Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Koziorożec

Koziorożec 12.22 - 01.20

Horoskop na 2022 rok - Koziorożec

Koziorożec 12.22 - 01.20

ROK 2022

Koziorożce przed Wami ciekawy rok, nie powiem, będzie parę trudniejszych momentów, ale wszystko uda Wam się świetnie poukładać. Co ważne nie zabraknie rąk do pomocy i z pomocą przyjaciół, Rodziny szybko się uporacie z kłopotami. Będą też nagrody – głównie w postaci uczyć, wyznań miłości i wspólnych chwil. Dla wielbicieli materii też coś mam. Ale od początku…

Początek roku to konieczność zwrócenia uwagi na Wasze zdrowie i na zdrowie członków rodziny. Trzeb będzie zadbać o wykonywanie badań na czas, zadbać by bliscy także odwiedzali lekarza. W przypadku choroby działać, a nie zwlekać. Karty mówią także o konieczności zadbania o kondycję fizyczną.

Koniec zimy, początek wiosny zapuka do domu miłość, zapuka radość i szczęście. Wasza rodzina może się powiększyć.

Tu także pokazane są zakupy do domu, upiększanie domu, remont.

Wiosna przynosi finanse, ale jednocześnie radzi by je mądrze zagospodarować i rozporządzić nim tak, by starczyło na wszystkie potrzeby. A takowe się pokażą i to szybciej niż przypuszczacie.

Karty wyjazdu – tu koniec wiosny , początek lata, karty podróży, karty odwiedzania danych miejsc, znajomych, dalszej Rodziny. Karty ruchu, drogi, może dla niektórych karta zakupu samochodu – byłby to raczej większy samochód. Tylko szukajcie dobrze i nie decydujcie się na pierwszą ofertę bo może się okazać, że nie będzie to dobry zakup, a auto, które będzie wymagało wielu, wielu kosztownych napraw.

Koniec lata i jesień to karty pracy, karty mocno związane z karierą, z nauką, podnoszeniem kwalifikacji, studiami. Możliwy awans, ale trzeba będzie dosłownie na niego zasłużyć, więc od początku roku warto się angażować w nowe projekty.

Uważajcie na zdrowie – kości, układ krwionośny, wątroba, trzustka. Trzymajcie zdrową dietę, bo mam pokazane tu zatrucie pokarmowe.

Tu też możliwe jest spotkanie osoby, której już dawno nie widzieliście. Może zjazd absolwentów, spotkanie po latach.

Jest tu też układ kart mówiący dosłownie o wyleczeniu, o pożegnaniu się z chorobą – może być to dla Was, ale i dla Waszej bliskiej osoby, dla kogoś z Rodziny.

Końcówka roku tu karty wytchnienia spokoju, karty planowania następnych miesięcy. W domu harmonia, spokój, dużo dobrych zbiegów okoliczności.

Uważajcie tylko na zguby, na kradzieże, zamykajcie drzwi na zamek! To ważne!!!

Dla Wolnych Koziorożców możliwe poznanie wartościowej osoby i zawarcie związku stałego.

Święta i sylwestra spędzicie w dobrym towarzystwie.

Mili moi – życzę radości, uśmiechów, szczęścia i miłości w nadchodzącym roku i niech Wasze plany znajdą szybką realizację.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.