Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Koziorożec 22.12 - 20.01

Koziorożec 22.12 - 20.01

ROK 2023

Koziorożce zacznę od wyboru dla Was karty głównej na 2023 rok.

Dla Koziorożców będzie to karta ojca, dziadka, ale i karta sędziego, policjanta. Karta ta wskazuje na opiekę starszego mężczyzny, karta ta wskazuje na dobry obrót spraw finansowych oraz karta ta mówi o tym, że jeżeli macie kłopoty zdrowotne, to na Waszej drodze stanie dobry i mądry lekarz. Pomoże Wam rozwiązać Wasze dolegliwości zdrowotne.
 

Początek roku to dla Koziorożców konieczność zwrócenia uwagi, na osoby, które próbują Was namówić, przekonać do czegoś złego, próbują Wam sprzedać „okazyjną ofertę”, próbują wejść do Waszej firmy, za bardzo się do Was zbliżyć, naciskać na Was. Karty wskazują na to, że osoby te nie są uczciwe, a ich działania mogą mieć opłakane skutki.

Koniec zimy i początek wiosny to dobre wiadomości, sprzyjające okoliczności, dobry obrót spraw.

Dla wolnych Koziorożców nowa miłość, dobry związek, a dla Koziorożców w stałych związkach możliwość powiększenia rodziny.

Mam tu układ kart, który mówi o spełnieniu marzeń, o radości i o dobrej energii.
 

2 kwartał roku przynosi ważne wiadomości z daleka, z drogi. Mogą to być wiadomości dotyczące dziedziczenia, spadków, mogą to być także wiadomości mówiące o podziale nieruchomości. Tak czy tak karty wskazują na to, że trzeba zachować przytomność umysłu, reagować szybko i zdecydowanie. Pilnujcie swoich spraw, pilnujcie swojego majątku.

Tutaj także karty pokazują chorobę kobiety z rodziny, ale jednocześnie pokazują wyleczenie po pobycie w szpitalu, w sanatorium.

Podpowiem jeszcze, że karty wskazują tutaj bardzo ważną sprawę, która musi odbyć się z Waszym udziałem i karty wskazują, że nie możecie niczego zostawić przypadkowi.
 

3 kwartał roku przyspieszenie spraw. Praca będzie się dobrze układać, możecie mieć nowe wyzwania, nowe obowiązki. Dla części z Was zdecydowanie podwyżka, dla części z was pomnażanie zysków.

Jesień sprzyja inwestowaniu.

Tutaj także chciałabym zwrócić uwagę na to, że powiększy się Wasze grono znajomych, ale jednocześnie może być taka sytuacja, że ktoś zawiedzie Wasze zaufanie i trzeba będzie pewne znajomości zakończyć.
 

Ostatni kwartał roku to deklaracje co do wspólnego życia dla par, dla singli nowe znajomości, dla par w stałych związkach odnowienie przysięgi, bardzo dobre karty na związek.

Tutaj także karty wyjścia z choroby, właśnie dzięki wspomnianemu lekarzowi, dobrze poprowadzonej terapii i leczeniu.

Dla koziorożców, którym myślały o założeniu działalności gospodarczej koniec roku będzie wręcz do tego idealny. Pokazuje się także tutaj dobra spółka, pomyślcie o założeniu dobrze zarabiającej spółki.

Mądra, bliska Waszemu sercu kobieta jest wskazówką, podpowiedzią, dzięki Niej możecie zarobić dobre pieniądze.

Ostatnie dni grudnia możliwy przypływ finansowy i dobra energia, dobra końcówka roku.
 

Koziorożce, bardzo dobry rok, bardzo dobre karty. Będziecie bardzo zadowoleni z obrotu spraw, ale tak jak napisałam - pilnujcie swoich spraw i nie pozostawiajcie niczego przypadkowi.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.