Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 06:33

Zachód: 18:18

Faza księżyca:

pełnia

piątek 29 września 2023

IMIENINY: Gabriel, Michał, Rafał, Sylwia

Wodnik 21.01 - 18.02

Wodnik 21.01 - 18.02

Horoskop na 2023 rok: wodnik

Kochane Wodniki, rozpocznę ten horoskop od wybrania dla Was karty przewodniej na nowy rok.

I dla Wodników będzie to karta mówiąca o gotówce, o szybkim obrocie spraw, o dobrych interesach, o szczęściu grach losowych, ale jest to także karta mówiąca o nauce, dodatkowej nauce, pozytywnie zdanych egzaminach. Karta ta wskazuje na wybór dobrej uczelni, dobrego kursu oraz jest karta awansu i podwyżek, karta prestiżu i rozwijania swojej kariery. Super. Wodniki, pierwsze pół roku może być dla Was ciężkie i może stanowić wyzwanie, natomiast co chcę podkreślić, druga część roku wynagrodzi Wam wszystkie trudy, zmartwienia, których możecie doświadczyć, ale po kolei Kochani.
 

Pierwsze miesiące roku to rozstania, zarówno w stałych związkach jak i w związkach nieformalnych. Jeżeli Wasze małżeństwo od dawna trzęsie się w posadach to obawiam się, że są wśród Was osoby, które oficjalnie wystąpią o rozwód i taki rozwód dostaną.

Jeżeli jesteście w związku nieformalnym i związek ten nie daje Wam radości i satysfakcji, to także zakończycie taką znajomość.

Jeśli w grupie znajomych od dawna czujecie się na uboczu, to także postanowicie takie znajomości zakończyć bez szkody dla Was.

Dalej - pierwsze 2 miesiące roku to wiadomości o chorobie członka rodziny, ale nie będzie to długa i poważna choroba.
 

2 kwartał roku to nadal wspomniane już kłopoty w związkach, trudności. Uważajcie na zdrady, bo zarówno karty wskazują na to, że Wy możecie zostać zdradzeni, jak i Wy będziecie mieli ochotę na skoki w bok. A to nie przyniesie nic dobrego i tak jak wspomniałam wyżej rozstanie już stoi za drzwiami.

2 kwartał roku przyniesie także niestety rozczarowanie pracą i życiem za granicą. Więc jeśli ta informacja dotyczy Waszej osoby, jeśli to Wy pracujecie za granicą i nie możecie sobie znaleźć tam miejsca, to karty wskazują na planowanie powrotu do domu, powrotu do ojczyzny. Dla Was w 2023 roku praca za granicą nie będzie dobrym pomysłem.

Z dobrych informacji dla Was mogę powiedzieć, że 2 kwartał roku przyniesie dobre finanse, przyniesie powodzenie w pracy i może Wam zasłużony przynieść awans.

Jeśli Wasze dzieci zdają egzaminy, zdają maturę to zdadzą wszystkie egzaminy śpiewająco, mam tu świetne wyniki w nauce.
 

3 kwartał roku przynosi szczęście i zadowolenie, 3 kwartał roku przynosi Wam miłość i to dobrą, prawdziwą wartościową miłość, taką miłość, która może stać się miłością na lata.

Przełom lata i jesieni przynosi rozwiązanie spraw urzędowych, przynosi powodzenie, w sprawach, które do tej pory były trudne i wydawało się, że nie da się ich ruszyć z miejsca.

Czas ten też przynosi Wam dobre pieniądze, naprawdę dobre pieniądze.
 

4 kwartał roku to ożywione życie towarzyskie, spotkania w gronie wartościowych osób. Drzwi Waszego domu nie będą się zamykały, będziecie gościć naprawdę interesujące osoby. Dużo czasu spędzicie wieczorami na wspólnych rozmowach i wspólnych kolacjach.

Koniec roku to powodzenie w pracy, bardzo dobry awans, nowe obowiązki, nowe zadania. Świetna końcówka roku, wszystko co było złe odchodzi w niepamięć.

Wodniki rok początkowo może być dla Was trochę trudny, ale podkreślam bardzo wyraźnie wszystko uda się rozwiązać z pozytywnym dla Was rezultatem. Mniej nerwów, więcej opanowania i dobrego działania. Planujcie Wasze ruchy i Wasze działania, a spotka Was duży sukces.
 

Koniec roku bardzo obiecujący.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.