Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Rak 23.06 - 22.07

Dar uwodzenia: rak

Zodiakalne Raki łączą w sobie wyjątkową czułość z nieśmiałością. To tworzy pewien problem, bowiem nie jest im łatwo w podbojach uczuciowych. Często wstydzą się zrobić ten pierwszy krok. Przed inicjatywą najpierw robią sobie grunt. Rak obserwuje, analizuje, wykonuje drobne gesty – tak, by sprawdzić jaka dokładnie jest osoba, która mu się podoba i czy również z jej strony płynie zainteresowanie w jego kierunku. Gdy wyniki jego obserwacji wypadną pomyślnie, przechodzi wtedy do odważniejszych działań.

Osoby urodzone pod znakiem Raka uwodzą w sposób delikatny. Nie przekroczą Twoich granic bez przyzwolenia. Ich flirty są niemal eteryczne, przesiąknięte romantyzmem i zmysłowością. Rak nie będzie zdobywać tylko po to, by przeżyć przygodę seksualną. Jeśli decyduje się on na poderwanie kogoś, to robi to z chęci zbudowania z tym kimś głębszej, prawdziwej relacji.

W seksie Raki bywają dość zblokowane. Przynajmniej na początku. Osoby spod tego znaku muszą najpierw kogoś dobrze poznać, nawiązać uczuciową więź, by pójść do łóżka. Dla Raka ogromną wartość ma gra wstępna. Kocha długie pieszczoty, dzięki którym może sprawić przyjemność swojemu partnerowi. To jedna z najważniejszych cech Raka w kwestiach seksualnych – jego spełnieniem jest przede wszystkim przyjemność i satysfakcja drugiej osoby.

Znak Rak a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.