Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Byk

Byk 04.21 - 05.21

Horoskop na 2022 rok - Byk

Byk 04.21 - 05.21

ROK 2022

Byki to może być przełomowy rok, na pewno będzie to rok ważny i rok, w którym wydarzenia mogą wpłynąć na Wasze decyzje i na przyszłość dalszą niż tylko nadchodzący rok.

Początek roku – pierwsze trzy, cztery miesiące, to dla część z Was – dla części z Was, która jest w małżeństwie, stałym, długoletnim związku przyniesie rozstanie, rozwód formalny, sądowy. Patrząc na karty myślę, że decyzja była już dawno podjęta i teraz jest ona jedynie realizowana. Jeśli ten akapit dotyczy Was bezpośrednio, to karty radzą by pilnować podziału materii, finansów – bo mam obawy, że możecie tutaj sporo stracić. Jeśli to dotyczy Was to pilnujcie tego by podział był sprawiedliwy – nie mówię równy, mówię sprawiedliwy.

Pozostałe Byki – karty papierów finansowych, karta podpisywania dokumentów, karta uzyskanego kredytu, karta inwestowania w młode pokolenie, dzieci.

Drugi kwartał roku to wychodzenie ze smutków, z problemów, rozpoczynanie nowego etapu życia, dzięki pomocy przyjaciół, karta spotkań i rozmów do późna. Jest tu także pokazany wyjazd, który pomoże Wam złapać balans i spojrzeć na pewne sprawy inaczej. Jeśli planujecie już od jakiegoś czasu emigrację, wyjazd – to śmiało możecie wyjeżdżać, sprzyjająca karta.

Uważajcie w drodze – możliwa kolizja drogowa, noga z gazu!

Trzeci kwartał roku to karty ważnych rozmów, karta decyzji, karta opowiedzenia się za kimś, za czymś, karta pomocy, karta spłacanych długów wdzięczności. Dla części z Was zmiana domu, nowe miejsce, nowy dom.

Przełom lata i jesieni, późne lato to możliwa korzystna zmiana pracy, nowe obowiązki, własna działalność gospodarcza. Karty sprzyjające pracy i sprzyjające zmianom w obszarze zawodowym.

Końcówka roku, ostatni kwartał to przede wszystkim dla wolnych Byków karta miłości, zakochania się, związku i dobrego partnerstwa. Jeśli staraliście się o potomstwo to teraz będzie to możliwe. Śmiało realizujcie się na tym polu.

Uważajcie początkiem zimy na Wasze zdrówko, ubierajcie się ciepło, dbajcie o dietę. Uwaga na możliwe kontuzje.

Z bardziej przyziemnych tematów to mogę powiedzieć, że jest tu możliwość zrobienia remontu domu, mieszkania, możliwa zmiana samochodu, karty zakupów drogich przedmiotów. Karty pomnażania i inwestowania.

Kochani – z jednej strony to będzie intensywny rok, tak jak piszę – przełomowy, ale znajdziecie i momenty wytchnienia. Karty mówią, że wszystko ułoży się dobrze, tylko trzeba się będzie przyłożyć do pewnych tematów i nie zostawiać spraw samym sobie.

Byki, wszystkiego dobrego na Nowy Rok, zdrowia, szczęścia, obfitości i morza miłości dla Was.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.