. Zdecydowanie rodzina będzie dla Was bardzo ważna i budowanie fundamentów pod przyszłe trwałe relacje. Jeżeli jeszcze jest jakaś Waga, która nie zdecydowała się na nowy związek, to warto powiedzieć sobie dość. Wagi będą odczuwały zainteresowanie swoją osobą, będą brylować w towarzystwie i korzystać z życia. Bądźcie otwarte na nawiązywanie nowych znajomości i gotowe na związki. Może tylko na początku drugiej połowy roku odczujecie potrzebę wyciszenia się, odpoczynku i nabrania siły po wyczerpujących melanżach, ale z pewnością ten rok będziecie długo wspominać, jako ten jeden z lepszych pod względem uczuciowym, w Waszym życiu.

Przepowiednia dla Wag w związkach

Te osoby, którym w ostatnim czasie nie wiodło się w relacjach z drugą połówką mogą postanowić zakończyć swoje relacje. Uznają bowiem, że za długo to trwa i nie przynosi żadnych pozytywnych rozstrzygnięć. Wagi takie postanowią pójść dalej do przodu i poszukać zupełnie nowych uczuć i odpowiednich partnerek lub partnerów. I w wielu przypadkach Tak też się stanie bo 2022 rok będzie dla Wag wyjątkowy jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Te wagi, które są w udanych związkach, powinny zwracać uwagę na to, by nie stracić kontroli nad sobą, nie zaangażować się w jakiś pozazwiązkowy romans. Może się bowiem okazać, że będzie to dla nich bolesny koniec dotychczasowych relacji. Jeżeli ktoś wzbudzi Wasze zainteresowanie, to spróbujcie do sprawy podejść zdroworozsądkowo, a nie tylko kierować się emocjami i seksualnymi doznaniami. Można bowiem niewiele zyskać, a bardzo dużo stracić. Lepiej skupcie się na umacnianiu więzi z partnerką lub partnerem i pogłębianiu Waszych uczuć.

Rada miłosna dla Wag

Odejdź jeśli to już ci nie służy. Nie przeciągaj dalej, licząc na zmianę sytuacji. Pamiętaj też, że jeżeli Twój związek jest dla Ciebie udany to nie zaprzepaść wszystkiego i nie pędź w nieznane.

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.