Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Bliźnięta 05.22 - 06.22

ROK 2022

Przepowiednia dla Bliźniąt singli

2022 rok może przynieść Bliźniętom poznanie nowej partnerki lub partnera. To będzie osoba stateczna, umiarkowana w uczuciach, ale mocno stąpająca po ziemi. Z tej znajomości nie od razu musi dojść do zawiązania trwałego związku. Potrzeba będzie czasu i wzajemnego zrozumienia swoich oczekiwań. Osoba ta może pojawić się w Waszym towarzystwie, czy w środowisku, w którym obracacie się dotychczas. Warto będzie zatem zwracać uwagę na osoby, które będą chciały nawiązać z Wami kontakt. Na początku nie od razu musicie się oddać miłosnym uniesieniu. Być może wpierw pojawi się zdroworozsądkowa kalkulacja Czy jesteście gotowi Czy to jest odpowiedni czas. Część tych znajomości, ostatecznie nie przetrwa próbę czasu. Może też ulec niemalże samodestrukcji z powodu tego, że brak jest dalszych kroków. W innych przypadkach może pojawić się problem nierealnych oczekiwań. Staniecie do walki o uczucia, które będą nie do zrealizowania. W końcówce roku na nowo powinno pojawi się ożywienie Waszych uczuć i szansa na relację spełniającą Wasze oczekiwania. Dla samotnych Bliźniąt ten rok jednak nie zapowiada przełomowych zdarzeń związanych z nawiązywaniem nowych relacji miłosnych. Możecie odnieść wrażenie, że wszystko będzie szło jak po grudzie.

Przepowiednia dla Bliźniąt w związkach

Bliźnięta w związkach mogą oczekiwać różnorakich burzliwych przejść. U niektórych osób może też dojść do zwielokrotnienia miłosnych uniesień, a nawet eksperymentowania w związkach. Bliźnięta będą oczekiwały od swoich partnerek lub partnerów nowych doznań cielesnych. Będą się wzajemnie uwodzić, a nawet uczestniczyć w jakiś wymyślonych przez siebie grach seksualnych. Będą też takie pary, które zapragnął jeszcze dalej przekroczyć dotychczasową barierę i zaprosić do swoich związków osoby trzecie. Uważajcie tylko na nadmierną pobudliwość seksualną, by ta nie doprowadziła później do sytuacji, które mogą negatywnie wpłynąć na Wasze dotychczasowe relacje. Pierwsza połowa roku będzie dla Was bardzo dynamiczna i ekscytująca dopiero pod koniec postanowicie nieco spowolnić, a Wręcz na jakiś czas odseparować się od swoich partnerów lub partnerek. To będzie taki czas na przemyślenie i uspokojenie. Zatem końcówka roku będzie bardziej skupianiem się na harmonii w związku, ale w kontekście rodziny aniżeli uwodzenia się wzajemnego i eksperymentowania uczuciami.

Rada miłosna dla Bliźniąt

Jeżeli będą Was dręczyć koszmary nocne związane z przyszłością związku pamiętajcie, że trzeba do wszystkiego podejść na chłodno i nie rozpamiętywać w kółko tego, co już było i nie jest. W trudnych momentach starajcie się wspólnie rozwiązywać swoje problemy, angażować siebie nawzajem i pielęgnować Wasze uczucia. Zawsze po nocy przychodzi dzień, a po burzy słońce.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.