Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Koziorożec 22.12 - 20.01

Horoskop na 2024 rok: koziorożec

Koziorożce – rok rozpoczynacie z oczekiwaniem – i dla każdego z Was może to być coś innego. Bo już pierwsze karty pokazują, że na pewne sprawy, wydarzenia przyjdzie Wam dłużej poczekać, tu już są opóźnienia. Więc, jeśli sprawa, na której finał czekacie się przedłuża, to uzbroicie się w cierpliwość. Ona się zakończy, znajdzie swój finał.

 

Natomiast luty / marzec to czas na załatwianie spraw domowych – tu ważne mogą być dokumenty, decyzje, papiery, zgody. Pewna para, para na życie, para w biznesie lub małżeństwo może pokrzyżować Wasze plany.

 

Na końcówkę zimy ładne karty dotyczące Waszej pracy. Możliwość zmiany pracy, możliwość objęcia zespołu, dodatkowe zadania. Może być też tak, że diametralnie zmienicie prace i będzie to coś, o czym skrycie marzyliście, a brakowało Wam odwagi. Teraz się uda.

 

Wiosna i II kwartał roku to odbicie się, Wasza energia wręcz wystrzeli, tu wysypią się skarby. Wszystko co teraz zrobicie, czego dotkniecie zamieni się w złoto. Super karty na pieniądze, szczęśliwe zbiegi okoliczności, powodzenie w interesach, zakup inwestycyjny, przychylne osoby, dobre decyzje – róg obfitości.

 

Dla Koziorożców w stałych relacjach nie wykluczam podjęcia decyzji o ślubie, a jeśli jesteście już małżeństwem to możliwe będzie powiększenie rodziny.

 

Teraz jest Wasz czas - korzystajcie!!!

 

Lato i początek jesienie to karty zatrzymania się po wcześniejszych szybkich tygodniach. Tu odpoczniecie, tu nacieszycie się tym, co już zdobyliście, co już osiągnęliście.

 

Tu także karty wyjazdu, podróży, karty odwiedzania znajomych, dużo czasu wspólnego z bliskimi Wam ludźmi. Teraz przyjaciele, rodziną będą dla Was nr 1 i zadbacie o dobre relacje.

 

Ładne karty na Wasze zdrowie – i tu z początkiem jesieni jest poprawa Waszego zdrowia, wprowadzacie zmiany nawyków, które jak sądzę na długo z Wami zostaną.

 

Pilnujcie tylko pieniędzy i wstrzymajcie się z większymi wydatkami, bo mogą być albo nieudane zakupy lub nawet strata.

 

IV kwartał roku to konieczność zwrócenia uwagi na Wasze dzieci, na młode pokolenie, bo tu mogą być niewielkie problemy, które można będzie wcześniej wyłapać.

 

Tu także – zwłaszcza w końcówce roku ważne, dobre spotkanie z mężczyzną po 50 roku życia i mężczyzna ten bardzo Wam pomoże w pewnej, trudnej sprawie.

 

Dla singli – spotkanie pary, dobrej pary. Wejdziecie w związek.

 

Sylwester? Wystrzałowy, zabawa do białego rana.

 

Wszystkiego co najlepsze dla Was Koziorożce.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Koziorożec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.