Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Przyjaźń i uczucia: bliźnięta

Przyjaźń z zodiakalnymi Bliźniętami to istny rollercoaster. Nigdy nie wiadomo, czego można się spodziewać. Bliźnięta mają bardzo specyficzne podejście do relacji przyjacielskich. Potrafią zarówno bardzo angażować się w sprawy swoich przyjaciół, jak i w mgnieniu oka całkowicie zniknąć z ich życia. Zwłaszcza kiedy w danej relacji coś zazgrzyta – wtedy Bliźniak bez ceregieli potrafi zakończyć daną znajomość. Bywa też tak, że Bliźnięta zawieszają relacje przyjacielskie nawet na kilka lat, by później jak gdyby nigdy nic móc do nich powrócić i dalej je rozwijać.

Zodiakalne Bliźnięta uwielbiają rozmawiać i są w tym naprawdę bardzo dobrzy. To osoby, które ciągle zdobywają życiowe doświadczenia, co w połączeniu ze zdolnościami komunikacyjnymi, pozwala im na udzielanie bardzo trafnych porad swoim przyjaciołom. Jeśli masz jakiś problem, zawsze możesz wygadać się Bliźniakowi i poprosić go o radę. Otrzymasz taką, która postawi Cię na nogi i będziesz wiedział, co masz dalej zrobić.

Bliźniaki to bardzo romantyczne dusze. Są uczuciowe i wbrew pozorom bardzo wrażliwe. Miłość i posiadanie drugiej osoby przy swoim boku to jedna z najważniejszych rzeczy w ich życiu. Zodiakalny Bliźniak kocha całym sobą – sercem, duszą i ciałem. Potrafi niemal całkowicie oddać się swojej drugiej połowie, kiedy w związku wciąż unosi się miłość. Nie potrafią z kolei być sam, dlatego dopóki nie trafi na osobę, z którą stworzy stabilny związek, będzie wpadać ze związku w kolejny związek.

Znak Bliźnięta a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.