Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Strzelec

Strzelec 11.23 - 12.21

Horoskop na 2022 rok - Strzelec

Strzelec 11.23 - 12.21

ROK 2022

Strzelce – pierwsza połowa roku wyśmienita, każda zachcianka się spełni, będzie dużo zwrotów akcji, dużo podróży – nawet bardzo dużo – i tych dalekich i tych bliskich, a pieniędzy Wam nie zabraknie. Druga połowa roku to skupienie się na potrzebach innych, pomoc bliskim i skierowanie uwagi na domowników. Ale zacznijmy od początku.

Pierwszy kwartał roku to podróże, przemieszczanie się, karty drogi.

Uważajcie na zdrowie i pilnujcie badań okresowych.

Dla wolnych Strzelców jest tu pokazana miłość z daleka, z drogi lub też poznana w internecie. Ale będzie Was dzieliła pewna odległość i trzeba będzie przemieszczać się do nowo poznanej osoby.

Dla Pań Strzelców, które planują powiększenie rodziny właśnie pierwszy kwartał będzie idealny do tego.

Drugi kwartał roku przynosi dobre pieniądze dla Was, bardzo dobre! Tylko ostrzeżenie – nie wydajcie wszystkiego pierwszego dnia, bo kasa szybko się rozejdzie, a kupione rzeczy nie będą tak atrakcyjne jak się początkowo mogło wydawać.

Kolejne podróże – tym razem wyjazdy krajowe – pokazany jest tu przełom wiosny i lata. Mogą to być romantyczne weekendy z ukochaną osobą.

Korzystajcie z wiosny i lata – tu mamy mocne karty spełnienia marzeń, karty rozkwitu na każdym polu.

Trzeci kwartał roku przynosi Wam konieczność zmierzenia się ze sprawami urzędowymi, ze sprawami sądowymi i bankowymi. Nie wolno Wam niczego przeoczyć bo może być strata finansowa. Bądźcie na bieżąco z płatnościami. Pilnujcie papierów.

Będziecie mieć gości w domu i trzeba będzie zadbać o miłą atmosferę. Nie ukrywam, że mogą wyjść teraz na jaw dawne przykrości, dawne spory mogą na nowo ożyć. Spróbujcie załagodzić atmosferę, wiem – będzie trudno, ale spróbuje.

Ostatni kwartał roku to sprawy związane z pracą.

Dla chętnych możliwość zmiany pracy, ale w tej samej branży, w tym samym obszarze, dla chętnych założenie własnej działalności gospodarczej, która przyniesie dobre pieniądze, nie od razu. Tu wskazana jest cierpliwość i ciężka praca. Sprawy pracy w końcówce roku będą ważne.

Znowu gości – znowu rozmowy do późna o tym co już dawno jest przeszłością. Coś ta Wasza Rodzina nie może zapomnieć… Cóż powiedzieć – trzeba wysłuchać i wypuścić drugim uchem uśmiechając się miło. Ze szwagrem nie wygrasz.

Ostatnie dni roku zasłużony spokój, cisza, kocyk, gorąca herbatka i ukochana osoba obok. Złapcie dystans do tego co było, cieszcie się chwilą.

Moi mili – to będzie dobry rok, dynamiczny – owszem, ale nadążycie za wszystkim. Życzę Wam szczęścia i spełnienia marzeń w Nowym Roku.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.