Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Rak 06.23 - 07.22

ROK 2022

Przepowiednia dla Raków singli

Wykorzystajcie ten rok na nawiązywanie nowych znajomości. Towarzystwa i adoratorów nie będzie Wam brakować. Szczególnie pierwsza połowa roku będzie obfitowała w kontakty z innymi i przyniesie Wam nawiązanie ciekawych relacji. Nie powinniście narzekać na samotność. Niektóre z tych nawiązanych nowych znajomości przerodzą się w późniejsze związki. To będzie dobry czas dla Raków singli. Nie zmarnujcie okazji na dobrą zabawę w gronie przyjaciół i znajomych, a tym samym też do poznawania innych. Do tego będziecie potrzebowali więcej pewności siebie. Szukajcie jej w sobie samych. Wśród nowo poznanych osób mogą być te, które wypełnią Waszą pustkę w życiu. Nie zabraknie Wam także przyjemnych doznań zarówno uczuciowych jak i seksualnych. Może się zdarzyć też tak, że będziecie musieli wybierać pomiędzy osobami, które znajdą się w kręgu Waszych zainteresowań. Ten wybór przyniesie Wam trochę niepewności i rozterek.

Przepowiednia dla Raków w związkach

Szanujcie i pielęgnujcie swoje związki, ale też pamiętajcie o sobie. Nie można zatracić się całkowicie dla drugiej osoby, zapominając o własnych potrzebach. W ten sposób nie zbudujecie trwałych relacji. Ten rok może Wam przynieść trudne momenty w Waszych związkach i tylko od Was będzie zależeć czy uda Wam się posklejać na nowo to, co uległo zatraceniu. Może dojść do konfliktów i sprzeczek między Wami, po których przyjdzie też czas na pojednanie. Jeśli zbyt szybko będziecie chcieli osiągać swoje cele, może się okazać, że nie będzie to takie proste. Część Raków w związkach, w końcówce roku, może dojść do wniosku, że to już jest koniec i nie ma już nic. Nie bądźcie zbyt surowi dla siebie, bo to będzie przekładać się także na relacje z drugą połówką. Akceptujecie samych siebie, a w ten sposób zaakceptujecie również Wasz związek. Uważajcie też na innych, którzy mogą chcieć pokrzyżować Wasze relacje i wejść pomiędzy Was. Wszelkiego rodzaju flirty i romanse nie są tutaj wskazane.

Rada miłosna dla Raków

Pamiętajcie że każde wypowiedziane słowo ma swoją moc sprawczą. Jeżeli w trudnych momentach powiecie za dużo to, to może przynieść przykre konsekwencje. Starajcie się zatem ważyć swoje słowa,a wszelkie nieporozumienia w związkach rozwiązywać bezkonfliktowo. Uważajcie też na inne nieprzychylne Wam osoby.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.