Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Byk 21.04 - 21.05

Horoskop na 2023 rok: byk

Witam serdecznie wszystkie Byki. Horoskop na 2023 rok zacznę od karty, która będzie Was prowadziła w Nowym Roku.

I tak – dla Was będzie to karta nowych wyzwań, nowej pracy, nowych obowiązków, ale karta ta także może oznaczać nowo poznane osoby, nowe towarzystwo. Ja tą kartę nazywam kartą niespodzianki, głównie niespodzianki na polu zawodowym.
 

Byki, początek roku wskazuje na konieczność zajęcia się kwestiami zdrowia. Część z Was może chorować i część z Was może nawet kilka dni spędzić w łóżku. Uważajcie na kręgosłup, uważajcie na kości, ale i uważajcie na stany zapalne w organizmie. Uważajcie także kochani na zapalenia płuc i oskrzeli.

Koniec zimy to wiadomości od kobiety, wiadomości te mogą Was zaskoczyć.

Pokazują się tutaj także kwestie Waszych Rodziców, Waszych Dziadków lub też sprawy Waszych krewnych. Może Wasi krewni będą potrzebować Waszej pomocy.
 

2 kwartał roku to dla osób poszukujących spotkanie prawdziwej wartościowej miłości, osoby do związku, do trwałego związku. 

A dla wszystkich Byków to czas spotkania nowych przyjaciół, spędzania czasu poza domem w gronie bardzo przyjemnych osób. Wiosna to czas, gdzie będziecie dużo czasu spędzicie z innymi osobami, będziecie zapraszać ludzi do siebie, ale i Wy będziecie zapraszani.

To także czas poprawy finansowej, czas zysków, dobrych zarobków, a dla poszukujących nowej pracy, karta pozytywnych poszukiwań - mam tu bardzo dobrą pracę. Wykorzystajcie więc ten czas, wykorzystajcie wiosnę i początek lata, bo tu są najlepsze karty na sprawy zawodowe.

To także założenie dla chętnych działalności gospodarczej przynoszącej zyski.
 

3 kwartał roku przynosi odnowienie kontaktów z osobami, z którymi już od dawna nie mieliście kontaktów, odnowienie, na które czekacie.

Dodatkowo karta ta może wskazywać na to, że ktoś z Was wybierze wyjazd za granicę, ktoś z Was wybierze pracę i zamieszkanie za granicą. Dla chętnych byłby to bardzo, ale to bardzo dobry pomysł.

A może zdecydujecie się całą rodziną wyjechać?

Tutaj także niestety muszę zwrócić Waszą uwagę na to, że pewna sprawa, pewien ważny dla Was aspekt może się zakończyć negatywnie dla Waszej osoby. Trudno mi w tym momencie powiedzieć co to może być, ale będę tutaj wskazywała na kwestie powiązane z materią, z pieniędzmi. Na pewno będę Was ostrzegać abyście nie podejmowali pochopnych decyzji dotyczących pieniędzy i dotyczących zakupów i mam tu na myśli duże zakupy, duże kwoty. Stoi przy Was strata finansowa, stoi przy Was błędna decyzja.

Dodatkowo mam pokazaną chorobę mężczyznę z Waszej rodziny, może to dziadek, ojciec, brat, wujek i sądzę, że ta osoba, ten mężczyzna może przebywać w szpitalu, może być wymagane leczenie szpitalne.
 

Koniec roku to karta oddechu, odpoczynku. To także dla osób planujących karta ślubna moi Kochani – zdecydowanie karta ślubna.

Układ kart powrotu radości i spokoju do domu. To także układ niespodzianki, to także układ kart mówiący o tym, że kłopoty odwracają się od Was, i od waszego domu. 

Dodatkowo na Święta przyjedzie gość lub też goście z daleka, więc możecie się spodziewać, że Święta i ich organizacja w tym roku będzie po Waszej stronie.
 

Byki podsumowując - karty przyniosą Wam dobre wieści, podpowiedzą dobre rozwiązania. Karty będą od Was wymagały jednocześnie mobilizacji do działania i wskazują na to, że możecie osiągnąć bardzo wiele, ale będzie to od Was wymagało pracy. A ta praca Wam się opłaci! Powodzenia!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Byk a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.