Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Strzelec 23.11 - 21.12

Dar uwodzenia: strzelec

Osoby spod znaku Strzelca są odważne, przebojowe i bardzo otwarte. Nie mają problemu z tym, by zagadać do nieznajomej osoby. Mają wiele doświadczeń i sporą wiedzę, co pozwala im dogadać się niemal z każdym. Strzelec bywa bardzo bezpośredni, dlatego flirt z nim szybko może wskoczyć na tematy związane z seksem. Często traci on wyczucie lub po prostu nie chce mu się długo bawić w podchody.

Zodiakalnym Strzelcom można przypisać jedną, ważną cechę którą kierują się w uwodzeniu, jak i na każdej innej płaszczyźnie życia. Jest to szczerość. To właśnie przez szczerość bywają oni tak bezpośredni. Strzelec nie będzie mamić Cię obietnicami wspólnego życia, gdy jego zamiary ograniczają się tylko do chęci zbliżenia seksualnego lub do budowania relacji bez zobowiązań.

W seksie zodiakalny Strzelec jest pozbawiony jakichkolwiek hamulców. Oddaje się całkowicie przyjemności i swojemu partnerowi. A czasami nawet partnerom – Strzelec nie ma oporów przed seksem w większym gronie. W sferze seksualnej też nie ma dla niego tematów tabu – jest otwarty na wiele i nigdy nikogo nie ocenia. Sam nie przejmuje się ocenami innych. Robi to, na co ma ochotę. Zodiakalny Strzelec jest pierwszy do tych najbardziej szalonych przygód seksualnych.

Znak Strzelec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.