Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Rak

Rak 06.23 - 07.22

Horoskop na 2022 rok - Rak

Rak 06.23 - 07.22

ROK 2022

Raczki – fajny początek roku. Karty mówiące o radości w domu, o spełnieniu planów, marzeń, o Waszej samorealizacji. Także karty te mogą wskazywać na awans, dla chętnych na zmianę pracy.

Idą do Was z przełomem zimy i wiosny dobre informacje na temat finansów, na tematy zawodowe, na tematy związane z edukacją dzieci, wnuków. Raz jeszcze powtórzę – spełnienie w finansach!

Wolne Raki – tu zapuka do Waszego serca miłość.

Drugi kwartał roku zaczniecie od spraw członków Rodziny. Trzeba będzie rozstrzygnąć pewnie spór rodzinny, trzeba będzie pogodzić zwaśnione strony.

Nie wykluczam z końcem wiosny podróży, dłuższego wyjazdu, może zechcecie właśnie odwiedzić Rodzinę mieszkającą za granicą.

Koniec wiosny, początek lata – uwaga na zdrowie zwłaszcza jeśli jesteście alergikami – jest tu zaostrzenie alergii.

Trzeci kwartał roku to znowu dobre wieści finansowe, spełnienie w finansach, będziecie mogli pozwolić sobie na większe zakupy, może nawet dużo większe. Tu także dobra sytuacja w pracy, sukces na polu zawodowym, spełnienie.

Wolne osoby, wolne Raki – konieczność wyboru miedzy dwoma osobami. Powiem tak – nie wskazane jest łapanie dwóch srok za ogon, lepiej dokonać wyboru bo może się okazać, że zostaniecie sami.

Stałe związki uwaga pod koniec jesieni. Karty cichych dni, możliwe rozstania, możliwe rozstania i powroty, trudniejsze karty. Nagromadzenie się emocji, stare sprawy nie dają się już upchnąć w szafie i niestety teraz wszystko spadnie na Was. Może być tak, że przez chwilę zechcecie od siebie odpocząć. Nie mam definitywnego zakończenia – co będzie to już czas pokaże, to już pozostanie Waszą wspólną decyzją.

Końcówka roku, ostatnie miesiące to karta drogi, przemieszczania się, podróży.

Ważne też będą nowo spotkanie, nowo poznane osoby, to czego możecie nauczyć się od tych osób, to co Wy możecie dać innym. Karty dobrych przyjaźni. Także karty nauki, kursów, zdobywania wiedzy.

Miłe Raki – stabilne karty, nie mam tu nagłych załamań, wszystko jest do opanowania.

W 2022 roku ważne będą sprawy finansowe i tu skupicie swoją uwagę. Świetne karty na sprawy zawodowe – tu na tym polu dużo się będzie działo.

Kochani, mili – spełnienia na każdym polu Wam życzę i tylko dobrych kart. Niech Was prowadzi szczęśliwa gwiazda.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.