Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Bliźnięta

Bliźnięta 05.22 - 06.22

Bliźnięta

Bliźnięta 05.22 - 06.22

Finanse

Bliźnięta wykazują podwójną naturę. Potrafią bez zbytniego zastanawiania się wydać pieniądze, a innym razem nie są w stanie pozbyć się nawet grosza z portfela.

Bliźnięta należą do grupy ludzi, dla których pieniądze to środek konieczny, aby zapewnić codzienny byt, ale zdobywanie ich nie jest ich życiowym celem. Bliźnięta w związku na dwoistość charakteru i współistnienie dwóch różnych temperamentów z zmiennym nastawieniem podchodzą do pieniędzy. Jednego dnia rodzi się w nich przeświadczenie, że pieniądze to nieistotny drobiazg. Jeśli w portfelu jest parę groszy to jest już dobrze. Nie martwią się, że lodówka świeci pustkami i brak proszku do prania, może nawet zaczną oszczędzać by na przyszłość mieć zaplecze finansowe. Tym będą się martwić jutro a swoje myśli kierują ku duchowym rozważaniom. Ale nie na długo, gdyż nagle daje o sobie znać drugie ja Bliźniąt, które podrywa ich do działania i zmusza do zaciągnięcia pożyczki. Jednak Bliźniak nie będzie się długo cieszył pożyczonymi banknotami, ale wyrzutami sumienia na pewno. A to za sprawą chwili słabości, bo buty czy bluzka były takie piękne. Żałują bardzo intensywnie, potrafią się nawet rozpłakać z powodu swojej lekkomyślności. Bez wątpienia Bliźnięta mają dwa oblicza.
Na szczęście istnieje obszar gdzie dwie strony osobowości potrafią współgrać ze sobą. Są to operacje na giełdzie i lokaty krótkoterminowe. Na tym polu wykazują ogromny potencjał, a dzięki wrodzonej inteligencji, szybkości myślenia i intuicji mają szanse ogromnego powodzenia. Ponad to Bliźniętom sprzyja im Merkury, bóg złodziei i kupców.
Bliźniak, więc z pewnością woli nabywać niż się pozbywać pieniędzy, nawet, jeśli dotyczy to pożyczki. Nie interesują go niczyje kłopoty finansowe, dlatego rzadko ich udziela nawet bliskim przyjaciołom. Udzieli pożyczki tylko wtedy, gdy będzie pewny, że odzyska pieniądze, bowiem strata gotówki w portfelu oznacza dla Bliźniaka stratę niezależności. Pilnuje, więc swych pieniędzy, ale nie dla samej oszczędności, ale dla poczucia bezpieczeństwa i chęci spełniania swoich marzeń.

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.