Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Rak 23.06 - 22.07

Rak 23.06 - 22.07

Przyjaźń i uczucia: rak

Zodiakalne Raki, to osoby cieszące się bardzo dużym zaufaniem. Nie bez powodu – w przyjaźni są uczciwe i stawiają dobro swoich bliskich ponad swoje własne. Względem swoich przyjaciół zawsze są szczere i pomocne. Owa pomoc jest w przypadku osób spod tego znaku najważniejsza, bowiem Raków uważa się za największych opiekunów. Zawsze troszczą się o osoby bliskie ich sercu. Nigdy nie usłyszysz ani zobaczysz po Raku, że jest zmęczony Twoimi problemami. Zawsze możesz liczyć na to, że cierpliwie Cię wysłucha i stanie z Tobą ramię w ramię do wytrwałej walki o szczęśliwe rozwiązanie Twojej sytuacji.

Osoby spod znaku Raka są bardzo skryte. Ciężko wydusić od nich jakiekolwiek zwierzenia – nawet w przypadku osób, którym ufają. Nie lubią się uzewnętrzniać i obarczać innych swoimi zmartwieniami. Z tego powodu czasami mogą sprawiać wrażenie tajemniczych, niedostępnych czy zamkniętych. Nie musisz jednak obawiać się, że Rak będzie coś złego przed Tobą ukrywał. Jeśli będzie miał coś bezpośrednio do Ciebie, to na pewno Ci o tym powie.

W miłości Raki są dość nieśmiałe i ostrożne. Mimo, że są bardzo uczuciowe, to nie obdzielają tymi uczuciami pierwszej lepszej osoby. Na otwartość Raka trzeba sobie zapracować. Przez swoją emocjonalność i wrażliwość boi się on miłosnych rozczarowań, dlatego jego serce zawsze otoczone jest tarczą. Dopiero, gdy spotka tę wyjątkową osobę, potrafi tę tarczę zdjąć. A wtedy zakochuje się bez pamięci. Osobie, którą odważy się pokochać, oddaje całe swoje serce.

Znak Rak a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.