Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Horoskop na 2024 rok: bliźnięta

Bliźnięta – pierwszy kwartał nowego roku to dla Was czas, gdzie trzeba będzie uważnie przyglądać się osobom z Waszego otoczenia. Bo tu właśnie dużo się będzie działo, bo tu właśnie okaże się, kto tylko uśmiechał się do Was, a tak naprawdę kopał pod Wami dołki. Tu przejrzycie na oczy, zrewidujecie swoje towarzystwo. I takie odświeżenie byłoby wskazane, bo od dłuższego czasu czujecie, że ktoś nie jest Wam przychylny.

 

Koniec zimy to także karty sukcesów w pracy, karty zakładania działalności, karty dobrych zarobków i co najważniejsze – karty dobrego zdrowia.

 

Początek wiosny tu przyspieszenie w sprawach finansowych, karty zawierania spółek, karty dobrych zakupów. Idą do Was pieniądze – nie przegapcie ich.

 

Tu także ożywienie na polu wyjazdów, podróży, ruch w interesie, będziecie poszukiwać możliwych kierunków wakacyjnych i śmiało kreślić plany.

 

Tu także poprawa w temacie miłości – zarówno dla stałych relacji jak i dla singli.

 

III kwartał roku – czyli jesień to odrobinę trudniejszy czas. Z jednej strony spowolnienie, stagnacja, a z drugiej małe trudności, które zaczną się pojawiać.

 

Tu także ważne będą tematy zdrowia, inwestycji w Wasze zdrowie i wiem, że jesienią ktoś z Was podda się udanej operacji.

 

Tu także możecie odczuć spowolnienie, jeśli chodzi o przepływ gotówki, tu mamy karty, które mówią, że możecie dłużej niż zwykle oczekiwać na decyzje urzędowe, finansowe – i to może być początkowo trudne dla Was. Trzymajcie rękę na pulsie, doglądajcie swoich spraw.

 

Koniec roku tu karty, które już na samym początku zwracają uwagę na młode pokolenie, na sprawy rodziny, domu – tu teraz jest potrzeba być, być aktywnie, być uważnie i być obok Waszych bliskich. Pomyślcie o tym wcześniej, zaplanujcie coś razem i bądźcie dla siebie mili.

 

To także karty spotkań właśnie w rodzinnym gronie, opieki nad bliskimi i miłości.

 

Koniec roku – uważajcie by niczego nie zgubić, nie stracić, nie zapomnieć.

 

Bliźnięta – ten nadchodzący rok będzie dla Was ważny i będzie dobry! Spełnienia marzeń dla Was.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Bliźnięta a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.