Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Bliźnięta

Bliźnięta 05.22 - 06.22

Horoskop na 2022 rok - Bliźnięta

Bliźnięta 05.22 - 06.22

ROK 2022

Kochani – początek roku, pierwsze tygodnie, miesiące to dla Was karty związku, miłości, karta romansu dla chętnych. Może być tak, że na Waszej drodze stanie szalenie interesująca osoba i trudno będzie oprzeć się pokusie. Romans wisi w powietrzu i czy w to wejść? Ja nie podpowiem – to Wasza decyzja.

Wczesna wiosna to karty planowania wyjazdów wakacyjnych, karty opłacania wyjazdu, karty kreślonych planów.

Drugi kwartał 2022 roku to właśnie karty wyjazdu, podróży. Karta poznawania nowych, interesujących osób. Powiększy się Wasze grono znajomych.

Skupcie się na starszej osobie z rodziny, na Rodzicach, na Dziadkach, skupcie się na zdrowiu tych osób.

Dodatkowo jest tu informacja by zwrócić uwagę na swój stan zdrowia, głownie na kości, stawy, na kręgosłup, ale i organy związane ściśle z krwią.

Trzeci kwartał to wybitnie karty monetarne, karty pieniędzy, karty zysków, karty otrzymanego kredytu, karty zakupu nieruchomości, karty dużych wpływów gotówkowych. Jesień upłynie Wam na skupieniu się właśnie na typowo ziemskich sprawach. Spróbujcie szczęścia w grach liczbowych.

Koniec jesieni – uwaga bo coś dużego, poważnego może się zepsuć w domu, może być awaria, zniszczony sprzęt, konieczność kupna nowego, konieczność zrobienia pilnego remontu, usunięcia awarii.

Ostatnie miesiące roku, ostatnie tygodnie to czas spędzony w większej grupie osób, to czas pochylenia się nad kimś, nad czyimiś sprawami, konieczność pomocy komuś. Nie wykluczam, że członek Waszej rodziny – raczej starsza kobieta – trafi do szpitala i trzeba będzie zorganizować pomoc, zorganizować swoje obowiązki. Musicie z całą rodziną iść w ramię w ramię – każdy musi dać swój czas i swoje ręce do pomocy.

Ostatnie dni miesiąca – to niespodzianka, coś niespodziewanego. Co to będzie – nie wiem, to już trzeba będzie poczekać.

Moi Drodzy – dobry rok bo z każdym tematem dacie sobie świetnie radę i z każdym problemem się uporacie – jestem tego na 200% pewna.

Ode mnie pragnę Wam życzyć dobra, dobra na co dzień, miłości i niech spełnią się Wasze marzenia.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.