Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Koziorożec 12.22 - 01.20

ROK 2022

Przepowiednia dla Koziorożców singli

Początek 2022 roku może nie być zbyt szczęśliwym dla Was pod względem poszukiwania swojej drugiej połówki. Musicie uzbroić się w cierpliwość I czasami znieść trudy samotności. Może po prostu będziecie musieli przez pewien czas odpocząć od roku poprzedniego, zebrać więcej sił, nabrać odwagi, by wyruszyć w drogę w poszukiwaniu swojej upragnionej miłości. Być może trzeba też będzie z nowym rokiem zrobić sobie mały rachunek sumienia i zastanowić się, co do tej pory poszło nie tak i dlaczego wciąż czujecie się samotni. Może trzeba będzie zmienić nieco taktykę albo znaleźć inne rozwiązanie ale, aby tego dokonać Trzeba przede wszystkim ostatecznie rozprawić się z przeszłością, zamknąć wszystkie rozdziały i z otwartą głową pójść do przodu w nowym 2022 roku. Musicie nabrać więcej sił, odpocząć po trudach, być może także związanych z tym, że czujecie się w ten sposób niedowartościowani i po takim właśnie okresie rozpocząć nowy etap. Wraz z upływem czasu staniecie się już bardziej otwarci zaczniecie dostrzegać nowe rozwiązania w poszukiwaniu miłości. Dalsza część roku będzie dla Was naprawdę udana. Co więcej wiele koziorożców będzie miało okazję poznać odpowiedniego partnera lub partnerkę z dobrą energią, pozytywnym nastawieniem. Druga połowa roku w uczuciach pokazuje się bardzo, ale to bardzo obiecująco. Będziecie też odczuwać potrzebę zaangażowania się w relację z drugim człowiekiem, będziecie mieli dość życia w pojedynkę. To będzie taka potrzeba bycia z kimś, oparcia się na kimś i powierzenia mu swoich radości a innym razem trosk. Pojawiają się bardzo pozytywne perspektywy na nową relację.

Przepowiednia dla Koziorożców w związku

Ten rok zapowiada się dla Was bardzo dobrze Jeżeli chodzi o Wasze związki i relacje partnerskie. Niektóre Koziorożce mogą nawet postanowić, że to właśnie w tym roku wejdą w związek małżeński po okresie bycia w relacji partnerskiej lub narzeczeńskiej. Pierwsza połowa roku wskazuje na bardzo udane relacje w związkach, będą one rozwijać się nie tylko na płaszczyźnie fizycznej ale także i duchowej. Możliwe są zaręczyny i podejście do tematu zaplanowania ślubu w niedalekiej przyszłości. Niektóre z Koziorożców zechcą nawet odnowić swoje uczucia i relacje partnerskie poprzez powrót do do tego co ich łączyło na samym początku, kiedy się poznali. Mogą się też u niektórych Koziorożców pojawić nowe znajomości, pomimo tego, że są obecnie w relacjach z drugą osobą. Karty wskazują że możliwe są burzliwe romanse, a nawet nowe uczucia połączone z romantycznymi chwilami. Koniec końców może się jednak okazać, że to bardziej zafascynowanie i zauroczenie niż możliwość wejścia w jakieś nowe pozamałżeńskie relacje. Bardziej jednak będziecie się skłaniali do tego, żeby napełniać uczuciami istniejące związki być w dobrych relacjach z partnerkami i partnerami i wzajemnie odczuwać swoje potrzeby. Większość Koziorożców będzie pracowała nad harmonią w swoich związkach.

Rada miłosna dla Koziorożców

Kiedy pojawiają się trudne momenty w Waszych związkach pamiętajcie, że aby były one szczęśliwe i udane potrzebują co jakiś czas dokładania uczuć. To jest trochę tak jak z kominkiem, który będzie tlił się pięknym płomieniem jeśli będziemy dostarczać mu nowego paliwa. Jeśli coś w Waszych związkach nie idzie po Waszej myśli pamiętajcie, że to jeszcze nie koniec i że nie jest wszystko stracone. Musicie dobrze przemyśleć wtedy sytuację w jakiej się znajdujecie i podjąć decyzję czy chcecie nadal podtrzymywać to co jest, czy uznacie, że wszystko się już wypaliło i czas pójść w nową drogę. Karty także trochę przestrzegają przed tym, że jeśli nie chcecie burzyć dotychczasowej relacji to powinniście uważać na przelotne związki i romanse.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.