Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Bliźnięta 22.05 - 22.06

ROK 2023

Drogie Bliźnięta - zacznę od karty, która będzie Was prowadziła w nowym roku.

Ta karta dla Was mówi o tym, że trzeba będzie zwrócić baczną uwagę na kwestie zdrowotne, ta karta ta wskazuje na obniżony nastrój. Ale jednocześnie ta karta wskazuje na to, że macie wpływ na wszystko co się wokół Was dzieje. Karta także radzi - nie poddawaj się czarnym myślom!
 

Bliźnięta początek roku świetne karty dla domu, dla Waszych najbliższych spraw.

Już pierwsze tygodnie stycznia / pierwszy tygodnie lutego dla osób wolnego stanu przyniosą wartościową osobę do związku i byłby to związek stały, trwały, mocny i oparty na bardzo stabilnych podstawach. Nie wykluczam, że dla części z Was mogła to by być osoba do przyszłego związku małżeńskiego.

Ostatnie dni zimy lub też początek wiosny – tu karty wskazują na pewne wydarzenie, które zacznie się od spotkania z pewnym starszym mocno od Was mężczyzną.

Jest tu także Bliźniak, który z początkiem wiosny zainwestuje w nieruchomość.
 

2 kwartał roku to troszkę trudniejsze karty, jeżeli mówimy o Waszej pracy. Obowiązków będzie więcej niż dotychczas, a i konieczne będzie pełne skupienie. Ktoś może psuć Wam opinie w pracy, warto by było taką osobę zlokalizować i ostrzej z nią / z nim porozmawiać. 

Koniec wiosny, początek lata bardzo udany wyjazd na wakacje, urlop ciekawy kraj, inspirujący dla Was wyjazd. Nie bójcie się wydać na wyjazd więcej niż planowaliście, bo to będzie niezapomniany urlop.
 

3 kwartał roku to karty związane ściśle z młodym pokoleniem Waszej rodzinie. Karty wskazują na to, by zwrócić uwagę na Wasze dzieci, na wnuki - bo pokazują się bardzo wyraźnie problemy z nauką, z edukacją, z wyborem odpowiedniej szkoły.

Tutaj także różnie będzie z egzaminami.

Jeżeli to Wy chcecie jeszcze podjąć naukę, to zdecydowanie karty wskazują by dobrze przemyśleć kierunek tej nauki, bo pierwszy wybór nie do końca będzie dobry, nie będzie trafiony. Lub też niewłaściwa będzie uczelnia. Macie jeszcze kilka dni, na spokojnie przeanalizujcie możliwości.
 

Ostatni kwartał roku to jeszcze pobrzmiewają sprawy związane z młodymi osobami z Rodziny. 

Dodatkowo karty wskazują tutaj na to, że w pracy mogą dziać się pewne niekorzystne zmiany, ale ominą one Waszą osobę. Skupcie się teraz bardzo na Waszej pracy, na obowiązkach, bo z efektów będziecie bardzo szybko rozliczani.

Koniec roku to pismo, list, bardzo ważna informacja, która może sporo namieszać. 
 

Dodatkowo – uważajcie co i komu podpisujecie – to bardzo ważne.

Bliźnięta, karty w nowym roku wymuszają na Was pełne skupienie i kontrolę tego co się wokół Was będzie działo. Natomiast w zamian karty obiecują Wam miłość, obiecują dobre i trwałe związki, obiecują podróż, która może zmienić wasze życie.

Wiosna – dobre finanse i inwestycja związana z finansami.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.