Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Juliette

Juliette

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody : Runy, Tarot, Numerologia

Styl porady : Łagodnie i spokojnie

STATYSTYKI
12238 Ilość
porad
Ostatnio
online
6 Lat na
portalu
50292 Wyświetleń
profilu

Witam serdecznie, Juliette. Zapraszam wszystkich Państwa na spotkania ezoteryczne ze mną na Naszym Portalu. Pracowałam w Doradztwie Duchowym dla programów ezoterycznych polskich stacji telewizyjnych, jak również dla wielu oganów i klientów wyższego szczebla. Każda osoba kontaktująca się ze mną, jest anonimowa. Oferuję uczciwość i pełen profesjonalizm w odpowiedzi na Państwa pytania. Posługuję się Kartami Tarota, Runami, Kartami Anielskimi, Klasycznymi, Wahadłem oraz Numerologią.

Sporządzam indywidualny Portret Psychologiczno-Numerologiczny, na podstawie którego określam drogę życiową człowieka - cechy dominujące w dzieciństwie i w młodości, w wieku średnim oraz w trzeciej części życia. Przedstawiam możliwości i predyspozycje, a także podświadome lęki i kompleksy - co jest jedną z najtrudniejszych pozycji, ponieważ wskazuje na rzeczy, do których niektórzy nie przyznają się nawet sami przed sobą - nie dopuszczają do świadomości, albo nie zdają sobie sprawy z własnych ułomności. Każdy z nas ma wady, ale też wartości i zasady jakimi kieruje się w życiu. Na podstawie Portretu określam jak jesteście Państwo postrzegani wśród ludzi, jak również sporządzam Waszą wewnętrzną analizę Serca.

Moje wieloletnie doświadczenie ezoteryczne pozwala mi podpowiedzieć jak najlepsze rozwiązania wszelkich sytuacji życiowych, wydostania się z życiowego zakrętu, jak również przedstawienia prognoz na przyszłość. Szczęśliwą przyszłość, bo każdy z nas ma wolną wolę - możliwość samodzielnego podejmowania decyzji. Czasami brakuje w życiu tylko osoby, która podpowie możliwość wyjścia z ciężkiej sytuacji...

Serdecznie zapraszam, Juliette.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Będę dostępna
Wtorek
w godzinach
Środa
20.00-00.00
Czwartek
;)
Piątek
Serdecznie
Sobota
zapraszam
Niedziela
;)))

Opinie klientów (567)

loading
1 z 63
1 2 3 4 5