Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Rak 23.06 - 22.07

Horoskop na 2024 rok: rak

Raki, dla Was ten Nowy Rok rozpocznie się od tematów związanych z materią, z pomnażaniem zysków, z inwestowaniem – także w siebie, w swoją edukację – bo takie też tutaj są karty. To wręcz wymarzony czas dla nowych postanowień, bo wiem, że uda Wam się je w pełni zrealizować.

 

I powtórzę – tu karty wiedzy, nauki, zdobywania nowych umiejętności, karta szkoleń.

 

Dalej – koniec zimy to czas ważny w temacie pracy – i tu uważajcie, przyglądajcie się bacznie temu co się wokół Was dzieje, bo nieuwaga może Was sporo kosztować.

 

II kwartał roku to dla Was miłe Raki czas planowania, czas budowania zaplecza finansowego, czas wyjazdów do rodziny i w rodzinne strony, to czas spędzony z dziećmi.

 

Tu także mam karty dobre dla singli – karty poznania drugiej połowy i tu będę Was zachęcać do jak najczęstszego wychodzenia z domu – ta osoba jest pokazana w większej grupie osób, w towarzystwie.

 

Tu świetne karty na dom, na inwestycje w dom, na zakup nieruchomości, na uzyskanie kredytu.

 

Lato – oczywiście, nie inaczej – wyjazd wakacyjny, letnia przygoda. I uwaga – skok w bok, tak moje Raki. Uważajcie na sercowe pokusy, bo sprawy mogą się wydać.

 

Końcówka lata – dłuży wyjazd, lub też egzotyczne kraje gdzieś daleko od Waszego miejsca zamieszkania.

 

Tu także karty dbania o zdrowie – zwłaszcza Raki po 50 tym roku życia – pomyślcie o wyjeździe do sanatorium.

 

Jesień to karty przyspieszenia w tematach zawodowych. Tu pewne sprawy rozwiążą się dla Was dobrze bez potrzeby Waszej ingerencji.

 

Tu także sprawy dzieci będą ważne, zakupy dla dzieci i otoczenie ich opieką – tak jakby przy dzieciach stały drobne smuteczki.

 

Na pewno są karty poprawy Waszego samopoczucia, karty poczucia mocy, sprawstwa, karty brania sterów we własne ręce. Odczujcie poprawę samopoczucia i zdrowia.

 

Zima, końcówka roku to czas ważny dla spraw wysokiej rangi, dla spraw formalnych, urzędowych, także sądowych. I tu karty przestrzegają by działać bardzo ostrożnie, krok po kroku, a w razie trudności prosić o pomoc fachowców w danej dziedzinie.

 

Koniec roku, zima? Nie, jaka zima – w Waszym sercu gorące lato, żar tropików – i to zarówno dla stałych związków jak i dla singli. Piękne karty miłości, porozumienia, karty postanowień, planów, także karty oświadczyn i ślubu. Rok zamkniecie trzymając ukochaną osobę za rękę.

 

Powodzenia!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Rak a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.