Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Strzelec 23.11 - 21.12

Strzelec 23.11 - 21.12

Horoskop na 2023 rok: strzelec

Strzelce, horoskop dla Was zaczniemy od karty wskazówki na 2023 rok.

Dla Strzelców mam kartę typowo materialną, kartę mówiącą o dobrym gospodarowaniu zasobami, które już posiadacie, o zarabianiu dobrych pieniędzy. To także karty radzenia się mądrych osób w kwestii finansowej, karta inwestowania i pomnażania zysków. Lubię tą kartę, bo obiecuje pewny zarobek.

Dopowiem jeszcze, że przy tasowaniu wypadła karta pracy co może wskazywać na dodatkową pracę dla Was, dodatkowe źródło zarobkowania lub też dwa miejsca prac.
 

Strzelcem, początek roku to karty właśnie wspomnianej pracy. I tak jak wspomniałam - dla osób, które chcą pomnożyć swoje finanse możliwość otrzymania pracy dodatkowej lub też możliwość otrzymania dobrej umowy zlecenia, umowy, o dzieło która to umowa pozwoli Wam na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

W pracy zmiany, dojdą nowe osoby do biura, zmieni się układ sił i nie wykluczam, że ktoś z Was otrzyma awans i podwyżkę. Wasze starania będą zauważone, a Wasza kariera może wystrzelić do góry.
 

2 kwartał roku to wiadomości dotyczące albo starszych członków rodziny lub też członków rodziny którzy mieszkają daleko od Was.

Karty wskazują także na to, że pewna osoba z Waszej rodziny i stawiam tu na kobietę może mieć spory problem zdrowotny i będzie wymagała dłuższego leczenia, może nawet rehabilitacji, bo karty wyraźnie wskazują na kwestie kręgosłupa.

Ostatnie dni wiosny karty wskazujące na to, że w Waszym najbliższym otoczeniu jest oszust, krętacz, taki śliski ktoś. Podpowiem - musicie unikać plotek, wszystko co usłyszycie dzielcie na dwa, a najlepiej od razu na cztery.
 

3 kwartał roku to drogie Strzelce dla Was wiadomości od siostry, córki, kuzynki, sąsiadki, wiadomości, które mogą być ważne, wiadomości, które zmuszą Was do zajęcia się sprawą właśnie tej kobiety / dziewczyny. Nie odmawiajcie pomocy, Ona liczy na Was i bardzo chciałaby żebyście przyjechali / przyjechały do Niej.

Dalej karty wskazują na chęć wyjazdu, na zorganizowanie kilku dni wolnych i wyrwanie się z miasta. Uda Wam się odpocząć, złapać balans i wyciszyć się. A podpowiedź dla Was to łono natury, ciche zielone miejsce.
 

Ostatni kwartał roku przynosi wyczekiwaną radość, przynosi miłość, niesie poprawę Waszego samopoczucia. Wszystko czego dotkniecie obróci się dla Was na korzyść, dawne zmartwienia odejdą w dal.

Mała wskazówka, nie wykluczam, że będzie tutaj wśród Was osoba, która może wygrać niewielką kwotę w grach liczbowych.

Ostatnie tygodnie roku zapuka do serduszka miłość i wolne Strzelce mają szansę poznać miłość życia.
 

Strzelce, rok wymaga od Was pełnej mobilizacji, rok wymaga od Was zwrócenia uwagi na potrzeby innych, ale jednocześnie rok obiecuje awans, podwyżkę, dobre pieniądze, a i chwil wytchnienia Wam nie zabraknie. I nie zapominajmy - karty wskazują na dobrą miłość obok Was.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Strzelec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.