Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Wodnik 01.21 - 02.18

ROK 2022

Przepowiednia dla Wodników singli

Możliwe że z dużą ochotą przystąpicie w nowym roku do poznania swojej drugiej połówki, ale to niekoniecznie musi być udane działanie. Rok 2022 nie zapowiada wielkich przełomów uczuciowych w Waszym życiu. Będziecie próbowali odmienić swój los i związać się z kimś na poważnie, ale jak to bywa u Wodników z tą stałością nie zawsze jest Wam po drodze. O ile początek roku może przynieść jakieś obiecujące znajomości to niekoniecznie będą one prowadzić do zawarcia dłuższej relacji. Czasami możecie coś niepotrzebnie powiedzieć, co wywoła w drugiej osobie konsternacje albo nawet lekką złość i nagle wszystko odwróci się na Waszą niekorzyść. Wodnikom nie jest łatwo w związkach, nie dlatego, że nie potrafią kochać, ale dlatego, że innym trudno jest zaakceptować, że właśnie tacy, a nie inni jesteście. Do połowy roku zapowiada się, że podejmiecie wyzwanie i po raz kolejny spróbujecie poznać kogoś odpowiedniego. Być może nawet zechcecie nieco poeksperymentować spróbować zbliżyć się do jakiejś osoby wykazać się kreatywnością w poszukiwaniu partnerki lub partnera. Jednak druga połowa roku nie będzie już tak ciekawa i interesująca jak pierwsza. Pewne nawiązane kontakty się zakończą i znów przyjdzie Wam czekać na kolejną nadarzające się okazje.

Przepowiednia dla Wodników w związku

Jeżeli jesteście w związku to ten rok będzie dla Was bardzo rodzinny ciepły i umocnicie swoje relacje z partnerkami lub partnerami. Chętnie spędzicie więcej czasu z rodziną, a szczególnie z dziećmi. Sprawy rodzinne będziecie chcieli ogarnąć i to bardzo solidnie. Jeżeli coś w Waszych relacjach dotychczas nie było tak, jak powinno, to pierwszą połowę roku będziecie chcieli przeznaczyć na to, by poprawić swoje relacje z partnerkami lub partnerami, odbywać więcej rodzinnych spotkań i czasami będziecie próbowali wrócić myślami do miłych chwil jakie przeżywaliście w przeszłości. Ten sentymentalny okres Waszej miłości przyniesie też ustabilizowanie się Waszych relacji, ale jednocześnie może powodować, że związek straci nieco na swojej namiętności. Bardziej będziecie odczuwać bezpieczeństwo domowe i zajmowanie się sprawami materialnych podstaw aniżeli oddawali się namiętnym chwilom w towarzystwie swoich drugich połówek. Bardziej możecie poczuć się bezpieczni sami ze sobą mając jednocześnie na uwadze, że mocna i stabilna jest Wasza podstawa materialna.

Rada miłosna dla Wodników

Rok 2022 przyniesie spokój w Waszych uczuciach, ale musicie pamiętać o jednym, że chęć nieco izolowania się i bycia samemu ze sobą będą Wam towarzyszyć. Pomimo, że możecie odczuwać ogromną potrzebę skupiania się na sprawach rodzinnych, to zauważycie u siebie lekką oziębłość w sferze seksualnej. To może nieść ze sobą także potrzebę głębszych doznań duchowych aniżeli fizycznych w relacjach partnerskich. Starajcie się jednak wszystko wypośrodkować i zwracać uwagę na to, że udany związek, to nie tylko cichy, ciepły dom, ale także pozytywne doznania pomiędzy dwojgiem ludzi.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.