Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Rak 23.06 - 22.07

Rak 23.06 - 22.07

ROK 2023

Raki, zacznę od tego, że wybiorę dla Was kartę, która będzie kartą wskazówką na nowy rok dla Was.

I jest to karta, która mówi o tym, że na pewne sprawy może trzeba będzie troszeczkę dłużej poczekać. Karta ta wskazuje na to, że nie wszystko wydarzy się tu i teraz tylko wydarzenia pewne będą mogły mieć przesunięcie czasowe. Może to, na co tak bardzo czekacie, wydarzy się ciut później i trzeba to będzie wziąć pod uwagę.

Dodatkowo karta ta wskazuje na dalekie wyjazdy, na podróże, mówi też o kontaktach z osobami z daleka, czy też nawet z zagranicy.
 

Raki, to dla Was karty mądrego gospodarowania waszymi zasobami finansowymi. Karty wyraźnie wskazują na to, że możecie wydawać więcej niż aktualnie posiadacie. Karty mówią także o konieczności spłaty kredytu, pożyczki, karty wskazują na konieczność większych wydatków na dom.

Ale jednocześnie obiecują, że koniec zimy lub też początek wiosny, to sprzyjająca osoba obok, pomoc kogoś kto jest Wam bliski, karty pozytywnego obrotu spraw, dobrego zrządzenia losu.
 

2 kwartał roku to ciemniejsze chmury nad związkami małżeńskimi. Ale te chmury będzie można bardzo łatwo przegonić. Wszystko w Waszych rękach. Karty wskazują także na to, że ukochana osoba ma zmartwienia, ma troski i warto byłoby wspólnie się nad nimi pochylić.

Karty wskazują na to Panowie Raki lub też osoba z Waszego najbliższego otoczenia - mąż, partner, syn, Wasz przyjaciel, członek Rodziny otrzyma nową, bardzo interesującą pracę. Zwłaszcza jeśli mówimy tu o osobie, która od dawna poszukiwała pracy, a jest tutaj pokazana wręcz praca marzeń.
 

3 kwartał roku - mówimy o końcówce lata i mówimy tu o jesieni, to nie do końca dobre wiadomości dla Was, nie do końca pozytywny obrót spraw - ale znowu to co mówiłam na początku - wszystko w Waszych rękach. Karty wskazują na to, że trzeba będzie dołożyć największą staranność w każdej dziedzinie.

Są tutaj także niestety Raki, które właśnie jesienią podejmą decyzję o rozstaniu z partnerem, z ukochanym / ukochaną. Ale pragnę zaznaczyć, że nie mam tutaj karty łez. Karty wskazują bardziej na to, że już od jakiegoś czasu ten związek nie był taki, jakiego byście sobie po prostu życzyli.
 

Koniec roku to zamieszanie wokół waszej osoby, duże towarzystwo i różne wydarzenia, w których będziecie uczestniczyć, taki trochę chaos, ale do "ogarnięcia".

Dodatkowo karty wskazują, że jeżeli właśnie jesteście stanu wolnego to tutaj możecie upolować bardzo ciekawą osobę do znajomości. Co prawda na razie mam pokazane karty romansu, ale przecież od czegoś trzeba zacząć.

Ostatnie dni roku to informacja, że ktoś z Waszej Rodziny, ktoś kto mieszka bardzo daleko od Was może mieć kłopoty i może potrzebować Waszego wsparcia, może potrzebować rozmowy z Wami, może potrzebować dodania otuchy.
 

Kochani - rok wymaga od Was dużo, ale w zamian da Wam zadowolenie. Ciemne chmury są, owszem, ale uda Wam się je przegonić - tego jestem pewna. Więc uzbrojeni w uśmiech i optymizm uda się Wam dużo załatwić i wyczarować.

Trzymam kciuki!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.