Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Bliźnięta 22.05 - 22.06

ROK 2023

Ogólna prognoza zawodowa: rok zapowiada się pozytywnie dla finansów. Należy jednak pamiętać o jednym warunku, gwarantującym powiedzenie, czyli o tym, że podjęte działania będą miały dobre rezultaty. Podjęte działania, czyli nic nie wydarzy się bez naszej inicjatywy sprawczej i woli działania. Jeśli plany zawodowe maja się kiedykolwiek urzeczywistnić, należy w pewnym momencie przenieść marzenia do sfery działania. W perspektywie roku zapowiada się wiele przyjemnych wydarzeń w pracy, mogą to być podwyżka, awans, otrzymanie dobrej oferty pracy, nawiązanie sprzyjających kontaktów biznesowych. Dzięki marzeniom wcielanym w życie masz szansę na pokonanie trudności, umacnianie, stabilizację swojej sytuacji finansowej. Nadszedł czas konkretnych działań.
Wolne zawody i osoby na kierowniczych stanowiskach: możliwe powroty do działań, obowiązków, powrót do poprzedniego działu, ale w nowym charakterze. Bardzo możliwe, że skorzystasz też ze specjalistycznej wiedzy lub umiejętności, które posiadasz, ale w obecnej pracy nie są one wykorzystywane. Rozpoczęcie ważnych projektów, stabilizacja trwających i pozytywne zakończenie tych, które zmierzają do podsumowania.


I kwartał: dużą rolę odegrają sytuacje związane z udzielaniem i otrzymywaniem wsparcia. Niezależnie po której stronie się znajdziesz pamiętaj, że taka sytuacja w żaden sposób nie powinna uzależniać stron wzajemnie sobie wsparcie świadczących. Nie twórz e ten sposób zawodowych sytuacji podległości i nie ulegaj im. Możliwy przypływ gotówki, pożyczka, lub inna pomoc.


II kwartał: postaw na komunikację międzyludzką i rozmowę z zespołem, osobami z którymi współpracujesz i wszystkim tym, od relacji z którymi zależy Twoje powodzenie w pracy i dobre samopoczucie. Okazać się może, że wpadniesz na świetne pomysły, dzięki którym uda Ci się wprowadzić dobre innowacje, które na pewno zostaną dostrzeżone.


III kwartał zapowiada się niewielkie trzęsienie w przestrzeni pracy i finansów. Łącznie zmianą pracodawcy. Możesz też podjąć dodatkową pracę, która nie jest stała i jest wykonywana w samotności. W dalszym ciągu wystrzegaj się w relacjach biznesowych i w pracy nieuczciwości, podstępów oraz manipulacji.


IV kwartał: istnieje poważne zagrożenie, że jeśli dotąd nie udało Ci się posłuchać dwukrotnego ostrzeżenia, poniesiesz przykre konsekwencje. Bardzo możliwy bolesny upadek, zawód i zniweczenie wszystkiego, co dotąd udało się zbudować w mijającym roku. Jeśli tak się wydarzy, bez wahania skieruj swoją energię w nowe miejsce, nie próbując ratować sytuacji. W pozytywnych aspektach możliwe podjęcie zupełnie nowych działań bez żalu obciążenia sentymentami.


Ważne miejsca zdarzeń: restauracje, miejsca przeznaczone do zabawy, a także miejsca niedokończone, lub w trakcie budowy.


Talizman energetyczny: obsydian. jest związany z procesem zmiany i pomaga przejść przez nią osobom wrażliwym i o kruchej równowadze emocjonalnej. Jego energia pozwala zobaczyć prawdę w rozumieniu prawdziwej natury rzeczy, prawdziwych intencji ludzi i prawdziwej energii, jaka im towarzyszy – widzimy rzeczy takimi jakie są i dzięki temu uodparniamy się na kłamstwo, intrygi, ukryte intencje. Sami też pozbywamy się pokus działania w sposób zawoalowany. Obsydian jest energetyczną tarczą, która chroni nas przed niechęcią ze strony innych osób – nieporozumienia w pracy, niesnaski w domu, a także neutralizuje nasze własne negatywne myśli. Wzmaga samokontrolę, panowanie nad sobą na poziomie głębszym niż tylko kontrola emocji. Obsydian uczy jak dobrać własne cechy i umiejętności dla osiągnięcia postawionego sobie zadania. Obsydian jest pomocny w skrajnej transformacji rzeczywistości tu i teraz od sytuacji krytycznych do znacznej poprawy i poczucia zadowolenia. Obsydian jest kamieniem, którego nie trzeba nosić przy sobie, można wkładać go do kieszeni w ważnych momentach, lub kiedy chce się mocniej poczuć jego działanie w danej sytuacji. Można położyć go w domu na półce, w pracy na biurku, a nawet włożyć do szuflady, którą się często otwiera. Jego energetyczny wpływ jest wyczuwalny nawet w miejscach, gdzie jest wydobywany, zatem bez trudu opromieni energią Ciebie i wybrane miejsce, uświadamiając nam naszą wewnętrzną moc. Pozwala odkryć i zrozumieć jakie myśli i wzorce naszego własnego zachowania nam nie służą, a które nas niszczą i działają przeciw naszemu szczęściu. Obsydian pozwala na wzniesienie się ponad własne ego, ponad ograniczenia umysłu i ciała fizycznego na drodze do prawdziwej wolności. Złoty obsydian działa dobrze na podniesienie poczucia własnej wartości, które buduje się nie na pochwałach lub hierarchii osiągnięć i sukcesów, ale na wewnętrznym przekonaniu o wartości posiadanych cech, które tworzą silny i niepowtarzalny zbiór, który nauczysz się doceniać i rozumieć jako swój własny definiujący Cię charakter. Srebrny obsydian pomaga wyzwolić się od ograniczających myśli i ograniczających wzorców kulturowych i emocjonalnych, traum z przeszłości, pomaga też przepracować zadane tematy na wszelkiego rodzaju terapiach. Energia obsydianu wspomaga stawy, jest zatem korzystny w treningach wytrzymałościowych. Wspomaga też szybką regenerację, zalecany jest zatem osobom uprawiającym sport wyczynowo, a także wszystkim osobom, które podlegają próbom wysiłkowym i muszą polegać na swej niezawodnej sprawności fizycznej.

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.