Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Wodnik

Wodnik 01.21 - 02.18

Horoskop na 2022 rok - Wodnik

Wodnik 01.21 - 02.18

ROK 2022

Wodniki zaczynają rok od opóźnień. Pewne sprawy, na którym Wam zależało mogą się teraz opóźniać, może trzeba będzie jeszcze poczekać, jeszcze nie będzie rozwiązań, na których Wam zależy. Musicie uzbroić się w cierpliwość. Teraz będzie to czas raczej biernego przyglądania się. Niestety. Koniec zimy – coś drgnie w Waszych sprawach.

Panie Wodniki – wizyty lekarskie, konieczność zadbania o zdrowie.

Drugi kwartał roku to karty spotkań „na szczycie”. Zależnie od tego jakiego specjalisty poszukujecie będą to spotkania z lekarzem, adwokatem, notariuszem, geodetą. Spotkania z osobą, która będzie dedykowana do pomocy Wam i właśnie przyspieszenia pewnych spraw.

Zakończą się nieporozumienia w pracy, będzie można od nowa pomyśleć o awansie. Dla chętnych zmiana pracy, nawet uwaga – coś zupełnie innego, inna branża, nowe wyzwania, ale wszystko zgodnie z Waszymi zainteresowaniami.

Ciekawostka – karty Teściowej się zaznaczają – czyżby coś knuła. Na pewno Was zaskoczy.

Wczesne lato i pełnia lata to karty spełnienia, zadowolenia z obrotu spraw, karty sukcesów zawodowych, awansu, podwyżki, karty dużych zakupów, kary dobrej koniunktury. Wypłyniecie na szerokie wody. Wszystko czego się teraz dotkniecie uda się Wam załatwić, a i jest pokazany dobry zarobek dzięki Waszym staraniom.

Raz jeszcze – dla chętnych Wodników – nowa praca lub też dodatkowa praca i dobre zarobki.

Nauka – zarówna dla Was jak i pokazana jest nowa szkoła dla dzieci, wnuków.

Bardzo dobry czas – trzeci kwartał zaliczycie do top miesięcy.

Koniec roku to początkowo karty urzędowe, porządkowanie spraw, które jeszcze trwają, dopinanie ich.

Dla wolnych Wodników karty ognistego romansu – za oknem deszcz, zimno, wieje, a Wy jesteście rozgrzani do czerwoności przez ukochaną osobę.

Koniec roku przynosi informacje o chorobie bliskiej Wam osoby – raczej stawiam na mężczyznę. Ale jednocześnie jest tu pokazana konieczność poszukania dobrego lekarza. Karty raczej wskazują na prywatną opiekę lekarską. Jeśli się na to zdecydujecie – a taka jest rada – to będą to dobrze wydane pieniądze. Warto znaleźć dobrego lekarza.

Święta – trochę w biegu trzeba będzie wszystko załatwić na ostatnią chwilę, a czasu może być za mało. Obdzielcie bliskich obowiązkami – niech każda para rąk włączy się do pracy.

Wodniki – to są dobre karty, karty, które wskazują, że uda Wam się nad wszystkim zapanować, znajdziecie rozwiązanie każdej sytuacji tylko podejdźcie do spraw na poważnie i z głową. A jeśli coś jest trudniejsze to proście o pomoc, pytajcie, szukajcie rozwiązań. Sprawy muszą być załatwione do końca.

Życzę Wam powodzenia i samych sukcesów kochani!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.