Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Byk 21.04 - 21.05

Byk 21.04 - 21.05

Horoskop kariera i praca na 2023 rok: byk

Ogólna prognoza zawodowa: rok może okazać się pełen kolejnych granic, jakie trzeba będzie pokonywać lub przekraczać w przestrzeni zawodowej. Nie oznacza to wcale działania w niezgodzie ze swoimi przekonaniami, ale konieczność uświadomienia sobie, że wiele ograniczeń, które hamują nas rozwój zawodowy stawiamy sobie sami. Zastanów się czy obawy i trudności, jakie odczuwasz, nie są efektem ograniczeń i wyobrażeń, które samodzielnie sobie narzucasz, oraz błędnych przekonań, których się trzymasz. Nie pójdziesz do przodu, jeśli wstrzymujesz swoje kroki. Spójrz na swoją sytuację z innej perspektywy, żeby zobaczyć możliwości, jakie masz. Podejmij działania nawet jeśli się obawiasz. W przeciwnym wypadku na własne życzenie pozbawisz się szans, których uporczywie postanowisz nie dostrzegać, lub uznawać za niemożliwe ze względu na negatywną, ale subiektywną ocenę. Pojawią się też frustracje w poczuciu wykonywania pracy podrzędnej, lub niewystarczająco opłacanej, poczucie niedoboru sukcesów. Nie ma innej możliwości zmiany, niż ruszyć naprzód.
Wolne zawody i osoby na kierowniczych stanowiskach: jeśli uznasz, że Twoje zaangażowanie jest niedoceniane tak jak na to zasługujesz, nie kumuluj w sobie myśli na ten temat, ale przygotuj solidną mowę, w której wyjaśnisz to przełożonym. Uwaga na nieodpowiednią organizację pracy ponieważ zostanie Ci to wytknięte a złe zarządzanie czasem i zespołem będzie przyczyną straty. Zrób sobie w długofalowe plany związane z inwestycjami i tym, co chcesz osiągnąć w najbliższym czasie, roku i w szerokiej perspektywie aktywności zawodowej.


I kwartał: będzie szansa na poprawę sytuacji finansowej. Wiele z Was odniesie sukces, otrzyma awans, podwyżkę, dodatkowe wpływy. Najlepsze jest to, że będziecie czuć satysfakcję z podejmowanej pracy jako takiej. To dobry czas na przemyślenia. Zaznacza się bardzo mocny i korzystny wpływ energii kobiecej i pomoc kobiet o ukonstytuowanej pozycji zawodowej, lub na wysokim stanowisku.


II kwartał: czas harmonii w pracy, szczególnie, jeśli wykonujesz jakąkolwiek pracę twórczą. Możesz też liczyć na przyjazną atmosferę w miejscu pracy. Jest jednak jedno wymaganie dla utrzymania takiego korzystnego kierunku, a jest to konieczność sumiennego, dokładnego i odpowiedzialnego wykonywania obowiązków i powierzonych zadań. Możliwe, że zaangażujesz się w działalność związaną z pomaganiem innym ludziom. Ponownie zwróć uwagę na osobę urzędową mającą dużą władzę. Nadal też pilnuj finansów.


III kwartał niespodziewane wydarzenie może popsuć dobry układ, który z dużym prawdopodobieństwem udaje Ci się budować. Unikaj gwałtowności w reakcjach, natomiast całą uwagę skieruj na umiejętność bystrej analizy, zdolność przekonania kogoś do innych racji. Nie osiągniesz tego bez przezwyciężenia najpierw własnych ograniczeń. Wystrzegaj się skłonności do „ciągnięcia kilku srok za ogon” i oddziel to od dążenia do kilku celów jednocześnie. Angażuj się tam, gdzie wiesz, że dasz z siebie dużo. Oczekuj także spotkania z ważną osobą, możliwe, że wiele zależeć będzie od Twojej błyskotliwości, odwagi i umiejętności zachowania się w każdej sytuacji.


IV kwartał: czas nowych pomysłów i nowych planów. Wiele z Was będzie już mieć gotową listę celów i zaczniecie wtedy snuć plany, w których już jesteście szczęśliwi po ich realizacji. To dobra motywacja, jednak należy pamiętać co jest tu i teraz prawdziwe i co jest możliwe. Zalecana ostrożność, ponieważ może zaistnieć ryzyko straty. Aby ich uniknąć, z przestrzeni marzeń wróć w przestrzeń działań.


Ważne miejsca zdarzeń: miejsca odizolowane, przeszklone, również hotele, miejsca ładne, prywatne domy.


Talizman energetyczny: granat. jest kamieniem wskazanym dla osób, którym szczególnie trudno jest dokonywać zmian w życiu z obawy przed nieznanym. Czasem pomimo, że nie podoba nam się zastany stan rzeczy ale nie znajdujemy odwagi ani poczucia sprawczości, by to zmienić. Energetyczny problem polega na tym, że nie potrafimy wtedy znaleźć źródła energii, aby mieć siłę oderwać się od niezdrowych relacji, przyzwyczajeń, nałogów czy własnej bierności. Brakuje nam tej siły również poprzez brak wiary w swoje możliwości. i dlatego nie robią nic, co mogłoby zmienić ich trudne położenie. Energia Granatu pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą, gdyż buduje odwagę i poczucie własnej wartości, także tej związanej z własną seksualnością. Przemija zazdrość, huśtawka nastrojów czy potrzeba kontroli innych. Ufamy sobie, akceptujemy siebie i to, co aktualnie mamy, doceniamy wszystkie rzeczy czy umiejętności, które posiadamy. Nie obawiamy się niczego złego od innych i - tak, jak w samospełniającej się przepowiedni - spotykają nas tylko dobre rzeczy. Granat pomaga w pokonaniu obaw związanych z podjęciem ryzyka i wyzwaniami, które stoją za pójściem za swoimi marzeniami. Jako energetyczny amulet ułatwia dokonywanie zmian w życiu, pomaga wyzbyć się obaw przed tym co nowe i nieznane. Granat pomoże również podjąć ważne życiowe decyzje, bez względu na to, czego ona dotyczy. Z pomocą energii granatu urozmaicisz męczącą rutynę, zerwiesz toksyczne relacje, zmienisz styl życia, pracę lub realizujesz mocne postanowienia. Energia granatu pozwoli Ci poznać własne słabości, lęki i kompleksy i przezwyciężyć je. Wspiera budowanie pozytywnego wizerunku swojej osoby, pewność siebie i poczucie własnej wartości. Jeśli Twoja droga do szczęścia wymaga wysokiego poziomu ryzyka, granat sprawi, że decyzje staną się łatwiejsze, a efekty sukcesów przyjemniejsze. Łatwiej podejmujemy decyzje, ponieważ znajdujemy najlepsze rozwiązanie z sytuacji. Im bardziej pozytywne nastawienie mamy do świata tym mocniej dobra energia wraca do nas zwielokrotniona przyciągając dobre zdarzenia i dobrych ludzi. Jest też talizmanem miłosnym, pozytywnie wpływa na kontakty z partnerem/ką. W sferze seksualnej podnosi libido i otwierają umysł na nowe eksperymenty w sypialni. Granat pozytywnie działa na układ krwionośny i dokrewny, procesy krwiotwórcze i hormonalne. Łagodzi stany zapalne, skutki alergii, poprawia też pracę układu rozrodczego i procesy regulacji płodności. Budzi do życia i rozświetla.

Znak Byk a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.